Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stanovy udělaly z kontrolních komisí impotentní poskoky vedení.

6. 12. 2009

Máme Stanovy slyšíte pokaždé, když náhodou přijdete s nějakým zjednodušením na schůzi MO ČSSD, OVV nebo jiného orgánu. Stanovy jsou vlastně zákon strany a nesmí se porušovat. Tak tomu rozumím, ale jak jsem zjistil je to prachsprostá lež. Kontrolní komise nemají pravomoc vynutit si dodržování stanov, ale mohou až do zblbnutí opakovat, že Stanovy byly porušeny, ale nakonec rozhodují zbabělci a vyděrači z vedení strany, kraje nebo okresu.

Stanovy podle vedení ČSSD musí dodržovat jen lidé nepohodlní a kritizující činnost mafiánského klubu.nebo je také musí dodržovat úspěšní, kteří šlapou na paty zasloužilým blbům v roli poslanců a funkcionářů. Že by se náhodou stalo a vyloučili se ti co Stanovy porušují pro záchranu svého koryta a pro záchranu svého členství v mafiánském klubu je z říše pohádek. Je to zajímavé, ale pravdivé zjištění. Takové milé a soudružské počínání mezi nimi mafiány. Doposud to funguje velice dobře.

Máme sice na dodržování Stanov kontrolní komise od okresů až po ústřední, ale strana, tedy Paroubkova strana jim nedává žádnou moc a někteří jako např. Jakubec z Ústecké kontrolní komise kolaborují s vedením KVV. Je mi ho ubožáka líto, protože jako ředitel školy chvíli před důchodem si nemůže dovolit vůbec nic neboť mu za zadkem stojí vyděrač Kouda, který má tuto školu pod svojí pravomoci. Řečeno popravdě jsou nám tyto komise opravdu na nic. Pokud kontrolní komise dojde ke zjištění, že došlo k porušení Stanov přehazují si tuto skutečnost mezi sebou od okresů přes kraj až do ústřední až nastoupí na jeviště tlupa mafiánského klubu ČSSD a zatrhne tipec nejen lidem věřícím v platnost Stanov, ale i kontrolním komisím. Nebývalo to tak zlé, vše se změnilo od doby co se stal předsedou Paroubek. Nikdo mě nemůže podezřívat, že jsem se nesnažil držet basu, kterou určil Paroubek nebo Benda a mnozí jiní. Jenomže s těmito lidmi se nedá hrát, tito lidé vás jsou schopni kdykoliv podrazit. Poznal jsem jedno, že Paroubek jako předseda strany neumí stranu budovat a vztahy zlepšovat, ale spíše stranu boří a ničí. Pane předsedo my nevedeme v preferencích proto, že by jsme byli lepší než ODS, ale proto. že není jiná žádná alternativa. I tak si myslím, že do voleb je ještě daleko, abychom mohli něco s jistotou tvrdit. A na Krajských volbách v Ústeckém kraji vám vůbec nezáleží. Spíše vám jde o zničení Foldyny než o vítezství. Já si však myslím, že tuto vaši hru prohrajete. Je to vaše vina a vina předsedy KVV, že jsou vyloučeni lidé v Bílině naprosto neprávem a jen proto, že potřebujete hlas jednoho z největších podrazáků v našich poslaneckých lavicích páně Aubrechta jim je upíráno členství. Dnes krysa Aubrecht rozesílá dopisy s ukončením členství, ale byl to on, kdo již delší dobu nesvolává schůze a nepřijímá členy. Vy i Benda toto všechno víte a spíše než by jste začali toto řešit tak jezdíte škodit na okresy návštěvou u lidí, kteří okresům a ČSSD škodí. Vaše chování některými účastníky na akcích je prezentováno hlavně co se týká Bendy jako chování hulvátů. Já neodpouštím nedodržování slibů a nebojím se předstoupit před kohokoli a odpovědět na cokoli. Já totiž do vašeho mafiánského klubu nepatřím a patřit nechci.

Dnes už vím, že ÚKK jedná slušně a snaží se odvést dobrou práci, ale vy jste zde pane předsedo zavedl podivnou demokracii o které rozhodují lidé jako Benda, Vaňhová, Kouda a Aubrecht. Zároveň vy pane předsedo jste si ze strany udělal klub poslušných a všehoschopných lidí, kteří za koryto udělají všechno. ČSSD jste v Ústeckém kraji ublížil a ubližujete více než vaši předchůdci Špidla a Gross. Totiž daleko zákeřněji. Nebojte se, neřešené problémy se tak nějak valí před námi a jsou větší a větší a může se vám stát, že před parlamentními volbami už si s nimi nebudete vědět rady. Jsme stranou lumpů a zbabělců. Asi si za to můžeme všichni, ale přece jen by jsme si neměli zvykat na to, že to tak musí být napořád. Paroubku, Bendo, Aubrechte přestaňte s popravami a vylučováním a zajistěte právo pro lidi neprávem vyloučené. Jinak mi nestojíte za to, abych vám pomáhal, na vás se ohlížel, cítil se být vám zavázán nebo něco dlužen. Musel bych opravdu s vámi začít vést boj, který by nekončil dokud neskončí vaše působení ve funkci předsedy strany a předsedy KVV. Podraz na vyloučené lidi v Bílině je největší sprostotou, kterou jste v Ústeckém kraji zplodili. Začínáte být tomuto kraji nebezpeční. Pane předsedo vy se strašně bojíte a já začínám mít podezření, že jste se do něčeho namočil co by mohlo vyplavat na povrch. Proč jinak vám jaksi nejde pozastavit členství Houskovi a s klidem kata jste podpořil vyloučení lidí z Bíliny. To vám opravdu takový neschopný poslanec, kterého už nechtějí ani v místě bydliště stojí za to? Volby prezidenta jsme prohráli a přišli jsme o dalšího poslance. Jak dlouho ještě budete stranu ničit? Věřte, že po krajských volbách ne Foldyna, ale každý kdo chtěl koryto ponese odpovědnost a odejde v případě neúspěchu z funkce a mělo by se to týkat i vás. Lídr by měl mít za sebou čistý stůl a ne stůl na kterém se válí spousta špíny.