Jdi na obsah Jdi na menu
 


Někdy je lepší o výsledku voleb mlčet, než hloupě žvanit.

22. 11. 2010

Volební matematika je neúprosná, čísla která dávají jasný výsledek nejsou vždy jen o preferencích a popravdě řečeno v komunále se nikdo z členů ČSSD opravdu, ale opravdu nemůže chlubit nějakým nadprůměrným výsledkem. Mluvím o velkých městech a primariátech. Budiž také řečeno, že výsledky se od sebe až tak mnoho neliší a ve skutečnosti v přepočtu na volební účast jsou si podobné jako vejce vejci. Samozřejmě dá se diskutovat o tom, proč poslanci a nejvyšší představitelé kraje nedosáhli na více hlasů. Oproti parlamentním volbám ani Foldyna v Děčíně neudělal žádný zázračný výsledek. Přiznejme zcela otevřeně, že Jardovi Foldynovi pomohlo k úspěchu ve volbách do PS nešťastné rozhodnutí o jeho nezvolení hejtmanem. Tohoto rozhodnutí dovedl brilantně využít, aniž by si lidé všimli jiné trafiky, kterou náš kraj stvořil jako jediný. Máme ministerstvo zahraničních věcí v kraji.

Všichni se podivují nad jediným člověkem a tím je opět Benda. Podíváte-li se na volební výsledky, tak rozdíly žádné nejsou a když půjdete v procentech podle voličů zjistíte, že nejmenší procento ze zúčastněných voličů dostal Arno Fišera z Ústí nad Labem a přesto se musel také opřít o Bendu. Nechápu, že někdo v tomto kraji se snaží rozjíždět neustálé útoky, které se pravidelně opakují. Ve chvíli, kdy je potřeba se rozhodnout co dělat a je nutné se postavit na jednu nebo druhou stranu se začnou všichni chovat jako slepýši. Každý si však vyřizuje pouze svoje problémy a jen ze sebe dělá toho správného ze správných. Když se rozjíždí svinstvo v některém okrese nebo v celém kraji, strkají všichni hlavu do písku, jako pštrosi.

Kde byli všichni, ve chvíli když se odrovnávali sociální demokraté v Bílině, právě těmi, kteří dnes naříkají nad tím, že prohráli volby a podávají žaloby na soud? Kdo pomohl lidem v Bílině, když byli vylučováni ze strany jen proto, že porazili v komunálních volbách poslance PS a jeho manželku? Znovu se musím ptát, kde byli všichni ti hrdinové dnešní doby ve chvíli, kdy se konal puč v Litoměřicích? Kde jste byli všichni, když se útočilo proti Robertu Kopeckému, který ještě před několika měsíci nebo roky byl váš nejlepší přítel? Najednou se dovídám, že jediný kdo za to může je Benda. To však nemyslíte vážně, že ne? Podíleli jste se na tom všichni a všichni nesete odpovědnost stejně jako my dole, že jsme si všechno nechali líbit.

Nechci vyvolávat nová zla, ale nelíbí se mi když si různí zbabělci a okopávači kotníků začnou otírat svoje špinavé boty o jednoho předsedu ať strany nebo kraje. Vždyť to byli právě oni, kteří dnes kritizují a odsuzují a v době nedávné vedle sebe stávali a plácali se po rameni. Vždyť to byli právě oni, kdo uzavírali různé dohody, které se jim hodili a které zase jiní bourali. Litoměřicku bylo slibováno, že se mohou obrátit na jednoho, druhého nebo na všechny poslance a nemusí mít obavu, že zůstanou ve štychu. Musím popravdě napsat, že jediný Šlégr ani dnes nezapomene přijet do Podsedic, podpořit sportovce a zapálit svíčku na hrobě. Kdo tedy z poslanců, kteří nám slibovali podporu nám skutečně pomáhá? 

