Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebezpeční korytáři anebo volové?

6. 12. 2009

Bylo nebylo, byl jednou jeden sociální demokrat v Mostu, který se díky svojí vyčůranosti dostal do postavení nepostradatelného malovaného trpaslíka v jakési diktátorské dohodě ČSSD s ODS v Ústeckém kraji. Dostal za to místo v radě jako jediný pravý socan a to školství. Prostě z hlupce i když ho zdobí titul se stal ouřada bratru za 50 000 korun.

Z takového místa se neodchází dobrovolně ba naopak se dělají z těch členů ČSSD, kteří volají po zrušení potupné dohody jen blbci. Většina členů raději mlčí a tváří se navýsost spokojeně i když hodiny pomale odtikávají čas k volbám do krajského zastupitelstva. Co mají také dělat když tohoto člověka od koryta nelze odehnat a navíc se se svými členy nečleny, které v Mostě má cítí jaksi nedotknutelný.

Toto vše je normální reakce, normální opice, která touží vládnout. Ovšem tento školský rada jen u ouřadování nezůstal a využívá svého vládnutí k ukojení své zamindrákované duše a využívá prostředků, které má k dispozici ne v duchu sociálního demokrata, ale sibiřského gubernátora.

Nejhorší je, že sociálně demokratičtí členové jsou jacísi prodejní a dovedou svého lumpa pořádně přikrýt, aby o nic nepřišli.

¨

Proč o tom píši?

V jednom lázeňském městě na severu Čech dopadli vedoucí představitelé ČSSD v komunálních volbách hůře než sedláci u Chlumce. Z prvního místa spadli na osmé a ze čtvrtého na šestnácté. Nejsou to lidé jen tak ledajací, ale sám poslanec parlamentu a jeho choť asistentka jeho poslaneckého kamaráda. Ti co vyhráli a postoupili na kandidátce na místa přední a tím se stali zastupiteli se začali oprávněně ptát, proč to dopadlo v komunálních volbách bídně neboť z třiceti mandátů pět není žádná sranda. V té chvíli neschopní zavětřili jak ti ohaři a začali praktikovat to co umí perfektně, být všehoschopní.

Vítěz těchto komunálních voleb na kandidátce ČSSD v té době studoval a v této době dělal maturitu. Asi tak týden před maturitami vletěla do školy, kde vítěz z voleb a přítel socdemák studoval ne Krajská školní inspekce, která by přišla kontrolovat činnost školy, ale něco jako Útvar rychlého nasazení, který přišel udělat vše pro to, aby se podařilo vítěze na kandidátce ČSSD zdiskreditovat nebo psychicky zničit. Když nic nenašli, pohrozili, že se u maturit ještě setkají a hyn sa ukáže.

Slovo dodrželi, ale vítěz z kandidátky ČSSD v Bílině ustál maturitu navzdory přepadovému komandu z odboru školství Ústeckého kraje, kterému šéfuje sociální demokrat z Mostu.

Co se to vlastně stalo? Jen to, že kdosi z tohoto lázeňského města zavolal všehoschopnému šéfovi školského odboru do Ústí, aby mu pomohl s pomstou na příteli. Přátelé korytáři se domluvili a pak už to byla jen otázka času. Ono také co se dá očekávat od dvou prasat, která si chrochtají u pěkně naplněného koryta?

Domluvili se a pomstili se. Jiné by však chtěli posílat k psychiatrům a léčit je. Z jiných by chtěli dělat slabomyslné a vůbec si neuvědomují, že někam zavřít by potřebovali právě oni.

Co všechno spojuje tento případ ještě jednou zopakuji. Neschopní sociální demokraté na kandidátkách, ale všehoschopní u koryt se domluvili a ten mostecký – školský radní, který si tak rád hraje na poctivého a hodného poslal na úspěšného sociálního demokrata do Bíliny své komando, které by měl používat na něco úplně jiného.

Co chcete po těchto lidech, kteří dostanou ve volbách kolem tisíce hlasů? Jeden má choť, která by neměla být vylučována za špatný výsledek ve volbách a škodu způsobenou straně protože s vylučováním nesouhlasím, ale měla by být subarbitrována pro blbost. Co chcete po krajském zastupiteli, který prodal ČSSD v Ústeckém kraji za koryto v radě ODS? Co chcete po obou, když se jim u těch koryt tak krásně chrochtá? Není na místě otázka na tyto dva pitomce, proč zrazují úspěšného přítele? Otázka asi zůstane nezodpovězena nebo vše zapřou. Vždyť právě náš hlavní školní šéf v kraji z Mostu odpověděl na otázku, zda neuplácel před volbami v Chánově, že jen dal lidem najíst a napít. Prostě rozdal jsem jen chleba se salámem a pivo. Díky chlapče jsi opravdový lidumil, ale jen před volbami. Jsi podivný člověk když v Chánově dáš najíst a napít a na svého přítele, který zvítězil v překrásném lázeňském městě ve volbách za ČSSD pošleš přepadovku. Jsi prostě ryzí sociální demokrat s ryzím charakterem, a ryzí lump. Co však dělat, když se na taková svinstva dívají bez řečí i ti, kteří mají daleko větší postavení než tito křiváci a mlčí. Možná budete za odměnu opět na kandidátkách, jen lidé by už vás nikdy neměli volit.