Jdi na obsah Jdi na menu
 


Někdy je lepší o výsledku voleb mlčet, než hloupě žvanit.

22. 11. 2010

Volební matematika je neúprosná, čísla která dávají jasný výsledek nejsou vždy jen o preferencích a popravdě řečeno v komunále se nikdo z členů ČSSD opravdu, ale opravdu nemůže chlubit nějakým nadprůměrným výsledkem. Mluvím o velkých městech a primariátech. Budiž také řečeno, že výsledky se od sebe až tak mnoho neliší a ve skutečnosti v přepočtu na volební účast jsou si podobné jako vejce vejci. Samozřejmě dá se diskutovat o tom, proč poslanci a nejvyšší představitelé kraje nedosáhli na více hlasů. Oproti parlamentním volbám ani Foldyna v Děčíně neudělal žádný zázračný výsledek. Přiznejme zcela otevřeně, že Jardovi Foldynovi pomohlo k úspěchu ve volbách do PS nešťastné rozhodnutí o jeho nezvolení hejtmanem. Tohoto rozhodnutí dovedl brilantně využít, aniž by si lidé všimli jiné trafiky, kterou náš kraj stvořil jako jediný. Máme ministerstvo zahraničních věcí v kraji.

Všichni se podivují nad jediným člověkem a tím je opět Benda. Podíváte-li se na volební výsledky, tak rozdíly žádné nejsou a když půjdete v procentech podle voličů zjistíte, že nejmenší procento ze zúčastněných voličů dostal Arno Fišera z Ústí nad Labem a přesto se musel také opřít o Bendu. Nechápu, že někdo v tomto kraji se snaží rozjíždět neustálé útoky, které se pravidelně opakují. Ve chvíli, kdy je potřeba se rozhodnout co dělat a je nutné se postavit na jednu nebo druhou stranu se začnou všichni chovat jako slepýši. Každý si však vyřizuje pouze svoje problémy a jen ze sebe dělá toho správného ze správných. Když se rozjíždí svinstvo v některém okrese nebo v celém kraji, strkají všichni hlavu do písku, jako pštrosi.

Kde byli všichni, ve chvíli když se odrovnávali sociální demokraté v Bílině, právě těmi, kteří dnes naříkají nad tím, že prohráli volby a podávají žaloby na soud? Kdo pomohl lidem v Bílině, když byli vylučováni ze strany jen proto, že porazili v komunálních volbách poslance PS a jeho manželku? Znovu se musím ptát, kde byli všichni ti hrdinové dnešní doby ve chvíli, kdy se konal puč v Litoměřicích? Kde jste byli všichni, když se útočilo proti Robertu Kopeckému, který ještě před několika měsíci nebo roky byl váš nejlepší přítel? Najednou se dovídám, že jediný kdo za to může je Benda. To však nemyslíte vážně, že ne? Podíleli jste se na tom všichni a všichni nesete odpovědnost stejně jako my dole, že jsme si všechno nechali líbit.

Nechci vyvolávat nová zla, ale nelíbí se mi když si různí zbabělci a okopávači kotníků začnou otírat svoje špinavé boty o jednoho předsedu ať strany nebo kraje. Vždyť to byli právě oni, kteří dnes kritizují a odsuzují a v době nedávné vedle sebe stávali a plácali se po rameni. Vždyť to byli právě oni, kdo uzavírali různé dohody, které se jim hodili a které zase jiní bourali. Litoměřicku bylo slibováno, že se mohou obrátit na jednoho, druhého nebo na všechny poslance a nemusí mít obavu, že zůstanou ve štychu. Musím popravdě napsat, že jediný Šlégr ani dnes nezapomene přijet do Podsedic, podpořit sportovce a zapálit svíčku na hrobě. Kdo tedy z poslanců, kteří nám slibovali podporu nám skutečně pomáhá? 

