Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Bílině nejde o druhou organizaci, ale o podraz na lidech.

31. 3. 2011

Po komunálních volbách v roce 2006 došlo v Bílině k nehorázné nespravedlnosti. Byli vyloučeni ti, co porazili ve volbách v té době ještě poslance Poslanecké sněmovny PČR Vlastimila Aubrechta a Martinu Aubrechtovou. Voliči v Bílině poslali, jak se lidově říká tento pár na smetiště dějin dříve, než tak učinilo KVV, které Aubrechta postavilo na nevolitelné místo kandidátky a on raději odstoupil.

Mladí členové ČSSD v Bílině odsunuli tehdy ještě poslance Aubrechta z prvního místa na osmé a jeho ženu až na šestnácté místo je možné, že se o jedno místo mohu plést. Znamená to tedy, že tyto „vážené velikány“ Ústecké ČSSD přeskočili na kandidátce. Tím začali ohrožovat tuto dvojici a pár jejich poskoků u koryt. Došlo k jejich vyloučení. Jaký byl důvod? Když chci psa být tak se hůl vždycky najde. Údajně proto, že ti co zvítězili chtěli také mít právo vyjednávat a dovolili si říkat své názory nahlas.

Dovolit si po drtivém vítězství žádat účast na vyjednávání, však brali poražení jako nehorázný útok na svoje království. Došlo k velmi nebezpečné situaci. Tito vítězní a schopní byli vyloučení a neschopní byli podpoření vedením strany i KVV. Na otázku proč, se v tomto kraji odpovídá lehce. Bylo to hlavně pro to, že poslanec Aubrecht a tehdejší šéf kanceláře pro Severozápad mohl pro mnohé své přítelíčky zajistit nemalé výhody. Za to se mu odvděčilo vedení KVV, které nedoznalo žádných změn tím, že souhlasilo s touto nespravedlností, která se odehrála v Bílině.

Všichni ve vedení KVV věděli a dodnes vědí, jaký to byl podraz. Ví to Foldyna, Kouda, Vaňhová, Houska, Krákora i Benda, včetně Paroubka, který byl tehdy předsedou ČSSD. V kraji se však vede dlouhý a krutý boj v politické rovině a v tomto boji se smí podvádět, lhát a dělat ze sebe naprosté hlupáky. V Bílině vůbec nejde o Bendu nebo Fišeru, ale o spravedlnost pro lidi, kteří nikdy nic ČSSD neudělali a nijak jí nepoškodili, ba naopak byli pro ni velkým přínosem. Svojí neschopnost zde předvedl i Martin Starec, který je dnes novým místopředsedou. Tady se poprvé zachoval ne jako předseda ÚKK, ale jako správný podrazák. Aubrecht i Starec měli k sobě velmi blízko.

Měl jsem tu možnost, že jsem kvůli této situaci, na kterou jsem stále poukazoval se sejít v srpnu v roce 2009 i s předsedou ČSSD Paroubkem. Několikrát jsem o této situaci jednal s předsedou KVV Bendou a před volbami do KZ s mnoha členy KVV včetně Koudy, Foldyny a Fišery. Bohužel nebyla to vhodná doba na řešení situace v Bílině, neboť Aubrecht byl poslancem a Paroubek údajně potřeboval každý hlas, který bude hlasovat s ČSSD jednotně.  KVV projevil naprostý nezájem tuto situaci řešit a odkázal její řešení až po volbách. Po volbách do KZ už k žádnému řešení nedošlo a první pokus se uskutečnil teprve v roce 2009, kdy se chystaly volby do Poslanecké sněmovny PČR.

Nevýhodou Bíliny je to, že redaktorka Machová z Aktuálně.cz i redaktor Ovčáček z Novinek mi připadají, jako kdyby psali na něčí objednávku. Snaží se Bílinu za každou cenu dostat mezi ty, kteří chtějí přijímat tzv. černé duše. Nemají zájem se sejít s těmi o kterých píší, ale hlavně všechno využívají proti jednomu člověku v kraji a tím je Benda. Dělají to hlavně proto, že Benda byl a je spojenec Paroubka a Paroubka je třeba z neznámých důvodů ničit a pomlouvat i když už není předsedou ČSSD. Rozhodl jsem se, že zde budu uveřejňovat dvakrát za týden archivní články, které jsem o Bílině psal v době, kdy došlo k tomuto sprostému dotazu ze strany KVV i vedení ČSSD. A to ve vedení ČSSD sedí ti samí co o tomto podrazu vědí a nehnuli prstem a zároveň uveřejním i dopisy, které jsem psal vedení ČSSD, ÚVV a samotnému předsedovi ČSSD tehdy Paroubkovi. V těchto uveřejněných článcích i dopisech uvidíte, kolik špíny bylo napácháno ve jménu jednoho neschopného poslance a jeho ženy. Budu se snažit též nějakým způsobem všechny tyto dokumenty dostat na Facebook. Využívám této příležitosti a obracím se na KVV a jeho předsedu se žádostí, aby tuto situaci v Bílině rychle vyřešil a lidé v Bílině se konečně dočkali spravedlnosti. Nehodlám v otázce Bíliny znovu ustupovat a budu znovu a znovu útočit proti vedení strany a kraje dokud situaci nevyřeší a nenapraví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář