Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč jsem byl na kraji na koberečku.

30. 5. 2011

Ve zvacím dopise z KVV stálo, že údajně proto, abych vysvětlil svá některá tvrzení v médiích včetně internetu. Nebyl jsem pozván sám, ale nikdo jiný nepřišel. Očekával jsem, že mě bude dán prostor, abych mohl vysvětlit, proč říkám to co říkám a proč píši to co píši. Nic takového se však nestalo. Nevím co očekávali ti co mě zvali, ale doprošovat se lidí, kteří sedí v KVV nehodlám, neboť moc dobře vím co je to za lidi, kteří tam sedí. Nezastávám názor Krajského soudu v Ústí nad Labem, že musím dělat poskoka a hlupáka vlivným regionálním politikům a už vůbec ne těm z Chomutova, Ústí apod.

Jsem z celého dění v kraji velmi zklamán a jediný závěr je ten, že ve vedení kraje a na KVV sedí lidé, kteří mají jediný úkol. Pořádat hon na Paroubka a na Bendu. Nebudu zde nikoho přesvědčovat o tom, že s mnoha věcmi, které provádí Paroubek nebo Benda nesouhlasím a mám k nim také výhrady. Co mě však vadí je, že tento hon pořádají ještě horší lidé, než je Paroubek nebo Benda. A co je nejhorší, že mezi těmi, kdo pomáhá v honu na čarodějnice je i takový člověk, který vydíral s pistolí v ruce a přejížděl nohu strážníkovi, jako je Roman Houska z Chomutova. Je to chráněnec Krajského soudu v Ústí nad Labem nebo se jedná o korupci, kdy soudce dostal pořádně zaplaceno?

Další mlčení k situaci v kraji znamená jen souhlas s upevněním moci mafie, kterou policie nevyšetřuje a postrádám smysl divadel, které pořádá ÚOOZ. Členové se nesmí ptát, co se to děje v regionu Severozápad, na Krajském úřadě nebo ve vedení kraje. Tito členové jsou okamžitě zastrašováni a je jim vyhrožováno vyloučením. To není cesta demokratické strany, která je u moci v kraji Ústeckém. Nechci se zde rozepisovat o Chomutovu a firmě EDS, u které stojí i naši přátelé.

Lidé ve straně se dnes neštítí na sebe psát udání a předseda kraje si schovává vše co kdy kdo řekl a připomíná to dobře fungující bezpečnostní agenturu ČSSD. Jsou také mezi námi lidé, kteří u sebe nosí pistoli jako tužku a říkají, tu mám kvůli tobě předsedo. Jak mám vědět, že hlupák, který takováto slova pronáší nepoužije tuto pistoli i proti těm, kteří s ním a jeho praktikami nesouhlasí? Stejně tak se zachovala přítelkyně hejtmanka, která pronesla plamenný projev, kde mě litovala, jak nechápu úspěchy Chomutova a jejich právo na urvání co největší částky peněz z krajského rozpočtu a pak utekla jako největší zbabělec před odpovědí. Nesouhlasím s tím, co se děje v Ústeckém kraji. Politiky policie nevyšetřuje, státní zastupitelství nežaluje a soudy nesoudí. My nepotřebujeme manévry ÚOOZu, ale chceme vědět, jak je možné, že každému projdou podivné miliony dané do Teplic Prokešovi, do Ústí Mandíkovi a do laviček a do Chomutova na silnice i třetí třídy. Chceme vědět jak je možné, že tyto peníze získávají stále stejné firmy.

Každou chvíli je u nás ve straně někdo v nemilosti. Zažil to Kopecký, Foldyna, Paroubek, Benda a zítra to může být Kouda nebo Fišera. Odpovědnost za to co se děje v kraji a ve straně nesou všichni. Fišera, Benda, Paroubek, Kouda, Vaňhová a hlavně vedení strany, které se spolu s kontrolními komisemi chovají jako diletanti. Je hanbou vedení KVV, jestli mezi nimi může sedět člověk, který vydíral a přejížděl strážníkovi nohu. To co udělal Krajský soud v Ústí nad Labem, že ho vlastně osvobodil a dokonce do rozsudku napsal, že se jedná o vlivného regionálního politika je ukázkou toho, co se děje na Krajském soudě v Ústí nad Labem. Za to by měl odstoupit hlavně předseda Krajského soudu Kohoutek, který tento soud přivedl do absolutní nemohoucnosti a podivné závislosti na politice a politicích. Vůbec mu však nevadí, že někteří jeho soudci nesoudí podle zákonů a nesou odpovědnost za mnohá neštěstí mnoha nespravedlivě odsouzených občanů Ústeckého kraje, kteří nemají takové štěstí a nejsou vlivnými politiky ČSSD nebo jiných vládních stran.

V Ústeckém kraji se děje organizovaná pakárna a ČSSD se chová jako štvaný králík. O demokracii v této straně v našem kraji se nedá vůbec mluvit. Je nám nařizováno s kým smíme nebo nesmíme mluvit, Paroubek nesmí přijet do Děčíná na 1. máj, neboť si to nepřeje Houska a Benda nesmí na loď do Litoměřic, protože si to nepřeje Vaňhová a Fišera. Otázkou je proč a čeho se v kraji naši přátelé tolik bojí? Pro nás je důležité hlavně to, kdy konečně začne u nás fungovat justice a na politiky budou platit stejné zákony jako na obyčejné lidi. To, že někdo bude vlivný politik, bude znamenat spíš přitěžující, než polehčující okolnost. Strany mohou existovat jen na tom, že dodržují Ústavu a Listinu práv a svobod.  I obyčejní členové potřebují ochranu před mafií, která se usídlila ve vedení kraje a kontrolních komisích, které používají Stanovy ne proti těm co kradou a škodí, ale proti těm, kteří na to poukazují.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rašánková

(Věra, 28. 7. 2012 20:42)

Přítelé, vše je vina Ryšánkové a Jakubce. Jejich kroky sice vedou Kouda s Vaňhovou, ale oni jsou vyknavatelé. Copak to Honzo nevíš.

