Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská konference ČSSD konference podrazáků a zbabělců.

6. 12. 2009

Když se schylovalo ke Krajské konferenci ČSSD nikoho z velké většiny slušných členů ani nenapadlo, že to bude opět konference plná podrazáků, mafiánů a špinavců. Vždy, když jde o koryta tak nikdy nejde o lidi, proto stačí jen jediný důkaz. Foldyna dostal lídra a je spokojený, Bendovi zůstala funkce předsedy KVV a o to mu šlo, Kouda nebyl vyhozen i když podle stanov i podle logiky jako člen předsednictva ÚVV hlasoval pro záměr privatizovat nemocnice čímž stranu poškodil, na konferenci si opět otevíral hubu Chomutovský Houska tzv. pistolník za předsednickým stolem seděla jeho družka také pistolnice Scullyová-Vaňhová a nechyběl ani největší asociál z Ústí nad Labem Arno Fišera. Díky za kočárek Arno.

Pak už bylo jen jaksi pečlivě zvolené stádo na tuto konferenci, které dobře vědělo kdo bude kandidátem a kdo ne. Tato kandidátka měla jednu velikou slabost nebyla sestavena okresy a jejich legálními vyjednavači, ale Paroubkem a Bendou, Vaňhovou a Fišerou a samozřejmě privatizátorem nemocnic z ČSSD Koudou v Praze. Toto divadlo moderovala velká budoucnost ČSSD sám Onderka z Brna. Kolik bylo diváků nám nikdo nesdělil. Vadou této kandidátky také je, že jsou na předních místech lidé z ČSSD, které jde považovat s klidným svědomím za největší svoloč co vůbec ČSSD v kraji má. Dá se velmi jednoduše říci, že to jsou lidé, kteří ani nevědí co budou mít za program a zda ho chtějí vůbec prosazovat a už si rozdělili koryta. Všimněte si, že každý má nějaký zájem, ne však o vás jako občany a voliče, ale o sebe a svoji klokaní kapsu. Opravdu věříte vy v Mostě, že Kouda hájí vás, kteří to nejvíc potřebujete? Možná tak ještě zajede do Chánova zaplatit guláš a nakonec komunální volby prohraje. Já myslím, že stejně i tentokrát prohraje i volby krajské. V Chomutově je úplně jedno kdo půjde na kandidátku, jestli nějaký pes Alík nebo absolutně neschopná místopředsedkyně ČSSD Vaňhová družka přihlouplého mafiána, nějaká ta procenta budou, protože v Chomutově by dostal hlasy pokud by byl za ČSSD i pes Alík. To nejsou hlasy z přesvědčení, ale hlasy ze zoufalství a některé i ze strachu. V Teplicích Benda v posledních komunálních volbách propadl a ČSSD bude mít co dělat, aby v Krajských volbách měla jen minimální šanci na úspěch. Foldyna si může věřit, ale jen věřit, že se mu podaří zopakovat výsledek z minulých krajských voleb. Spíše si myslím, že se mu to nepodaří a nevyplatí se mu jeho lavírování mezi dvěma skupinami, které proti sobě bojují. Vynutil si sice být lídrem, ale ovládat ho budou lidé se kterými by politik typu Foldyny za jeden stůl nesedal. A v Ústí Fišerovi to voliči spočítají i s úroky. Obvykle na lavici hanby sedí okres Litoměřice a okres Louny. Poprvé zcela jasně prohlašuji, že mi to vůbec nevadí ba naopak jsem naprosto spokojen a výsledek voleb v tomto kraji je mi šumafuk.

