Jdi na obsah Jdi na menu
 


A což takhle dát si apríl?

1. 4. 2012

Přemýšlel jsem co by se nejlépe hodilo k našemu kraji ve chvíli, kdy chcete lidi napálit aprílem. Nenapadlo mě nic jiného, než vám seřadit dostupné životopisy vládnoucí kliky našeho kraje.

Jana Vaňhová

* 1. 1. 1955, Rakovník      

Hejtmanka Ústeckého kraje. Maturovala v roce 1974 na SEŠ - obor všeobecná ekonomika. Při zaměstnání si doplňovala vzdělání na karlovarské Střední pedagogické škole. V letech 1997- 2002 studovala na Univerzitě Karlově v Praze obor učitelství, studium přerušila. V polovině sedmdesátých let pracovala v zařízeních pro mládež jako vedoucí metodického střediska. V letech 1977 – 1986 zastávala funkci vychovatelky na Základní škole v Klášterci nad Ohří. Po návratu z mateřské dovolené učila na základní škole výtvarnou výchovu a němčinu. Do sociální demokracie vstoupila v roce 1998 a o rok později se stala předsedkyní MO ČSSD v Klášterci nad Ohří. Od roku 2002 je předsedkyní chomutovského Okresního výkonného výboru ČSSD.Od roku 2002 byla čtyři roky asistentkou poslance PSP ČR.Přes tři roky zastávala funkci místopředsedkyně ČSSD zodpovědnou za organizace vně strany. Před zvolením do funkce hejtmanky Ústeckého kraje byla dva roky náměstkyní primátorky statutárního města Chomutov. 26.listopadu 2008 byla krajským zastupitelstvem zvolena hejtmankou Ústeckého kraje.

 

Mgr. Arno Fišera

Radní města Ústí nad Labem (ČSSD). Studoval na sportovní ZŠ a sportovním gymnáziu, přičemň několikrát reprezentoval ČR. Po absolvování vysoké školy učil matematiku a ekonomii na různých typech škol. Následně pracoval několik let ve sklářství a v potravinářství. Od roku 1997 je veden jako OSVČ. Je jednatelem a společníkem FIPOL s.r.o. V roce 2000 se stal členem ČSSD, od roku 2011 předsedá KVV ČSSD v Ústeckém kraji. V roce 2006 byl zvolen zastupitelem města Ústí nad Labem a po čtyři roky byl náměstkem primátora města. Nyní je ústeckým radním. Od roku 2008 je zastupitelem a náměstkem hejtmana Ústeckého kraje. Byl členem představenstva Českého svazu zpracovatelů masa. Je ženatý a má dvě děti.

Ing. Pavel Kouda

* 27. 6. 1959      

Náměstek hejtmana Ústeckého kraje, zvolený zastupitel města Mostu (ČSSD). V letech 1993-2000 působil jako OSVČ v reklamní činnosti. Mezi roky 1998 až 2002 působil jako zastupitel města Mostu. V letech 1999-2005 byl členem představenstva SPORTOVNÍ HALY MOST, a.s. Roku 2000 byl zvolen zastupitelem Ústeckého kraje, od roku 2008 je náměstkem hejtmana pro oblast ekonomiky, zdravotnictví, strategie přípravy a realizace projektů. Zastupitelem města Mostu je opět od roku 2006, zvolen byl i v roce 2010. Od roku 2007 je členem prestavenstva Regionální rozvojové agentury Ústeckého kraje, a.s., roku 2008 se stal členem představenstva Krajské zdravotní, a.s. Od roku 2010 předsedá správní radě Destinační agentury Krušné hory o.p.s.

Roman Houska

* 18. 1. 1962      

Člen KVV ČSSD Ústeckého kraje. Od počátku devadesátých let soukromě podniká. Je společníkem a likvidátorem ve fimě AKITA INU, působil jako jednatel a společník ve společnostech jakou jsou např. AKITA PLUS s.r.o. či INVESTIM GROUP s.r.o. Člen ČSSD, ve straně je místopředsedou OVV ČSSD v Chomutově a členem krajského výkonného výboru ČSSD Ústeckého kraje. Dlouhodobě pracuje mj. jako asistent poslance Jaroslava Krákory (ČSSD).

No není to krásný apríl? Při vložení nového příspěvku zítra bude tento příspěvek přesunut do archívu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ha, ha

(Věra, 2. 4. 2012 14:23)

S úsměvem jde všechno líp.

Nádherné.

(Klára, 2. 4. 2012 9:24)

Moc jsme se nasmáli. Nejlepší je ten Houskův. Ti tři králové nahoře je už jen klasika. Ale apríl to byl velmi dobrý. Když budete stále pokračovat do voleb přesvědčíte o nechutnostech těchto lidí hodně voličů a já vám držím palce. Propojte své stránky s Facebookem a budou to číst statisíce lidí a může to výsledek voleb ovlivnit více než si myslíte. Dobrý den a dobrou chuť k boji. Vaše vyloučení byla obrovská sprosťárna a Houskův přehmat.