Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to rozkaz, požadavek nebo hloupé vyhrožování

6. 12. 2009

 V mailu se objevila zpráva tohoto znění: Zklidni si Pigla nebo otisknu všechny jeho slinty co posílal do Mladé fronty apod.. Autorem tohoto slintu je sama naše místopředsedkyně Vaňhová. Ještě je nutné napsat, že to posílá Jardovi Foldynovi což mě přímo uvádí v úžas. Donedávna byl mým řídícím pracovníkem Kopecký a dneska jsem se dozvěděl změnu, že mě má řídit Foldyna.

Paní místopředsedkyně probuďte se a přestaňte do toho tahat jiné. Byla jste to vy, kdo ve svém rozhovoru v Právu žvanil a byl to váš skoro manžel, který se dožadoval ochrany před vydíráním. Rozpoutali jste špinavou kampaň, která nemá žádný jiný důvod než se udržet u koryt. Slova vašeho skoro chotě o tom, že nosí pistoli kvůli Paroubkovi, protože se ho bojí už opravdu jsou na hranici tuposti a ignorantství. Není to tak dávno co jste právě vy a vám podobní nesnesli žádný atak proti předsedovi. Je také pravdou, že Paroubek nechtěl slyšet co jste v Chomutově za spolek a to stačilo jen pořádně číst noviny a dívat se na diskuzi, která probíhala na netu. Ba naopak vám šel na ruku. Za to jste se mu odvděčili. Doufám, že Paroubek konečně pochopil co vlastně proti němu stojí za lidi, kteří jsou schopni vrazit nůž do zad komukoli a změní názor během několika měsíců. Nikdo, ale opravdu nikdo mě nezklidní tak jako pocit z toho, že v této straně zvítězí spravedlivý přístup ke všem členům. Vám nejde o nic jiného než se dostat k lízu na kraji a chcete, abychom drželi huby při vašem lezení do zadku ODS. I když já věřím, že pokud by ve volbách zvítězil jiný subjekt jste schopni lézt opět do jiného zadku.

Nikdy jsem nebyl tím, který by se podílel na vynášení k moci Špidly, Grosse a Paroubka. Ale také jsem nikdy nesouhlasil se zradou Zemana, kterého jsem si nesmírně vážil a vážím si ho dodnes. Byl to tento kraj a jeho představitelé i členové včetně mého okresu, kteří mě přesvědčovali jak je Paroubek výborný člověk a jak je potřeba ve straně být jednotní a spolupracovat. Myslím si o takovýchto větách své, ale snažil jsem se někam zařadit a vzít na vědomí i tu část práce, kterou Paroubek pro stranu dělá a má svoje velká pozitiva. Samozřejmě jsou věci se kterými nesouhlasím, ale musím uznat, že je velmi pracovitý. Nejsem však Vaňhová ani Houska a už vůbec ne Fišera, abych se točil po větru podle toho jak mě kdo podpoří pro získání koryta, byť by bylo sebešpinavější. Mohu vás ujistit paní místopředsedkyně, že mě nikdo neřídí a neúkoluje. Proto co se týče mých příspěvků se můžete obracet přímo na mě. Klidně ten váš rozkaz, požadavek nebo vyhrožování zrušte. Foldyna s tím nemá opravdu nic společného. Pokud však máte jiné informace tak si z vás někdo dělá legraci.

Nezlobte se, že se budu opakovat, ale vadí mi to co dělá Houska a vadí mi i vaše mlčení k dávné otázce vašich peněz. Je mi jedno jestli se jedná o Grosse, Čunka nebo Vaňhovou. Jednu otázku na vás paní místopředsedkyně: Co jste udělala pro lidi, když se na vás obraceli se žádosti o pomoc? Proč jste nepomohla členům v Bílině, aby nemohli být vyloučeni jen za to, že dokázali uspět ve volbách a porazit poslance Aubrechta a jeho ženu? Bála jste se, protože vylučování právě v Chomutově bylo jaksi normální a bylo také jen proto, aby jste se dostali k moci a ke korytům. Jinak si uveřejněte co chcete co se týče mé osoby, ale musím vám sdělit smutnou zprávu, že za vaši reklamu, kterou mi budete dělat vám nemohu zaplatit ani korunu. Nemám totiž žádné pozemky, které bych prodal nějakému supermarketu. Pokud to však uděláte a zdarma určitě vám poděkuji.