Krajská konference tedy dopředu daná velmi dobře hlídaná, hlavně Bendou, který se bál, aby nepřišel o funkci předsedy a dokonce naším velkomožným předsedou Paroubkem, který vsadil na Bendovo předsedání v kraji poslední peníze. Totiž vůbec nic neřešil a řešit nechce. Nevím jestli je to páně předsedova kalkulace nebo zbabělost, ale obojí je špatně. Není divu, že v tomto kraji postupně ztrácí podporu strany jedné i druhé a neuvědomuje si, že každá jeho prohra včetně prohry voleb do Krajského zastupitelstva bude hřebíčkem do rakve jeho předsedování. I volební komise byla delegáty z Děčína nachytána na švestkách a bylo nad vší pochybnost dokázáno, že se fixlovalo. Nic se v tomto kraji nezastaví spíše předpokládám, že problémy teprve nastanou. Já budu pane předsedo ať se vám to líbí nebo nelíbí na řešení svého dopisu v ÚVV trvat a jako člen ČSSD mám na to právo. Jako člen ČSSD budu trvat na tom, aby mi bylo vysvětleno jak je možné, že zloděj 14 milionů konsolidační agentuře si může dělat z lidí legraci a obyčejný dlužník 5 tisíc např. Čezu je honěnou zvěří. K tomuto se rozepisovat nebudu, protože tomu se budu věnovat na blogu a v jiném příspěvku. Všichni dobře vědí co na kandidátku postavili a všichni musí nést za to zodpovědnost. Pokud tato kandidátka prohraje už žádný z těchto lidí nemá co v KVV dělat. Toto je vlastně citát z usnesení, které si tito delegáti přijali. Já jim sice nevěřím, ale pak už půjde o hodně. Jedině vystoupení pana doktora Ratha, který nazval některé lidi přicvrndovači ODS vyvolalo bouři nevole a ťalo do živého. Bylo úžasně vidět jak se k tomu ty potrefené husy hlásí.

To poslední dějství plné zbabělství, špíny a nedodržených slibů se odehrálo až po třinácté hodině kdy se jednalo o potvrzení či nepotvrzení správnosti rozhodnutí OK Teplice vyloučit tři lidi z Bíliny. Jen slabomyslný buran, strašpytel Jakubec a různí alíci a potom ještě hovádka, byli schopni zvednout ruku pro vyloučení. Žádný z těchto lidí se nemůže vymlouvat, že neví čeho je Aubrecht se svojí Martinou schopen. Všichni se kterými jsem měl možnost o problému Bílinských hovořit dávají jednoznačně vinu Aubrechtovic Ciciolině. Mohl bych jmenovat funkcionáře naší strany a někteří stojí hodně vysoko a nejen v kraji. O tom také budu psát v příspěvku na blogu.  K čemu to, když v závěrečném duelu se zachovali delegáti v počtu přes padesát hlasů tak jako to umí ve svých organizacích prostě vylučovat lidi jen proto, že  nelíbají zadky. Velký počet hlasů delegátů, který hlasoval proti ukázal přece jen, že vylučování by se mělo dít jen ve chvíli, kdy se hrubě poruší stanovy a ty porušil Aubrecht, nebo když se hlasuje v rozporu strany v tak zásadních věcech jako jsou nemocnice anebo se jedná za zády legálně zvolených orgánů okresů nebo krajů. Vylučovat za skandální prohru jednoho ukecaného sociálního demokrata a jeho manželky je právě to nejhorší zbabělství a špinavost svého druhu. Co však beru za největší podraz je Bendův slib, že tyto lidi vyloučit nenechá. Dokonce mě osobně slíbil, že Teplice už pro žádné vylučování hlasovat nebudou. Co je novum celého tohoto vylučování je to, že tito lidé byli vyloučení dvakrát. Jednou na mimořádné konferenci a když bylo konstatováno, že to neodpovídá stanovám tak na řádné konferenci se celý Aubrechtův cirkus opakoval znovu. Jen při hře bláznů je možné, že vás přijmou na několik minut znovu do strany jen, aby vás mohli za několik minut opět vyloučit. Já zastávám názor jít k soudu, protože cár papíru ze stanov dělají naši funkcionáři včetně těch nejvyšších a poslanec na klíček Aubrecht. Samozřejmě i náš okres si z toho musí vzít poučení a přestat se chovat demokraticky k těm co se nedemokraticky chovají k nám. Zbabělost, kterou projevila většina však ukázala, že i nemalá část ke zbabělým nepatří. Rozdíl velmi nepatrný asi devíti delegátů na KK co se vyloučení Bílinských týká ukazuje na to, že nejsou jen vepři ve straně. Chci však upozornit Bendu na to, že neměl nikomu vyhrožovat a nikomu zakazovat vystupovat na KK. Nemá ani právo cenzurovat projevy, který je nebo není kontraproduktivní. Pokud toto však činí mohlo by se stát, že právě náš okres, který jemu i Paroubkovi dal podporu a  nechtěl za to vůbec nic, pokud neberu v potaz slib Bendy, že Bílinští vyloučení nebudou se nemusí cítit tímto slibem vázán. Kdo sliby neplní nemůže čekat plnění slibů od druhých. Na druhé straně nejsem zavázán ani slibem, který jsem dal já na OK možná je to tak lepší, že se člověk cítí jaksi svobodnější a nemusí se ohlížet co a kdy napíše.