Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSSD a Pelhřimov.

30. 8. 2011

V ČSSD to jiskří až z toho zrak přechází. V okrese Litoměřice se obhajuje neobhajitelné. V Ústeckém kraji vládne nezvládnutelné a ve vedení se bojuje s noži, které jsou zatím dřevěnými rekvizitami.

Na dopis z Litoměřic budu reagovat zvlášť v jiném příspěvku. Zatím jen jedno. Nepořádek na Litoměřicku dosáhl takových rozměrů, že je třeba zvažovat nějaké řešení. Kdo by to měl však řešit, když stejný nepořádek je v kraji a vedení je momentálně paralyzováno. Předsedovi KVV Fišerovi znovu připomínám, že se všude mluví o tom, jak budu pozván na kraj na což se upřímně těším, ale žádám ho, aby pozvánka byla poslána s dostatečným předstihem a ne na poslední chvíli. Nechci se dohadovat o doručenkách jako to dělají v Chomutově.

Kraj nezvládá problémy s agresivitou Romů a zvlášť s přistěhovalectvím Romů do Šluknovského výběžku. V naší straně např. v MO Litoměřice se najde tolik Romů, že jich máme snad nejvíc ze všech parlamentních stran. Nebudu spekulovat o tom jestli jsou tam za peníze nebo že nás mají tak rádi. Proč však tedy od nich, kteří jsou sdružení v naší ČSSD nevyjde nějaká pozitivní výzva občanům romské menšiny k agresivitě jejich druhů v části Ústeckého kraje. ČSSD se v této chvíli chová jako chameleón. Nelze se postavit nalevo ani napravo a střed už dávno ovládají tzv. humanisté.

Stejný přístup zaujala ČSSD k Bátorovi. Je to fašoun zní od mnohých členů ČSSD, ale potom těch fašounů máme ve straně tisíce a budou nám přibývat. U nás to vypadá jako v cirkuse. Bátora je asi stejný fašista jako většina politiků. Není žádné umění nadělat z lidí fašisty jen je třeba dobře pospojovat slova, která námi tvořený fašista řekl a vytrhnout je z kontextu. Dovolím si tvrdit, když už je to u nás normální, že podle mě je větší fašoun Kalousek, než kdokoliv jiný. Klidně bych teď vytáhl slova, kterými častuje tento národ a tím bych své tvrzení doložil. Pravdu má asi jedna moje známá, která tvrdí, že Kalousek je spíše hovado, které s lidmi mluví vulgárně a jestli nepije jak tvrdí, pak je to velice vážné.

Před několika dny to dovršil Hašek svým podpisem pod petici Zemanovy strany o přímé volbě prezidenta, hejtmanů a starostů. Naprosto souhlasím s tím, aby takovýto volební zákon byl konečně přijat. Je mi naprosto jedno pod co se podepíše nebo nepodepíše Hašek. Nejde mi však na rozum proč místopředseda takové velké strany jakou ČSSD je, nedělá daleko více pro přímou volbu prezidenta a dalších představitelů než, že podepisuje petice. Kolem sebe má plno poslanců a senátorů, má přístup do médií a přesto podepíše petici SPOZ. Nejde o nic jiného než, že si pliveme navzájem na deku a máme z toho radost, že tomu druhému ji víc uslintáme.

To jsou důvody proč ještě do voleb může být všechno jinak. ČSSD nemá stabilní vedení, v Ústeckém kraji vládne Fišera s Houskou a na mnoha okresech se předvolebně bojuje. Na obzoru jsou Krajské volby. V tom našem Litoměřickém začíná přihořívat a myslím si, že to dobře neskončí. Hlavně, že nás to všechny baví a neschází nám humor a dobrá nálada. Můžeme se jít klidně podívat do Pelhřimova a obhlídnout si, kde také můžeme skončit.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Štětí

(Puškin, 21. 3. 2012 16:37)

Přátelé, když jse nedali na lídra Janičku, naší hvězdičku, tak bude zle. Štětí pošpiní všechny a všechno. Ryšánek ubrání celou svou organizaci a i zatají opilce Andrta. Ten umí zatopit policajtům. On jim nakopá i do pr.... a nic se nestane. To je politik. To jen tak nikdo neumí.

