Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ten jazyk je přeci jasný

6. 12. 2009

Sociální demokraté jsou velice chytrá chasa vědouce všechno vždy a všude. Na jedné straně mě osočují z toho, že píši notabene na své webové stránce nebo na svém blogu a na druhé straně jim jaksi uniká, že i kdybych se na své stránce nebo na svém blogu udiskutoval sám se sebou byla by to pouze moje věc. Prostě takový je dnes internet. Ale pojďme na příspěvky. Nejvíce se diskutuje o tom, že se vylučují a nepřijímají se noví lidé v Mostě v Bílině a v Ústí nad Labem.

Chcete snad říct, že to není pravda? Nevidíte, že pár stupidních blbců na čele s Fišerou a jeho poskoky v Ústí, na čele s Koudou a jeho poskoky v Mostu a na čele s Aubrechtem a jeho poskoky v Teplicích si přejí mít stranu bolševicky semknutou a naprosto poslušnou. Proč to tak je? Jednoduchá odpověď jde pouze o koryta. Co dovede udělat koryto s člověkem dokazuje např. Zuzka Kailů z Ústí, kterou stále považuji za velice rozumnou a schopnou osobnost, ale když vidíte jak se podílí na špinavostech prováděných Fišerou poznáváte, že i ten co se vám jevil jako dobrý člověk je za koryto ochoten stát se úplně někým jiným. Co si vůbec myslí Kouda? Je to člověk, který nejvíce ublížil ČSSD a stále jí beztrestně ubližuje. Ústecká krajská organizace jako chromá kobyla opět kvůli pár korytům nehne ani prstem, aby lumpa ze svého středu vyloučila. Má k tomu naprosté právo a pokud to nemůže udělat krajská organizace mělo by se toho chopit předsednictvo ÚVV a sám Ústřední výkonný výbor strany. Člověk typu Koudy, kolaborant s ODS a trouba který se neštítí ničeho ani vylučování lidí, kteří ve straně jsou od začátku a dali této straně kus svého života i zkušeností. Tak se stejnou tvrdostí se nestydí nepřijímat lidi, kteří by jeho mostecké samoděržaví ohrozili. Co si vůbec myslí Aubrecht, že si dovolí pošlapat stanovy takovým způsobem, že jeho metody silně připomínají manýry ruských gubernátorů. On si totiž plete okresní organizaci se svým hnojištěm, které má na dvorku. Ano tam si Aubrecht může dělat co chce, ale nejde vylučovat lidi, špinit lidi a nedodržovat žádná pravidla ani stanovy. Když doslova svojí tupostí proflákl vyloučení úspěšných lidí z komunálních voleb v Bílině na mimořádné okresní konferenci tak se rozhodl pod heslem Jánošík se nevzdává bitvu dobojovat. Prostě jednoduše se vykašlal  na stanovy a jde za svým cílem kupředu levá. Styl jakým to dělá silně připomíná léta padesátá a hon na domnělého nepřítele. Lidé jednou vyloučení a do strany doposud nevzatí jsou vylučováni podruhé. Jen v kraji kde vládnou idioti je něco takového možné a jen v kraji kde na krajském výkonném výboru sedí lidé mající zájem jen o svoje kešeně to může procházet. Drzost však výše zmiňovaných lidí a jim podobných v jiných nejmenovaných místech a okresech je obrovská. Co si vlastně myslí, že všichni jsme jen stádo nebo lůza kterou budou donekonečna ovládat?

Takže ten jazyk je přeci jasný. Protože i v příspěvku slaboši se píše: Strana, která je přívěskem ODS nemá co dělat v krajském zastupitelstvu. Strana, která dá na kandidátku ty kteří hlasovali pro privatizaci nemocnic nemá co dělat v krajském zastupitelstvu. Strana, která vylučuje lidi za nic jako v Bílině, Mostě, Ústí nad Labem a jinde je stranou sviní a je třeba ji nevolit!!!!!!!!!!

A teď píši jazykem, který je také jasný: Strana kde vládne mafie je nebezpečná pro lidi. Strana kde se členové bojí a nesmí říkat svůj názor je stranou fašistickou a ne demokratickou. Strana kde si parchanti uzurpují moc a hlasují si jak chtějí je stranou anarchistickou a nebezpečnou. Strana kde nikdo nemusí nic dodržovat a může si dělat co chce je stranou idiotů a neměla by být vůbec volena. V tom se s tím co je napsáno nade mnou vůbec moje psaní neliší. Jen sedm vět na závěr. Já o tom nepotřebuji jen diskutovat já jsem schopen mnoho skutečností napsat a plně se pod to podepsat. Takže ten jazyk není úplně tak jasný jak si někdo vydedukuje. Mohu vás však ujistit, že budu sám se sebou vždy pilně diskutovat. Zajisté je nad čím. A pokud se chcete někdo k diskuzi připojit rád ho přivítám. Jen prosím změnit ten jazyk, aby nebyl podobný mému. Pokud možno hlavně chválit, pak nikoho ani nenapadne srovnávat jazyk.