Jejda

(Barbara, 1. 5. 2012 0:20)

Ahoj Honzo. Na kraji na koberečku jsi byl jen proto, že Tě Ryšánková u Houska Fišery pomlouvá. Říká jim, že jsi negramot a blb. No a Ty si to necháš líbit, neboť jsi zaslepen nenávistí k Houskovi. Však je to jinak. Blbce z Tebe udělala Ryšánková a Andrt.

Jejda a to Houska ještě chodí po svobodě?

(Jan Piegl st., 15. 6. 2011 16:06)

Vy jste jeden z nich? Nebo je to folklór? Na hlavu papíry a ležení na psychiatrii, ještě práce pro STB musím se pochválit, ale stihl jsem toho hodně. Teď vám prozradím sladké tajemství i v KGB jsem byl. S STB jsem se dostal do styku jednou a to nás agenty školila Vaňhová jako nomenklaturní kádr a vlivná politička Chomutovska jak našetřit miliony z platu učitelky. Od té doby jsem pracoval jen pro KGB a další organizace. Paroubkovi zase nesahá po kotníka ta špína z Chomutova.Je vidět, že jste asistent nebo asistenka, ale je to dobrý počin, když zloději místo odpovědi na to proč okrádají lidi pokládají otázky nebo škatulkují. Když už jsme u toho, tak Houska s tou pistolí vyváděl i u STB. On se nezměnil. Cvičil lidi jak vydírat a vyhrožovat i krást. To umí perfektně.To jsem nedělal nikdy ani nemusel.

A KDY UŽ ZAVŘOU TEBE PIGLE, ZA TY UDANÉ LIDI PŘED REVOLUCÍ

(STB SVĚDOMÍ, 15. 6. 2011 10:15)

Tak co ty udavačský agente Pígle jak je vidno tak se ti stýská po starých pořádcích,kdy jsi za komunistů udával na STB své sousedy a známé.Tak ta doba se snad už nevrátí,ale mohla by se vrátit s Paroubkem,neboť ten zná stejné triky a špinavosti co ty,proto se tak milujete.V ČSNS 2005 už čekají s otevřenou náručí na takové experty na udávání jako jsi ty,budeš velkým přínosem v této státotvorné straně.

Přestaňte se na některé ohlížet.

(Kámoš, 6. 6. 2011 12:59)

Je to jedna vekslácká a vyděračská banda, která se třese strachem a přesto stále hrabou. Proč nenapíšete jak je to s přítelem Bendy Prokešem a Szántem? Stálé spojení stálý přísun peněz. Hra na slepou bábu pokračuje. Proč se zastáváte lidí z Litoměřic nebo Bendy. Vždyť víte toho dost. Proč najednou nic o firmě GKR? Nikdo ani vy nemluvíte o milionech daných jednomu sportovnímu oddílu v Souši Koudou, který je celý jeden sociální demokrat? Buď celou pravdu a ono je toho hodně nebo nic. Jsem zvědav na Kubiceho jestli donutí policisty na ústecku, aby si plnili svoje povinnosti a nesloužili chceteli kmotrům. Já tvrdím, že je to banda obyčejných zlodějů, která je krytá justicí a policií Ústeckého kraje. Já mám také mnoho nepříjemných otázek.

To je dobré.

(Eva, 1. 6. 2011 8:07)

Není co dodat. Je škoda, že lidé místo toho, aby se s mafiány střetli raději odcházejí. Paroubek také, ale kam? Do úplného zapomnění nebo skutečně v Ústeckém kraji zaboduje? Zajisté sebere body ČSSD, ale ta musí dostat za vyučenou. Jen se pakují a škodí lidem. Ono to jednou bouchne a budou muset odejít všichni na čele s Vaňhovou a Fišerou.

Re: To je dobré.

(Jiřka, 1. 6. 2011 16:21)

Nemá cenu mezi ně chodit. Kdy otevřete stránky na Faceboku? Jedině soustavné poukazování na to čeho jsou schopni přinese výsledky. Někteří se tam nedostanou a bude se preferovat.Více lidí musí vědět co se děje u nás v kraji.Paroubek na Ústecku může zabodovat i s novou stranou.

Máte jednu vlastnost, neodbytnost.

(Zdenda, 31. 5. 2011 14:20)

Bojujete až dokonce a to je potřeba. Jít až k soudu s těmi vylučovateli by mohlo být zajímavé. Jen vás nesmí soudit Svoboda.

Přihořívá.

(Olina, 31. 5. 2011 7:49)

Mají strach, neboť natropili mnoho lumpáren. Dříve či později budou platit, ale musí jít do toho více lidí. Ani Paroubek ani Benda nepřekročí svůj stín, jedou v tom s nimi a každý na sebe něco ví. jsou připokakaní strachem, jen kdyby justice v kraji nesloužila mafii. Divím se Benešové, že se dala z mafiány dohromady stejně jako Hašek. Jsou stejně důvěryhodní jako Jidáš. Sobotka se s nimi aspoň nespustil i když z nich má také strach. Co kdyby měl někdo pistoli v kapse i na něho, že předsedo?