Příteli Piegle

(Kačer z Litoměřic, 1. 9. 2011 5:08)

Hašek udělal chybu, že se dal dohromady s Houskou. On to dneska ví. Když jde o hlasy dá se to pochopit. Ale nevěřte tomu, že takovou mafii podporuje, zničil by si kariáru i politickou dráhu pro zvolení předsedy. Možná, že dnes být Hašek předsedou už je po Fišerovi i Houskovi. Sobotka je slaboch, který neodpovídá nejen na dopisy o čem se přesvědčíte, Ale strachy nedělá vůbec nic. Ano paralyzovaná strana. Nedá se bojovat na dvou frontách a Hašek je schopnější a hlavně důraznější. Už dávno by mezi námi nebyli ti co zničili nejen MO Litoměřice, ale celý okres. Szántó a Lexa. Návrh ÚKK by se naplnil. Starec možná udělal chyby, ale v tomto rozhodnutí zanechal odkaz o jehož naplnění je třeba usilovat. Dnes je Starec místopředsedou a pamatuje si jak z něho takoví morálně zdatní lidé jako Mezián, Szántó a Lexa dělali vola. Okres je třeba dát do pořádku, ale bez nich. Hašek by nebyl špatný předseda. Houska a Fišera jsou jen hlupáci, kteří chtějí všechno a po volbách nebudou mít nic.O to se postaráme, sám když neuhnete nezůstanete.

Re: Příteli Piegle

(Jindřich, 1. 9. 2011 11:21)

Nedejte se ukecat a pište dál. Všechno přijde, lidi se budou bránit. Doktůrek nám mnohokrát neřekl pravdu. Mluvil o morálce, ale myslel tu svoji kandidát na senátora. Povím vám však novinu. Szánto jednička do kraje a víte kdo má být dvojka? Podržte se vedení okresu se zbláznilo. Beneš z Oleška. To je šok a chceme prohrát. Vyžeňte ty kazisvěty.Buď lžou i Benešovi nebo si z celého okresu dělají blázny.Chápete příteli Piegle proč se jim nedá věřit?

Re: Re: Příteli Piegle

(Novák, 21. 3. 2012 16:32)

Nechte doktora na pokoji. Nikdo mu nesaháte ani po kolena. On má každého rád. Dokonce i Lukáše Fridricha, který na něj vylepoval plakáty.Nemůžete si dovolit pochybovat o jeho lásce. On s každým až do konce života.

Re: Re: Příteli Piegle

(Beno, 2. 9. 2011 7:32)

Kandidovat Beneš tak to můžeme zabalit. Oni to dobře vědí jen v křečích nad tím co dělat slibují nesplnitelné. Jsou v řiti jainak by nedělali školácké chyby.

Pozdrav z Litoměřicka

(Vojta, 3. 9. 2011 10:14)

Zdravíčko. Koukám, že pevná hráz na okrese má trhliny. Lidi nevidíte tu hrůzu co si říká členové v Litoměřicích. a to nemluvím o žádné skupině, ale všeobecně. Na jedničku do kraje chce kandidovat největší lhář a kůň GKR, která provedla puč na Litoměřicku Szántó. Jen blázen by s tím souhlasil. Proč si to normální většina nachá líbit, Proč se normální lidé nechají koupit a dělají špinavosti proti druhým? A proč pomáhají takové destrukci ze strany OVV a KVV i mnoha lidí na okrese. Přece jsou mezi námi lidé, kteří už toho mají dost. Kulatý stůl je pro lidi co nás chtějí ovládat jako v blázinci pro smích a oblbování ostatních. Jsme na okrese také odvážní a schopni se postavit zlu nebo je to samá ovce? Sliby se slibují a blázni se radují.

Re: Pozdrav z Litoměřicka

(Petr, 21. 3. 2012 16:29)

Jano, neurážej Honzu. Ty nejsi lepší. Vždyť co jsi pro litoměřický okres udělala. Jen kreješ Andrta z jeho ožralství.

Srabi na kraji.

(Srab, 4. 9. 2011 17:42)

Housko a Fišero jste největší srabi na kraji. Proč nás na Litoměřicku do toho zatahujete? Lexa, Mezián a Santo jsou schopni všeho. Byli proti hejtmance Vaňhové a chtěli Foldynu. Teď jí lezou do prdítka.

Litoměřice jsou v pr...i!

(Viliam, 31. 8. 2011 14:56)

Stop Lexovi, Meziánovi a jejich řiťovlezkám. Jsem rád příteli, že si se probudil ještě včas.

Máte tam bordel.

(Michal, 31. 8. 2011 7:45)

Jak na kraji tak na okrese. A víte co se dělá s bordelem??? Dost často se spálí a věřte tomu, že v Pelhřimově už oheň připravují.

Přesný popisek.

(Ilja, 31. 8. 2011 7:41)

Je to v řiti a bude hůř. Jsem zvědavý na vaše vyjádření k Litoměřickému okresu. Věřím, že nebudeme čekat stejně dlouho jako na Benin?