Mohl bych pokračovat a já se k tomu ještě vrátím, ale je mi hrozně líto toho, že v tomto kraji se stále jenom fňuká a podrážíme si navzájem nohy. O tom, že tady existují lidé, kteří se do strany dostali všelijak není pochyb, že se zde bojuje neférovými prostředky, nikdo nezpochybňuje, ale děje se to všude ve všech okresech, ani Děčín není výjimkou. Buďte tak laskaví a přestaňte házet vinu na jednu osobu a začněte se chovat tak, abychom se za vás za všechny nemuseli stydět. Vždyť ani ti Litoměřičtí si nezaslouží, aby se o nich psalo jako o drogových dealerech, protože i vůl ví, že toto pravda není.  Nakonec výsledky voleb znovu ukázali, že ne všechny útoky a ne všechny nepravdy musí nutně vést k porážce. Někdy je lepší o výsledku voleb mlčet, než hloupě žvanit.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Máš pravdu!!!!!!!!

(Kamil, 24. 11. 2010 3:35)

V Bílině nechali řádit pana poslance všichni. Nepomohl ani Foldyna. Stále si přihřívá svoji polívčičku. O nic jiného mu nejde. Většina lidí ho zná jen z jeho "krásných slov a fňukání" jak je nellepší a stále mu někdo ubližuje. Mě je z toho špatně. Nejvíce v kraji straně škodí, tím, jak stále někoho zákeřně špiní v novinách, ale proč si to necháte líbit. Já jsem rád, že stránky, které stály na straně Bilínských znovu pokračují.

Piegl už zase začíná.

(dráp, 24. 11. 2010 2:26)

Uklidni se člověče a přestaň. zničíme se sami. Proč stále proti sobě útočit. Nech Foldynu a Bendu ať si to vyřídí sami mezi sebou. Psaní v novinách je ubohé a zbabělé. Na stránkách by se nemělo také útočit. Když se to bude hodit zneužijí to proti nám. Honzo přestaň.

Tak Tak!!!

(Michal, 23. 11. 2010 21:08)

Co bylo v Litoměřicích a na Litoměřicku vím a taky vím, že to co autor píše je pravda. Všichni ze sebe zkoušejí dělat svatoušky, ale moc jim to nejde. Všichni za to můžete a hanba na vás, že to zkoušíte zastřít a hodit jen na jednoho.

Jsem členkou jedné organizace.

(Hanka z Litoměřicka., 23. 11. 2010 14:14)

Je to hrůza co se děje a byl to zrovna Foldyna co hrál s námi betla. Dnes jsem přeregistrovaná a čekám, kdy se přeregistrují i v ostatních okresech. Považuji to za správné a logické. Nelíbí se mi stálé útoky a je nutné se domluvit. Nejen na našem okrese, ale i v krají. Nelíbí se mi, že Piegl rozjíždí znova stránky, které skončily svoji činnost, ale nelíbí se mi neustálé útoky Foldyny a Fišery proti Bendovi. Proč to nedělá Kouda nebo Vaňhová. Je načase přestat, nebo to zase zastavíme až před krajskými volbami? Do té doby na sebe vylijeme kbelíky splašků.

Jo jo to už mám za sebou.

(Kobliha, 23. 11. 2010 10:51)

Supi se vrhnou na jednoho a toho zničí. Někdy se podaří opak. Některý vyšplhá po zádech druhých a pak je ničí. Socani jsou naprosto nepřekonatelní v tom, jak sami sebe zničit. Není na světě něco podobného. Je to rakovina mozku, kterou dostane každý člen se vstupem do vínku. Posedlost a závislost na funkcích a penězích i za cenu, že se z člověka stane parchant a hajzlík. A ten potom stále brečí, že jeho organizaci někdo ubližuje.

Podepisuji bez výhrad.

(Straník, 23. 11. 2010 9:14)

Není co daodat. V našem kraji tečou potoky špíny a stále se to zhoršuje.

Pane Piegl máte pravdu!!!!!!

(Alice, 23. 11. 2010 9:08)

Jen se bojím, že to ublíží nám všem. Měl by přestat Foldyna i vy. Neustále žalování novinám a policii z nás dělá hlupáky. Co s tím má policie dělat? Neumíme si řešit problémy jako lidi, policie by měla chránit občany před podvodníky a zloději a ne strany před nimi samými. Je to cvokárna a typicky česká.