Jdi na obsah Jdi na menu
 


Papíry na hlavu.

16. 6. 2011

V diskuzi na Facebooku útočím proti situaci v Ústeckém kraji, kde vládnou zloději a podvodníci právě z ČSSD. Nepotrestaní vyděrači pistolníci a rozkrádači krajských peněz. Když ÚOOZ obsazením kanceláří, kde sedí rada regionů pro Severozápad udělal velké divadlo tak jsem napsal, že jde o hloupou a nebezpečnou hru. Žádným lidem v našem kraji nepomohou akce typu přepadových komand. Do dneška však nevíme, jak je možné, že ÚOOZ není schopen vyšetřit, kde se ztrácí peníze z Evropských dotací, z krajských peněz nebo z fondu hejtmanky. Nechápu, že ÚOOZ, který má k dispozici vše potřebné není schopen rozkrýt firmu EDS, dnes již holding, když je dnes tak snadné najít spoustu dalších firem, kterým jdou peníze a nikdo neví k čemu slouží nebo proč byly tyto firmy zřízeny. Miliony se sypou někam a někomu aniž by to policie byla schopna dohledat. Nevěřím, že je to jen o neschopnosti policie, ale je to také o tom, že korupce je i mezi policisty a státními zástupci. V Ústeckém kraji dokonce i mezi některými soudci. Hlavně Krajský soud v Ústí nad Labem v některých rozhodnutích, rozsudcích a jejich odůvodněních je ukázkou toho, jak je justice ovládána lidmi z politiky a byznysu.

V diskuzi na Facebooku, kde jsem tyto způsoby znovu kritizoval mi odepsala Marcela Dušková, která je pravou rukou hejtmanky Vaňhové a pochází také z okresu, kam se sype nejvíce z peněz kraje, dosud bez vysvětlení proč tomu tak je toto: Vážený pane Piegle odmítám zrovna s Vámi o něčem diskutovat, i když si Vás vážím, protože jste ode mě starší, ale diskutovat s Vámi je pouze ztráta času z vašeho urážlivého piselství si stejně nikdo nic neodnese. Nehledě na to, využíváte toho, že na Vás svým způsobem nikdo nemůže. Již dvakrát jste se léčil na psychiatrii, máte papíry na hlavu jste svým způsobem nesvéprávný, ale jako přilepšení je to dobrý. Snad Vám vaši přátelé za Vaše plky dobře zaplatí. Přeji Vám hezký den. Na tento příspěvek jsem samozřejmě na Facebooku odpověděl, ale přece mi to nedá, abych se mu nevěnoval o něco více. Nevidím nic urážlivého na tom, že konstatuji pravdu o nepotrestaných zlodějnách a podvodech, které provádí právě ČSSD, která v Ústeckém kraji vládne. Někdy jde o pár milionů různým sportovním klubům, které jsou velmi podezřelé už jen proto, že je tam dávají lidé, kteří sedí v radě regionů Severozápad a rozdělují společně jednou pro ten okres a potom zase pro ten druhý. Jde o normální domluvu. Má to však jeden háček, nejedná se o peníze těchto lidí, ale o peníze kraje a z Evropských dotací. Potom už však nejde ve skutečnosti o domluvu, ale řízenou zlodějnu, která má zajistit opětovné zvolení toho smetí co ovládá kraj.. Zde není mnoho problémů dokázat komu, kdy a jak byly peníze přiděleny a zda byly využity v souladu se zákonem. Co je však horší, že jde také o miliardové částky nacpané do spřízněných firem.

Nevadí mi, že si někdo myslí, že jsem blázen a k tomu ještě nesvéprávný. Za psychopata mě označil v televizi i tehdejší předseda vlády Jiří Paroubek, když jsem v roce 2006 upozorňoval na to, že v Ústeckém kraji vládnou mafiáni. Tehdy jsem to mohl doložit daleko menšími důkazy, než které jsou k dispozici dneska. Lepší je ovšem být v pozici toho blázna, který si říká co si myslí a druhá strana si dává velmi dobrý pozor na to, aby mě žalovala. Ne proto, že jsem nesvéprávný ani kvůli psychiatrii, ale prostě proto, že dobře vědí že za nimi je plno svinstva, které se dá dokázat. Vždyť pro ně je lepší, jako to bývalo dříve, udělat z vás blázna, estébáka a podvratného živla.  

