Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Programu ČSSD pro volby do KZ Ústeckého kraje.

6. 12. 2009

Návrhy pro zlepšení erotického života svých spoluobčanů a voličů.

 

 

Blíží se volby do Krajského zastupitelstva a všechny strany se snaží získat co nejvíce voličů pro svůj program. ČSSD dokonce připravila do svého programu mimo normálních bodů o zdravotnictví, školství, dopravě a v sociální oblasti i bod mimořádný tzv. bod 0 ke zlepšení erotického života svých spoluobčanů a voličů.

 

Tento bod programu dostala ke zpracování, největší odbornice v tomto oboru, asistentka jednoho z poslanců PS PČR, která bydlí podle dobře informovaných zdrojů prý někde blízko Bíliny a je prý skutečnou odbornicí na tuto oblast, což několikrát dokázala jak na internetu tak i ve svých vystoupeních na různých schůzích. Dokonce prý je členkou KVV Ústeckého kraje což ovšem nemám oficiálně potvrzeno. O to více se čekalo jak vypracování tohoto důležitého bodu programu dopadne. Dnes paní asistentka a údajná členka KVV dodala program „erotika“ vypracovaný a já dostal možnost ho otisknout což s radostí činím.

 

Program ČSSD bod 0 rady jak ještě více zlepšit a zpříjemnit erotický život spoluobčanů a voličů Ústeckého kraje.

 

U vědomí toho, že erotika je nejdůležitější součást života a určuje i chování lidí, což vím podle toho, jak se chová můj manžel, jsem se rozhodla tuto důležitou životní pochoutku rozdělit do 8. bodů.

 

  1. Nikdy se nestyďte za svoji nahotu ani, když je vaše foto v celé kráse na netu. Tak jste se narodili a není na tom nic neslušného.

 

  1. Nebojte se označit své nepřátele různého smýšlení vulgárně erotickými názvy, jako např. buzna, lesba, teplouš apod. Lidé si vás za toto jednání oblíbí a budou vás určitě volit.

 

  1. Je třeba se co nejvíce eroticky chovat, podbízet i nabízet se, protože jen tak se může stát i z hlupáka politik. Pokud tomu někdo nevěří jsem já toho příkladem.

 

  1. Pořiďte si ke zlepšení vašeho erotického života co nejvíce pomůcek a nebojte se používat i Viagru. Můj manžel sice trochu blbne, ale v posteli to s Viagrou celkem ujde a mohu vám zcela jasně říci, že spokojený a ukojený chlap či žena je pro parlament to nejlepší co si může vedení ČSSD přát. Aspoň zmizí zaječí úmysly.

 

  1. Když se stane erotika vaším já, nemusíte se obávat o kariéru. Můžete dělat cokoli. Asistentku poslance, vedoucí kanceláře vládního zmocněnce, velmi váženou zaměstnankyni ministerstva, nebo dokonce ministra či ministryni.

 

  1. Včetně erotiky doma a vně, podle potřeby, je nutné se chovat jako nejhorší šlapka nebo šlapák. Právě toto chování nám zajistí, že se nám lidé raději vyhnou, než aby se s námi hádali. Raději nás zvolí, než by nás poslouchali. Mám zkušenosti z mnoha zaměstnání a schůzí.

 

  1. Jen pro ženy: Chcete, aby se z chlapa stal idiot? Stačí ho trochu navnadit a někdy mu i vyhovět. Když však něco chcete a on se vzpouzí pak stačí přivřít kohoutek jako u ropovodu a on nám spadne do klína jako shnilá hruška. Věřte mi, že i ze silného chlapa se stane cvok.

 

  1. Na závěr pro vás všechny: Erotika je život a tam, kde to sviští je i pohoda a klid. Sexuálně spokojení lidé, nemyslí tolik na zdravotnictví, školství, dopravu ani na stoupající ceny. A o to přece jde.

 

 

Po seznámení s touto částí programu ČSSD pro volby do KZ jsem nelenil a velice rád ho otiskuji i na našich stránkách. Ať se s ním co nejrychleji seznámí lidé po celé zemi. Je to jednoduchý návod, jak zajistit, aby se lidé nezabývali jinými a ožehavějšími tématy. Možná by přišli na to jak je tahá ČSSD za nohu a slibuje a slibuje.

 

Za zpracování tohoto bodu programu posíláme paní asistentce podle informačních zdrojů z okolí města Bíliny vřelé pozdravy a přání, aby i nadále v ČSSD dostávala co nejvíce funkcí. Straně to jen prospěje. ČSSD se stane stranou, která je nepostradatelná a hlavně slušná. A to myslím opravdu upřímně.

 

 

                                                                                                                           Jan Pupík