Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se připravují na volby Paroubkovi kandidáti v Ústeckém kraji.

6. 12. 2009

O tom, že kandidátka do KZ v Ústeckém kraji byla sestavena v Praze a rozhodla o ní Praha, bez účasti okresů Děčín, Litoměřice a Louny jsem už psal. Psal jsem i o tom, že zbabělé ovce zvolené na KK v okresech Chomutov, Teplice, Most a někteří z Ústí tuto kandidátku potvrdili. Dalo by se oddychnout a říci, že špinavá práce je hotová. Tito křupani na předních místech kandidátky si už dokonce rozhodili funkce v příštím zastupitelstvu. Už teď dobře vědí kdo půjde do rady a zároveň se mění přístup některých z nich k nově kandidujícím subjektům.Kouda začíná lézt do zadku v Mostu Vozkovcům a zároveň nezapomíná na své přátele v ODS. Vaňhová nemůže lézt do zadku nikomu, protože je úplně k ničemu a hodí se tak pouze k nerozborné spolupráci s ODS v Chomutově. Benda se zachoval jako Jidáš k lidem z Bíliny a bude mít problém získat hlasy a bude se asi za množství stydět. Jediný schopný je Foldyna, bohužel i když je lídrem je lídrem nechtěným. Kdyby opravdu se měl chovat jako lídr a měl by nést odpovědnost za výsledek voleb jak to po něm chce KK pak by musel mít právo rozhodnout o tom zda chce dělat lídra všehoschopným šupákům nebo chce dělat lídra slušným lidem. Rozhodl se, že příjme lídrovství a určitou odpovědnost i za tuto v Praze sestavenou kandidátku. Samozřejmě musí se zcela nahlas říci, že odpovědnost za hlasy ponese každý sám.

Koryta už jsou rozdělena a člověk by očekával, že dostaneme k nahlédnutí nějaký volební program, abychom věděli s čím vůbec jdeme do voleb. Zda privatizace nemocnic je naší prioritou a vydírat a okrádat lidi naším cílem. Zda i nadále bude Kouda penězi udržovat podivnou Mosteckou organizaci a zda ve volebním štábu bude i Chomutovský Houska a bude naše kandidáty školit o tom jak lehce přijít přes ČSSD k penězům aniž by za to mohl být někdo potrestán. Mohli by jsme se třeba dozvědět jak moc je Paroubek závislý na lidech, které si dal na přední místa kandidátky a co jim vlastně dluží, že jim tolik musí lézt do zadku? Také by nám mělo být sděleno, zda v programu budou nějaké naše zásady za které se nepůjde a nebo opět pár podrazáků se nakonec rozhodne a udělá si co chce? Složení KVV napovídá spíše tomu, že budou rozhodovat podrazáci. Chuť našeho KVV udělat nějaký program, nebo se nějak projevit se mi zdá být nulová. Jako kdyby parta křupanů dosazená na kandidátku v Praze dostala jediné zadání. Na volby se vykašlete, hlavně ať to odnese Foldyna. Foldyna to nemůže odnést jako samostatná osoba a tak je třeba do voleb jít tak, aby volby dopadly co nejhůř. Těžko bude moci Foldynu někdo zničit za jeho osobní výsledek, ale tím, že s ním se sveze do KZ minimálně 7-8 mandátů mají tito křupani jmenovaní Prahou jistotu, že tam budou a k někomu se připojí. Otázkou je zda budou mít ke komu a zda celé politické spektrum po volbách do KZ nebude vypadat jinak. Zatím náš KVV hraje mrtvého brouka. A navíc výsledek pod deset mandátů budou moci Foldynovi otřískat o hlavu. Je vůbec možné, aby tito lidé, kteří se nechali na kandidátku dosadit Prahou mohli vypracovat volební program? Vždyť oni žádný ani vypracovat nemohou, protože jak otevřou hubu tak lžou. A z jejich volebních slibů by se dal důkazy jak se chovali doposud udělat trhací kalendář na kterém by bylo co slovo to podvod na lidech. Z jejich programu by si dobrý pozorovatel toho co se děje na kraji ve skutečnosti mohl udělat úplnou parodii na program. Hlavně když by vám ho předkládali největší podrazáci na svých voličích. 

Jak se tedy zdá tak nám Prahou dosazení křupani na kandidátkách zatím usínají s pocitem dobře vykonaného podvodu. Možná se pokusí něco sesmolit, aby nevypadali, že jsou negramotní. Ale už se těším na ten program se kterým půjdou do voleb. Pokud se ho dočkáme a nebude to nějaká kniha hesel a výkřiků  budeme se jistě bavit tím jak někteří opět slibují to co už slíbili a pošlapali anebo slibují že platí to co slíbili a pošlapali. Pro tyto lidi je program cárem papíru a proto ani moc o něj neusilují. Lidem, které Praha dosadila na kandidátku a KK to schválila nejde o nic jiného než o koryta. A na tomto podrazu se podílel i předseda ČSSD Jiří Paroubek. Mohl by nechat vypracovat program přímo pro náš kraj a přímo v Lidovém domě. Třeba by se na něm mohl podílet i Randák s Dimunem. Zajisté by se nám všem hned lépe dýchalo. Na přední straně by mohlo být foto Paroubka, Bendy, Koudy, Vaňhové a moderátora Onderky. Hned by se nám všem lépe usínalo. Jmenovat by se mohl „Ententýky dva špalíky“