Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co říkáte na zásah Úřadu pro odhalování organizovanému zločinu, který se udál v Radě regionů Severozápad v Ústí nad Labem?

6. 6. 2011

Na toto jsme se zeptali tří občanů Ústeckého kraje. Jako první odpovídala vedoucí střelnice v Chomutově, kterou provozuje Chomutovský primariát Jana Pistolová.

Jana Pistolová, která dělá vedoucí na Chomutovské střelnici nám řekla mimo jiné: „I naše střelnice dostala dotaci i když na ní chodí cvičit jen dva lidé. Jen pro zajímavost bych vás chtěla upozornit, že mezi těma dvěma je vysoce postavený sociální demokrat a člen KVV. Nevím co je na tom pravdy, že dělá také nějakého asistenta poslanci a pistole je potřeba všude. Dnes nikdo neví, kde vás kdo přepadne. Od té doby co je paní hejtmanka z Chomutova, jsme tady u nás naprosto spokojeni, protože dotace se na Chomutovsko jen hrnou a už se u nás neopravují jen silnice druhé a třetí třídy, ale i polní cesty. Ještě nedávno by jste musel parkovat daleko od střelnice a dnes vás krásná silnice přivede až k naší střelnici. Považuji zásah ÚOOZ za pomstu na paní hejtmance a celém vedení našeho kraje. Přece není nic špatného na tom, když někdo dává do svého města a svého okresu nebo svým známým firmám. Jestli mu něco zbude pro sebe tak na tom také nic špatného nevidím, neboť za tu dřinu si to zaslouží. Já jsem spokojena a přála bych si, aby ÚOOZ konečně z Ústí odešel a mohli jsme dostávat peníze do našeho okresu dál a naši přátelé mohli dále pracovat.“

Jako druhý nám odpovídal šéf kádrového oddělení Krajského úřadu Miloš Políbil. „Jsem velmi rozhořčen, co si policie dovoluje v našem kraji. My neděláme nic špatného a snažíme se každou dotaci vyčerpat do úplného konce. Když to nevychází, tak trochu zdražíme lavičky, ale přece kvůli tomu se nemusí dělat takový humbuk. Osmdesát milionů primátorovi Ústí nad Labem, není žádný střet zájmů, ale přátelská výpomoc. Že peníze jdou jen vybraným firmám je hlavně proto, že tyto firmy poctivě určitou část peněz vrací na náš kraj a příslušným představitelům. A tak to má být. Nevidím jediný důvod, aby musela zasahovat policie v kancelářích Rady regionů pro Severozápad v Ústí nad Labem.

Jako poslední nám odpověděla pracovnice z chovatelské stanice vepřů z okresu Most Bára Vepřová, byla velmi stručná: „Nevím, jaké si děláte iluze o naší policii, ale nevěřím, že se něco vyšetří nebo dotáhne do konce. Vím, kdo vládne v kraji. Mám je každý den před očima, tady v kotcích. Kdyby bylo po mém, tak by ti na kraji skončili stejně jako ti co tady chovám. Jsou to prostě vepři. Myslím ti na kraji. Ty své mám raději.

Tady máte tři odpovědi občanů Ústeckého kraje. Je vidět, že ani mezi nimi není úplná shoda na tom jestli zásah ÚOOZ byl správný nebo měl smysl. Na závěr jim za poskytnutý názor děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proti dvěma nobo třem vepřům musím bojovat sám.

(Jan Piegl st., 16. 6. 2011 18:09)

Nebudete se špinit a hádat s hlupci. Zlo zůstane zlem a blbec blbcem. Na tom nic nezměníte, ale mohu jim celé vládnutí znepříjemnit.Chce to čas a uvidíme. Mě špína nevadí, ale jde z jednoho IP a ten člověk nedělá nic jiného než stále píše nadávky a urážky.Nestojí mě ani vám za to s ním diskutovat. Hádky tady nepřipustím. Navíc se co nejdříve objeví vše na FB ať si mohou lidi počíst . Jinak zde může diskutovat, kdo chce, ale ne psát desetkrát to samé. Co napsal jsem nechal a nemazal já na takové pohádky od drbanů z kraje kašlu.