Mohl bych pokračovat a já se k tomu ještě vrátím, ale je mi hrozně líto toho, že v tomto kraji se stále jenom fňuká a podrážíme si navzájem nohy. O tom, že tady existují lidé, kteří se do strany dostali všelijak není pochyb, že se zde bojuje neférovými prostředky, nikdo nezpochybňuje, ale děje se to všude ve všech okresech, ani Děčín není výjimkou. Buďte tak laskaví a přestaňte házet vinu na jednu osobu a začněte se chovat tak, abychom se za vás za všechny nemuseli stydět. Vždyť ani ti Litoměřičtí si nezaslouží, aby se o nich psalo jako o drogových dealerech, protože i vůl ví, že toto pravda není.  Nakonec výsledky voleb znovu ukázali, že ne všechny útoky a ne všechny nepravdy musí nutně vést k porážce. Někdy je lepší o výsledku voleb mlčet, než hloupě žvanit.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ČSSD Štětí

(Pagánová, 22. 1. 2011 13:35)

Dobrý den pane. Můžete mi vysvětlit, zda-li se řešil ten případ Anderta? Sexuální obtěžování ze strany místostarosty Štětí by nemělo zapadnout pod koberec. Jak to víte, že Andert sexuálně obtěžoval tak jako nějaký úchyl někoho na plese? Jak víte, že přelepoval plakáty ve Štětí? Děkuji za odpověď.

ČSSD Štěti

(dioniz, 30. 11. 2010 10:24)

Dobry den, kouknete taky obcas na stranky mesta Steti?
Psalo se tam, jak ČSSD přelepovala plakáty a jak místostarosta Andrt někoho sexuálně obtěžoval na plese v Litoměřicích, prej na něho nestačila ochranka, tak zavolali policajty....a jak se to dořešilo?.....Se to ztratilo? ...Nějak jsem si nevšiml, že by byl nějakej postih. Kde je spravedlnost? Někdo třeba nevědomky srazí člověka, má nehodu neustále před očima---je stíhán, popřípadě sedí- nese si doživotní trauma.

Řešilo se to vůbec na zasedáních ČSSD? :-(

Re: ČSSD Štěti

(aaa, 30. 11. 2010 14:39)

A co ty plakáty? Někdo se hodně snaží, aby se o tom přestalo mluvit.

Re: ČSSD Štěti

(Jeptiška, 22. 1. 2011 13:28)

Vážený pane, můžete mi vysvětlit ten případ Anderta? Copak se to sluší, aby socan a místostarosta obtěžoval ženy? On není ženatý? Přeci, to co udělal je trestné a zejména proto, že je pan Ander vysoce postavená osoba ve Štětí. Jak to, že se věc zametla pod koberec?

Re: ČSSD Štěti

(Jeptiška, 22. 1. 2011 13:29)

Vážený pane, můžete mi vysvětlit ten případ Anderta? Copak se to sluší, aby socan a místostarosta obtěžoval ženy? On není ženatý? Přeci, to co udělal je trestné a zejména proto, že je pan Ander vysoce postavená osoba ve Štětí. Jak to, že se věc zametla pod koberec?

Hlupáci, buďte rádi, že je na kraji někdo kdo se nebojí

(Petrich, 22. 1. 2011 10:48)

Ten kdo chce vyhazovat Piegla staršího, je hlupák,který si neuvědomuje, že je na kraji někdo,kdo píše pravdu. Jendo, nenech se otrávit blbcema. Děkujeme Ti za to, že utrácíš svůj drahocený čas tím, že poukazuješ na chyby nenažranců a prospěchářů.

Kdo rozvrací kraj?

(Petrich, 22. 1. 2011 10:40)

Ano Jendo, máš pravdu. Ale začni psát i konkrétně. Kdo rozvrací Litoměřický okres? Já bych řekl, že Ryšánková. Co Ty na to? Děkuji za Tvou odvahu. My to neumíme.

Jste hloupí všichni.

(Jiřka, 1. 12. 2010 13:08)

Místo toho, aby jste se domluvili v kraji i na okrese chováte se jako hlupáci. Když se nedomluvíte dříve nebo později na to doplatíte všichni. Války nevedou k vítězství a ničení organizací také ne. Dejte si pozor může vám to ublížit i na radnicích. S rozhádanou stranou se koalice dlouho neudrží. Hlavně v Litoměřicích by si měli uvědomit, že síla není všechno.

Tak jste si pobrečeli?

(Fík, 30. 11. 2010 17:30)

A teď zase na chvíli k vám. Nestydíte se za to co jste na Litoměřicku vyvedli? Jen útočíte proti druhým a chcete se zbavit nepohodlných. Chováte se jako grófi a myslíte, že vám to bude stále procházet? Ještě není všem dnům konec.A žádný strom neroste do nebe. I na vás dojde.

Re: Tak jste si pobrečeli?

