Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsou v Bílině čarodějnice?

6. 12. 2009

Znáte Bílinu na severu Čech v Ústeckém kraji? Je to překrásné město, dokonce lázeňské. Mnozí o něm hovoří jako o perle v údolí řeky Bíliny.

Tak jako jinde i tady má ČSSD svojí organizaci čítající cirka 35 členů. Ovšem prý mají smůlu v čele této organizace stojí nějaká čarodějnice? Neoblíbená to žena, která se objevila na politickém poli Bílinského království a tak dlouho lovila až konečně našla co hledala. Našla Vlastíka Aubrechtovic, kterého oslepili její vnady a zároveň spalující žár z jejich „uhrančivých“ očí. Nic proti tomu to se stává i jiným potentátům, ale ne všichni svoji děvu pojmou za choť a hned vezmou do nejvyšších pater politiky. Najednou se z Martiny stává zlá hvězda politického nebe něco jako STARA objevená a pařící nad námi. Stává se už jako choť Vlastíka šéfkou jeho kanceláře, když dělal ještě vládního zmocněnce. Se svojím jménem, kdy si nechala obě Aubrechtová i Havlová dělá takové krkolomné cviky, aby se nemusela přiznat k tomu, jak se opravdu jmenuje. Proto neseděla v zmocněncově kanceláři jako Aubrechtová, ale Havlová, proto se nepíše, že je členkou Ústeckého KVV ČSSD Aubrechtová-Havlová, ale jakási A.Havlová tedy pro lidi neznalé Anna, Alena nebo Anastázie. Dnes i jako asistentka jednoho oslíka z poslanecké sněmovny za ČSSD zapomněla na jméno Aubrechtová a chytře oblbuje lidi se jménem Havlová. Zatím co se Aubrecht věnuje poslancování, jeho žena Martina přebírá otěže vládnutí v MO ČSSD Bílina. Zde však se svými jmény nežongluje protože Bíliňáci by jí to nežrali. Nakonec v Bílině právě o ní vědí své. O její schopnosti být všeho schopná si v této době cvrlikají vrabci na střeše celého nejen Ústeckého kraje. Všichni, kteří ji znají  a já nevím jestli to říkají nahlas a všude i když v Bílině tyto slova znějí velmi často mají této zlé osoby plné zuby. Jak je možné, že se bojí na tuto děvu cokoli říci, představitelé okresu Teplice a kraje Ústeckého? Bojí se snad i vedení? Proč se bojí? Co na ně ví tak závažného, že si před svýma očima nechávají ničit touto holčinou v letech jednu velmi dobře pracující organizaci ČSSD v Bílině.

A jsme u čarodějnictví tedy nepotvrzeného. Sice všem vadí, ale nikdo se jí nechce zbavit, protože by se mohlo přijít v době hlasování o reformě o Vlastíka. Vůbec nepochopili, že o Vlastíka mohou přijít stejně pokud jednoho dne se bude chtít něco s Martinou řešit. Jak se zachová poté Vlastík neví ani jasnovidec. Martina prostě škodí ČSSD ať se to komu líbí nebo nelíbí. Opravdu jsou toho viny tak uhrančivé, čarodějnické oči, nebo dobře prořízlá huba a strašná drzost. Jak si může o sobě tato osoba myslet, že si může dovolit všechno? V Bílině si  dovolili členové ČSSD na tuto osobu sáhnout a se zlou se potázali. Kvůli tomu, že sám Vlastík Aubrechtů skončil z prvního místa na kandidátce na místě osmém no prosím, protože vinou svojí a své choti jde už dávno tento člověk ke dnu. Ovšem Martina neztvrdila své kouzelnické umění a propadla se ze čtvrtého místa na šestnácté místo. To už lidé v Bílině dali nepokrytě najevo, že tuto osobu prostě nechtějí. Ptal jsem se na její čarodějnické kousky a dostal jednoduchou leč lidskou odpověď. To není čarodějnice od slova čarovat, ale čarodějnice od slova mstít se a ničit lidi.

Celkem samozřejmě se členská základna zamýšlela nad volební prohrou. Pět mandátů ze třiceti nic moc a je třeba se zamyslet nad tím proč v Bílině kde mnoho členů ČSSD je velmi oblíbeno dochází k takovémuto propadu? Já dokonce tvrdím, že je to povinností místní organizace se volebními výsledky zabývat. Bohužel si to nemyslí ani Teplický okres, ani Ústecký kraj, a členové kteří si to dovolili se se zlou potázali. Vlastík už je dávno páté kolo u vozu a Martina ovládá nejen jeho, ale i politiku v tomto kraji a dostávám záchvaty smíchu když vidím, že šéfuje i předsedu a vedení ODS v Bílině. Tomu dokonce zakázala, aby nebyli dva radní za ČSSD, ale jen jeden, nesmí to však být vítěz voleb nebo ten druhý mladý na kandidátce  ČSSD, který se do zastupitelstva dostal.

 Světe zboř se pan předseda ODS poslechl jako beránek. Co je to v té Bílině za organizaci ODS, která se nechá ovládat předsedkyní ČSSD, anebo je to všechno jinak? ODS poslouchá Martinu velice ráda, neboť pokud bude tato velká holka v čele MO ČSSD v Bílině nemusí se ODS bát, že by mohlo dojít ke změně na radnici ba naopak tato podivná předsedkyně raději dá o jednoho radního ódéesce víc a ubere ČSSD. Co to je za kouzla a pro koho se tak čaruje bych si nechal rád od lidí z kraje, kteří s touto osobou sedí za jedním stolem vysvětlit. Opravdu tato žena škodí straně a ničí vše dobré a lidské. Přemýšlel jsem proč to dělá a pochopil jsem, že právě největší blbci se stále snaží, aby získali největší vliv a pokud není okolo nikdo kdo by takové lidi zastavil přichází velmi nebezpečné a zlé období pro celou organizaci. Čarodějnice opravdové s uměním kouzlit a dělat lidský život zajímavější neexistují. Existují jen ty zlé lidské čarodějnice, které ničí vše co jim přijde do ruky a je na nás pokud nám ničí i naši krajskou organizaci říci nahlas ne. Já to dělám a očekávám, že stejně se zachovají i další rozumní lidé nejen v ČSSD.