Proč jste vymazal můj příspěvek.

(Jituna z Chomutova, 15. 6. 2011 21:27)

Vždyť já znám Chomutov i toho blba co si myslí, že si může dovolit všechno i ji, která je blbá jak snop slámy. nic neumí a nic nezná. nikdy nic nedokázala. Takto píší jen oni nebo jejich bulíci. Ale vždyť jde o to ukázat jaká je ČSSD ve skutečnosti. Vždy, když někdo poukázal na špínu pocházející od těch dvou to dopadlo stejně. Buď dehonestace, lži, špinění, ale nikdy neodpověděli na nic. Jen vyhrožovali a uráželi i když si pamatuji i na to, že jednou naratil pořádně. Už má své gorily.

PÍGLE JE NEJVYŠŠÍ ČAS NASTOUPIT DO BLÁZINCE

(PSYCHIATR, 15. 6. 2011 10:28)

Pígle,Pígle tak tobě opravdu nestačil ten dvojitý pobyt u nás v blázinci?Doporučuji co nejrychleji opakovanou léčbu elektro šoky neboť zde hrozí, že při neléčení si pacient Pigl sám ublíží.

Re: PÍGLE JE NEJVYŠŠÍ ČAS NASTOUPIT DO BLÁZINCE

(Jan Piegl st., 15. 6. 2011 15:09)

Já už v blázinci jsem. Bohužel je to celý Ústecký kraj na čele s obrcvoky Vaňhovou, Fišerou a Houskou. Pomáhají i ostatní, ale ředitelkou cvokárny je uprděná a zbabělá hejtmanka.

Pistolová není to Vaňhová?

(Jituna z Chomutova, 14. 6. 2011 19:52)

No nic to se jen tak ptám je mi sympatická, myslím ta Pistolová.

Mnoho povyku pro nic.

(Pepa, 12. 6. 2011 0:53)

Nikdo nemá zájem ukončit činnost mafiánských struktur v Ústeckém kraji.

Ta Pistolová je ukecaná.

(Chomutovák, 10. 6. 2011 17:32)

Všechno vykecá a hned víme, že se stále trénuje. Já myslel, že ji měl na Paroubka.

Cha, cha, cha,

(Jituna z Chomutova, 9. 6. 2011 18:49)

To se povedlo. už vidím jak střílí strašidlo, které je vlivným politikem a pravou rukou předsedy KVV ČSSD.Vyhodili Dimuna. Já ho také nemusím, ale způsob vyhazování v Chomutově je vždy zábavný. Vlivný sopcan je nejen všehoschopný, ale i no momentálně postižený. Na každého by podával trestní oznámení a žaloby, ale soudit by se mělo v jiném kraji, kde by se nenechali uplácet od nebezpečné mafiánské figury, která zneužívá Stanovy proti lidem. Vlivný politik by měl být vyhozen a již nikdy by neměl mluvit za ČSSD.

Střelnice v Chomutově?

(Hanuš, 7. 6. 2011 13:17)

Dobrý, ale po kom tam vlivný socan střílí?

Moc hezké a pravdivé.

(Pavla, 7. 6. 2011 6:53)

Líbí se mi, že se lidi už přestali bát. nebo se bojí dál různých hlupáků a arogantních podvodníků? Proč může dělat hejtmanku to co ji dělá? Proč hejtmanem není Foldyna? Příliš mnoho hnusu, který se bude muset vyčistit. Jsem zvědavá jak vypadá vyšetřování UOOZ a kolika politických atrapů z kraje se to dotýká. Nebo platí, že vlivní politici už mohou vše?