Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panu doktorovi s láskou.

12. 3. 2011

Z jednoho kandidáta na předsedu ČSSD máme dalšího Judra. Navíc dokázal nemožné. Nezískal titul na naší Plzeňské Sorbóně, ale na večerní univerzitě v samotném Sládkovičovu, tedy za hranicemi naší země.

Michal Hašek dokázal, že získat titul se dá, když se chce vždycky a nejen u nás.Studovat v Praze, Brně nebo na jiné známé fakultě je přece pod úroveň politika. Politik musí dokázat, že vystudovat se dá i za hranicemi naší země. Politik musí umět překonat každou překážku.

Hašek také mohl získat doktorát na známých fakultách na Slovensku. Jako třeba na Komenského univerzitě v Bratislavě. Ale proč se zahazovat s nějakou Bratislavou, když chtěl Hašek dokázat, že titul získá i v polních podmínkách, kdy v čele této večerní univerzity stojí povětšinou představitelé spřátelené sociální demokracie na Slovensku. Přece si nikdo nemyslí, že ti by darovali Haškovi něco zadarmo. O podobnosti s Plzní nechce nikdo ani slyšet. Představte si, že nejenom někteří novináři, ale i mnozí akademičtí odborníci tuto večerní univerzitu zpochybňují a vznáší nad titulem Haška zbytečné pochybnosti. Dovede si vůbec někdo představit co dá práce být poslancem, krajským hejtmanem, předsedou asociace krajů a ještě kandidátem na předsedu ČSSD? A teď se prosím podívejte, co všechno Hašek stihne a ještě jezdí studovat do ciziny. Dokázal, že dovede překonávat všechny překážky a je doslova stachanovský. Místo 24 hodin má jeho den hodin 40. Nechápu, proč by měl být jeho titul zpochybňován. Tituly z Plzně už nikdo v této zemi nebere vážně a tak si raději jezdíme zastudovat do Slovenského Sládkovičova a možná začneme jezdit i dále na východ. Horší je, že ani ty tituly ze Sládkovičova nebere nikdo vážně. Přesto se Hašek rozhodl vzdorovat nepřízni osudu a titul nakonec získal. Jak to bylo skutečně se zatím nedozvíme, ale naše ČSSD má jednoho s titulem navíc.

Haškovi se nedá však upřít, že je schopen svého cíle dosáhnout za každou cenu. I za cenu, že jeho titul bude předmětem vysmívání. Takového odvážného předsedu přece strana potřebuje. Když něco nedokáže u nás zajede si proto klidně až na konec světa. Umí se prostě postarat i když to zrovna není fér. Koho však u nás zajímá co je a co není fér? Sám titul však nikomu nezajistí rozum ani schopnosti. Mimo jediného, být všehoschopným. Titul se také může vyjímat na náhrobku nebo vizitkách. Nebo jde skutečně o to, aby Hašek netrpěl komplexem méněcennosti a kandidoval proti Sobotkovi s titulem, který získal až v daleké cizině? Jsou to pouhé spekulace. Přesto si zaslouží náš kandidát na předsedu lásku a obdiv. Nemusel ani na promoci, titul mu poslali poštou. Chci věřit, že doporučeně, aby se neztratil. Jen ta jistota o poctivosti a dobrém kandidátovi se den ode dne vytrácí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nějak to nevyšlo.

(Jarek, 21. 3. 2011 11:01)

Haškovo křídlo bylo postřeleno a mělo by zpytovat svědomí proč se tak stalo. Já mám jasno. Spojení s lidmi z Chomutova nebyl šťastný tah Michala Haška a vůbec mu v tomto případě nerozumím. Zadám si na internetu jména Houska nebo Vaňhová a nestačím se divit co všechno tito jak říkával Paroubek šibalové měli na triku. Benda není zlatoušek stejně jako Kouda nebo Fišera, ale zapomenout na vše co prováděl Houska s pistolí na Ústecké konferenci snad ani nelze.Nebýt v čele Paroubek ale jiný předseda, tak Houska letí, že by nevěděl, kde nechal tesař díru.

Vivat Sobotka

(Anonym, 20. 3. 2011 12:02)

Nic jiného jsem si také nepřál než vítězství Sobotky. Haškovo jednání v Ústeckém kraji bylo neomluvitelné. Jeho spojení s Chomutovskou skupinou kpolem Housky a jeho družky bylo sprosté a nepochopitelné.Děkuji všem členům ČSSD, kteří jako delegáti za náš kraj hlasovali pro Sobotku!!!

Jsem šťastná!!!!!!!

(Jituna z Chomutova, 19. 3. 2011 9:50)

Jak málo stačí ke štěstí. Jsem ráda, že nezvítězil ochránce našich mafiánů Hašek. Jako místopředseda má také vliv, ale předseda je předseda. Držím panu Sobotkovi palce. Jestli to myslí s ČSSD dobře nemůže tolerovat Housku ve funkci člena KVV. U nás v Chomutově to je katastrofa. Ale o tom v době po sjezdu.

To co se děje v ČSSD nyní je ještě horší než za Paroubka.

(Bývalá členka., 17. 3. 2011 13:36)

Hašek si jede pro požehnání za Houskou a Vaňhovou. To je neslýchané. Ti slušní jsou naháněni bandou mafiánů a nikdo se neozve. Je vůbec v tomto kraji ještě někdo slušný? Co dělá neschopné vedení aÚVV? Co dělají Kontrolní komise? Ze Starce se stal jeden z nich. Tady na Ústecku napáchala jeho komise hodně škody. Proč není přeregistrace ve všech okresech? Ano Hašek slíbil Houskovi a hejtmance včetně dalších naprostou volnost pro jejich řádění v našem kraji. Jako předseda by byl nebezpečný, neboť podpořil to nejhorší co na Ústecku máme. Je mi líto, ale to není strana. Ptám se je to spolek založený za účelem zločinnného spolčení nebo parta zlodějů? Myslíte, že mi někdo odpoví?

Kraj Ústecký, hnízdo mafie.

(mafiózo, 16. 3. 2011 21:18)

S Houskou a Vaň hovou na věčné časy až do úplné porážky. Mafie nesmí zvítězit v příštích volbách zvítězit!!!!!!!!!!!!!!!

Má své vzory v Chomutově.

(Student, 16. 3. 2011 8:51)

Kdo všechno pochází z Podkrušnohorského Palerma. Milionář Novák, který dostal za nepoctivě získané miliony od soudu podmínku. Člen KVV ČSSD Houska, který přepadal s pistolí v ruce a soudy ho nikdy neodsoudily. Jeho ženský stín a půjčovna milionů,které si našetřila z platu v dobách minulých a která byla zvolena hejtmankou místo vítěze krajských voleb Foldyny kráska Vaňhová.Proč byla zvolena zrovna ona na to si odpovězte každý sám, já vulgární slova nepoužívám. Ale je to něco s myšlením. Nezlobí a nechá se vodit za ručičku. Dovedete si představit Foldynu jak se nechá vodit za ručičku? Já ne. A sklerotička Řápková, která získala titul na podivné univerzitě jako kandidát Hašek. Mohli by jsme ještě pokračovat, ale proč, vždyť to pro začátek stačí.