Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osobní přítel nové hejtmanky.

6. 12. 2009

V Litoměřicích se objevil nový zastupitel za ČSSD, který o sobě tvrdí, že je osobním přítelem paní hejtmanky. Netrvalo ani tak dlouho, co se tak stalo a už se po Litoměřicích hovoří o tom, jak se tento člověk snaží za každou cenu dostat do rady a jako osobní přítel paní hejtmanky chce být prospěšný městu. Já si spíše myslím, že hlavně od města něco potřebuje. Když slyšíte jak tento nový zastupitel v Litoměřicích nabízí své služby, připomíná to známou silnici E55. Moc toho „chudák“ nemá, tak aspoň, že je osobní přítel hejtmanky.

 

Já opravdu nevím kolik má hejtmanka osobních přátel a už vůbec nevím zda osobní přítel znamená i intimní. Vím však jistě, že jednoho osobního a intimního přítele hejtmanka má a je z Chomutova, ale mám obavu, že se nemá hejtmanka čím chlubit. Osobní přítel z Litoměřic také žádný zázrak. Doufám, že se paní hejtmanka nesnaží udělat z Litoměřic svůj milovaný Chomutov? Předtím ať nás ochraňují všichni svatí. Stačí si přečíst v Reflexu, kde se píše o tom, že se v Chomutově mimo osobních přátel hejtmanky a jejího osobního a intimního přítele neberou do ČSSD žádní jiní lidé, aby je nepřipravili o moc. To už však není organizace ČSSD, ale mafiánská sekta, která je tolerována z nejvyšších míst v ČSSD. Když proti tomu neumí bojovat z neznámých důvodů vedení strany, tak lidé normální by měli proti tomu bojovat všemi možnými prostředky. Ve chvíli, kdy osobní přátelé, osobních přátel hejtmanky učiní z organizace sektu přichází na řadu hrůzné orgie s důvěrou lidí a na konci zůstane jen snaha po ovládnutí města nebo organizace ČSSD, která je potom přikrývkou pro různé prasárny.

 

Zastávám názor, že se bez osobních přátel hejtmanky na Litoměřicku obejdeme. Představa, že by u nás vznikla stejná situace jako je v Chomutově je představou hororovou. Pokud někdo přijímá lidi, tím způsobem, že si je začne vybírat podle toho jak se mu to hodí a hlavně s ohledem na upevnění své moci a vlivu, je  nutné okamžitě udělat vše proto, aby taková situace ihned skončila. Proto také vzniká v Litoměřicích druhá organizace podle Stanov a ta bude přibírat ty lidi, které se osobám jdoucím po moci nehodí do jejich sekty. Stanovy strany říkají jasně, kdo může být členem ČSSD a nic o výběru podle osobních ambicí vedení organizace tam není. Osobní přátelé hejtmanky, pak mohou okopávat kotníky, psát hanopisy do různých novin, ale to na lidi z Litoměřicka většinou neplatí. Máme rádi legraci a něco vydržíme. Dříve nebo později noví partyzáni, kteří si chtějí hrát na svém písečku a stavět bábovičky, podle svých představ, skončí stejně jako všechny podobné nesmysly a pohádky o osobním přátelství. Díky paní hejtmanko za vaše osobní přátele, ale  bez takových lidí se klidně na okrese obejdeme. My už dávno víme, že i kocovina se dá léčit jednoduchými recepty. Mluvit o tom veřejně a nedovolit nikomu, aby budoval své malé mafiánské spolky místo organizací. O mrtvých duších, zatím v Litoměřicích se až tak moc nemluví, ale ve chvíli, kdy se toto nebezpečí objeví mám ten dojem, že také velmi rychle skončí. Pokud si někdo myslí, že toto je také hanopis, nebo dokonce lež může mě to sdělit v diskuzi.