Co si mám však myslet o paní Duškové, která je mladší než já a neví co se děje v Chomutově a nezná ani Housku,  ba dokonce ani Vaňhovou, které dělá údajně asistentku a další Chomutovské figury, které už dávno jen lidem nejen v Chomutově ubližují. Otázkou zůstává, zda celý Krajský úřad není jednou velkou psychiatrií, které vládne naprosto neschopná hejtmanka. V Mostě promluvil Richard Falbr a utřel huby straně jedné i druhé, které se kasají co dotáhly peněz do regionu. Řekl na plnou hubu toto: Byla to hospodářská rada kraje a Zemanova vláda, kdo peníze do tohoto regionu dostal. Vy jste neudělali nic. O projevu hejtmanky se o padesát kilometrů dál hovoří jako o naprostém žvanění o ničem. MOHLA ASPOŇ ŘÍCI, JAK PENÍZE DANÉ NA ÚSTECKO ROZKRADLI. Je mi úplně jedno co si myslí dva uprdění zbabělci Houska s Vaňhovou, kteří raději budou špinit a pomlouvat, než by se postavili a dokázali, že není pravdou co se o nich říká nebo píše. Jsou ubozí a dobře vědí, že pokud by jejich případ neřešily soudy v Chomutově, v Mostě nebo Krajský soud v Ústí nad Labem, že by museli prohrát na celé čáře. Já věřím, že u mnoha soudů a soudců mají vlivní politici stejnou šanci jako obyčejní lidé. Jsou trestáni podle zákonů této země bez ohledu na to jakou funkci vykonávají. Podobných diskusních příspěvků už jsem zažil spousty, včetně vyhrožování, vylučování a domluv, kde jsem mnohokrát ustoupil, abych se zase vrátil. Vždy byli před námi nějaké volby a někomu to vadilo. K tomu však napíši jiný článek, neboť se jedná někdy o zlé výhrůžky i úsměvné sliby. Co dodat na závěr? Věřím na spravedlnost a na to, že přijde skutečný ministr vnitra, šéfové policejních orgánů, státní zástupci a soudci, kterým půjde o spravedlnost a budou striktně dodržovat i ty bídné zákony, které máme. Připustí všechny důkazy, svědectví i materiály a nebudou rozhodovat ve prospěch vlivného politika nebo podnikatele. V době, kdy se zdražuje vše na co se podíváte a zvyšují se daně, není možné, aby vlivní politici nás bezostyšně a skoro veřejně okrádali.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Udavači

(Baptista, 21. 3. 2012 16:53)

Kdo je největší udavač na okrese? To je jisté. Vedoucím této party je Jana Ryšánková. Další účastníci jsou Andrt, Vlk, Lízlová. To je skupina k pohledání. Když ještě měla sílu, tak vládla v okrese. Teď když sílu ztratila, tek udává každého, kdo na ně ukáže.Jani, proč Ti tak vadí Piegl. Proč jsi byla pro jeho vyloučení?

To je srandy kopa.

(Ivana, 30. 6. 2011 14:09)

Asi neznáte asistentku Marcelku, ale to střevo je naprosto stejné jako hejtmanka. Ani jedna nic neumí. Přála bych vám někdy vyslechnout projev hejtmanky. Stupidní žvanění o ničem a jsme všem pro smích. Možná se dozvíte od jiných jak se jí říká v Chomutově. Před nimi si musíte dávat pozor jen udávají a vyhrožují dokonce lidem na potkání. A když o tom napíšete, tak je to ještě horší. Stát, který chrání takové lidi jako je vlivný socan a jeho družku je státem, kde neplatí právo a zákony. Líbí se mi kam až to mladé jelítko kleslo. Přeji klídek.

To je fakt?

(Jituna z Chomutova, 24. 6. 2011 17:28)

Co já vím, tak byl zvolen pouze náhradníkem, neboť za ČSSD může být členem předsednictva i magor pokud ho navrhne okresní organizace. A že jich tam je to by nikdo nevěřil. To tedy znamená, že Houska si prohodil místo s Bílkem. To zase bylo divadlo. Ne Houska s Vaňhovou jsou nebezpečím pro celou stranu o tom by tady v Chomutově mohli vyprávět občané nejen tisíc a jednu noc. a nebylo by to vůbec nic příjemného, kolik lidí nemá dobré vzpomínky na chomutovskou dvojku. Neplést s Francouzskou trojkou.

Co se to povídá za bludy?

(Martin, 24. 6. 2011 16:55)

Haškův mafián a politik chráněný Krajským soudem byl prý zvolen do ÚVV? ČSSD se zbláznila. Ale soudruzi si vždy pomáhali, že soudruhu Škromachu?

Příteli otevři tu stránku prp Facebook.

(Kocour, 22. 6. 2011 14:46)

Čekám na to jak se tam objeví i otázka na UOOZ, proč dělal takové divadlo a všichni ještě sedí na kraji včetně hejtmanky? Kdy se začne žalovat, soudit, vyšetřovat a hlavně zavírat? Nebo UOOZ jen tak dělal bububu na politiky a za úplatu toho nechal nebo Kubice vyšetřování zastavil? A já mu tak věřil. Není to muž Langra, to by vše vysvětlovalo?

Falbr na ty čůzáky a čůzy co vládnou.

(Eva, 18. 6. 2011 8:16)

Byl vždy drškatej a ž vulgární, ale v tomto kraji by si s mafiány poradil. Nebojí se říkat i nepříjemné věci nahlas a veřejně. Předseda kraje a jeho pravá ruka by se mohli zbláznit a zase by museli vylučovat. Jsem zvědavá, kdy dojde na Sobotku a bude vyloučen? Nebo už jim voní?

Já vám závidím?

(Jarmila, 17. 6. 2011 13:26)

Klidně si můžete psát co chcete a přitom máte naprostou pravdu.Že vládne v našem kraji mafie víme, ale co s tím? Připravit se na volební rok a udělat kampaň, aby už nebyly nikdy do ničeho zvolení. U některých lidí to nedá mnoho práce.

Opravdu nic neumí!

(Darek, 17. 6. 2011 7:24)

Nedivte se tomu, vždyť to jsou převlečení komunisté, kteří se nic nenaučili a stále dokola dělají to samé. Z lidí, kteří se jim postaví dělají reakcionáře jen s jiným pozadím. To je o tom co napsal Čapek o okupaci. Ten kdo byl svině jí zůstane a ten kdo jí nebyl se sviní nestane. Ta mladá holčina za to nemůže je jim vděčná za zaměstnání. Jedná se o zaměstnání, kde stačí mlčet a napsat co ji poradí. V Chomutově se bude slavit deset let až se jich zbavíme.