Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdopak pozval na akci ČSSD bývalého příslušníka STB

6. 12. 2009

To, že největším nepřítelem sociálních demokratů jsou sociální demokraté sami je známé a pravdivé. Nejhorší vlastností mnoha sociálních demokratů je závist a snaha škodit těm, kteří mají úspěch. Proto každá akce ČSSD se může stát jakýmsi hororovým aktem. Teď nepíšu o kraji, ale o okresu Litoměřice. Za prvé jsou to lidé, kteří stále politikaří s bývalým členem ČSSD, který byl vyloučen za to, že se prostě choval jako křivák. A za druhé v honbě za korytem neumí někteří lidé jít opravdu cestou dohod, ale podrazů a zákeřných útoků.


Jen pro zajímavost, že vyloučený starosta dnes zelený jak brčál a sám nomenklaturní kádr se snaží po vzoru bývalých kádrováků kádrovat je asi normální jev. Já tomu říkám Štětinovský syndrom. Stálé pokusy tohoto starosty o návrat do ČSSD a jeho podpora od některých nedoceněných sociálních demokratů jen otravují vztahy v okresní organizaci. Dnes sám pod ochrannými křídly státního zastupitelství v Litoměřicích se tento starosta cítí bezpečně. Pan starosta, kterému prochází všechny lumpárny protože takoví lidé mají z minulosti přátele všade, včetně státního zastupitelství  jak okresního i krajského, že pane JUdr Vaněk? Stále více si dovolují a využívají minulých vazeb např. na Finanční úřad v Litoměřicích a na stále neschopnější Finanční ředitelství v Ústí nad Labem. Tolik lumpáren co prochází tomuto člověku nejen na okrese, ale i v kraji, co se veřejných financí týká, tedy peněz ze státního rozpočtu by nemohlo projít nikomu. A jelikož jak už jsem napsal státní zastupitelství v Litoměřicích neprovádí vyšetřování tak jak by mělo a policie je v podstatě bezmocná, pokud státní zastupitelství zájem nemá, musí si člověk nutně klást otázku? Jak je možné, že Čunek byl doslova vysvlečen donaha a tady na Litoměřicku si mohou starostové mnoha obcí i měst připadat jako v pohádce, kde je ten oslíček co se otřásá. Odpuštěné miliony Ministerstvem financí vedené páně Kalouskem jsou jen třešničkou na dortu. Abych však nezapomněl největší vinu na tomto svinstvu má bývalý ministr pro místní rozvoj za ČSSD Martínek a jeho fámulus bývalý vládní zmocněnec pro severozápadní Čechy.


Přiznejme si, že se na našem okrese usídlila bezbřehá tolerance vůči svinstvu některých členů, páchanému veřejně v okresní organizaci. Takovou demokracii jakou máme v ČSSD na Litoměřicku jinde nenajdete. Místo toho, aby si lidé vážili takového přístupu začínají ho zneužívat. 

Tímto jsem popsal jakousi anabázi, která pronásleduje právě vinou Martínka náš okres roky. Pan stínový ministr, který neumí psát, tím netvrdím, že je analfabet, ale prostě na dopisy ani na otázky vznesené v on-line rozhovoru neodpovídá, se opět chová jako by ho lidé ani členové nezajímali. On je přece pan někdo. Jak potom chce pan předseda a jeho vedení řešit problémy uvnitř strany, když nikdo na nic nechce odpovídat? Z tohoto všeho se odvíjí neustálé útoky na ty, kteří na tyto veřejné zlodějny poukazují. Přesto však zůstává dost přátel, kteří pro mě z neznámého důvodu tyto lidi podporují z titulu svých funkcí nebo možností, které jim dává ČSSD. Tito lidé jak vidno i dnes buď slouží příslušníku STB nadporučíku Andrlemu anebo příslušník nadporučík Andrle slouží jim. Používají ho prostě jako svého agenta. Že by někteří přátelé v okresní Litoměřické organizaci potřebovali dělat podobné věci? Nebo, že by dokonce někdo využíval tohoto bývalého příslušníka STB k útokům proti jiným? V ČSSD jsou lidé co se prostě zastrašit nedají, jsou lidé v ČSSD, kteří si neustále pohrávají a hledají napojení na minulé kádry, soudruhy ve zbrani a příslušníky a jsou lidé, kteří se oprávněně ptají kdo a která organizace ČSSD v okrese tyto svinstva provádí a hlavně proč? A jsou i takoví, kteří se bojí. Proč to dělají na to je odpověď jednoduchá. Je to kvůli korytu. Jedno je jisté tito lidé si snad ani neuvědomují, že dělají to samé co tak rádi kritizují. Zastávám názor, že lidé, kteří používají ke svým hrátkám bývalého příslušníka STB nemají ve straně co dělat. Vydíráním a zastrašováním cesta nevede. Je to cesta hlupáků. Jsem rád, že na čelo strany v okrese se dostávají, lidé mladí, kteří nemají ani zájem, ani potřebu s takovýmito lidmi jednat, ale hlavně hloupě a zákeřně pracovat. Mají obrovskou výhodu. Jsou prostě čistí a nemusí se ničeho bát. Jsou to lidé, kteří si nijak nemohli s minulým režimem zadat a podobné intriky a zákeřnosti jsou jim cizí.

Poprvé jsem se snažil napsat něco o Litoměřickém okrese,  abychom si také řekli i to co se děje u nás doma, než půjdeme zametat někam jinam, ale hlavně abychom si řekli takhle tedy ne. Vím, že tento článek až na malé výjimky nikoho nejmenuje, ale budu-li nucen psát příště už se nebudu na nikoho tolik ohlížet.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

doplnění k článku koušku

(čtenář, 29. 10. 2010 10:50)

pana Andrdleho Františka známe ještě jako příslušníka VB na doprav.inspektorátě-. |JIž tenkrát to b yl hochštapler,lhář,podvodník a donašeč.Potom přešel ke státní bezpečnosti v Litoměřicích.Myslím, že hodnost nadporučíka neměl - byl snad jenom podporučík,protože dlouho trvalo n ež se mu podvodným způsobem po někol\ikaopakování podařilo v základní škole VB složit maturitní zkoušku. Znám jej velmi dobře - bacha na takového člověka.