(dioniz, 30. 11. 2010 20:37)

Nevím, jak to myslíte? Můžete být konkrétnější?

Navíc to stejně nezabralo.

(Alda, 30. 11. 2010 14:32)

Co mě nejvíce zaráží, že byl do toho zatažen i doktor Mezián. Je to velmi slušný člověk, který by takovou podlost nikdy nepodpořil. Někdo se moc bojí o místo v radě a na kraji.

Re: Navíc to stejně nezabralo.

(dioniz, 30. 11. 2010 14:37)

a kdo je v radě a na kraji zároveň?

Re: Re: Navíc to stejně nezabralo.

(dioniz, 30. 11. 2010 14:52)

Snad i dokážu pochopit, když by měla něco levice proti pravici. Ale že podkopává nohy levice levici a ještě ve stejném kraji? Kde to jsme???
Že oni se potřebujou zbavit předsedy Jana Szántó? Je to tak?

drogy v ČSSD

(dioniz, 30. 11. 2010 10:28)

Nevěřím tomu, že to s těma drogama v litoměřické ČSSD je pravda. Je to hovadina všech hovadin.
Prej vám tam taky přelepovali plakáty? A koho chytli? Kdo dal těm klukům peníze za to, aby to udělali? Se nedoznali?
Bude to někdo řešit? :-(
Nějak mi to připomíná Štětí, bohužel....tichá voda břehy mele, kdo by to do ní řekl.

Vyhoďte Foldynu i Piegla staršího.

(bakalář, 27. 11. 2010 13:44)

Stále něco řeší. Foldyna jen tak z plezíru, škodit a Piegl se stále vrací a útočí proti ČSSD jako celku. Obojí by mělo skončit. K těm zakázkám a auditu jen tolik. Audit má jednu nevýhodu, záleží, kdo ho zadává a jaký má být cíl. Kouda je jeden z mála, kdo na kraji pracuje a nevěnuje se kravinám. Benda se hodí jako osoba, která se neumí bránit a vadí hlavně Foldynovi, který neumí nic jiného než vrážet kudlu do zad. Mě vadí oba dva Foldyna i Piegl st. S Horáčkem příteli Foldyno lžeš až se ti od huby práší. Byl to tvůj největší přítel. Lidi, které ti nabral jak tvrdíš ti zajistili větší počet členů na Krajskou konferenci. Až po ní budeš dělat přeregistraci? Mluvíš o ní stále, ale skutek utek. Mohl jsi o ni požádat a mohla proběhnout s Litoměřicemi. Dnes by jsi mohl nadávat. Jsi prostě vyčuraný. Když si viděl kolik lidi to na Litoměřicku odneslo, tak jsi raději neudělal nic. Podobáš se Škromachovi. Také jen okopávat nohy ze zadu a jinak naprosto k ničemu.

Re: Vyhoďte Foldynu i Piegla staršího.

(Klaun, 28. 11. 2010 11:21)

Proč? Foldynovi mají odpovědět ti které napadá. Přece Foldyna je také jeden z nich a dělá také sviňárny. A Piegl, ten už se nezmění. Baví ho to a omlouvá ho stáří. I když v mnoha věcech má pravdu. Zatím nemá sklerózu. Co chcete, aby jen někdo mohl hlásat svoje bludy?

Musíme to řešit všechno.

(Jituna z Chomutova, 28. 11. 2010 11:17)

Koalice, která vznikla v Chomutově je také prasárna a možná větší než v Praze. Z Krákory se stal poskok těch nenažranců Vaňhové a Housky. Vaňhová by neměla dělat hejtmanku. Je neschopná a všehoschopná. Pojďme založit na Facebooku skupinu pro odvolání Vaňhové.

Nevím jestli je to cesta?

(Členka ČSSD, 24. 11. 2010 20:40)

Vadí mě osobně Foldyna, který se musí stále zviditelňovat v novinách. Benda je jeho soupeř a Foldyna mu nikdy neodpustil porážku v boji o předsedu KVV. Foldyna vůbec nic neodpouští, ale také nikomu nepomůže. Jde mu jen o sebe. Museli by ho lidé znát. Piegl napsal velkou pravdu Chybu udělali ti co nezvolili Foldynu hejtmanem. Tu hrůzu by jsme vydržely, ale byl by klid a lidi by ho už nikdy nezvolili. Jeho pláč mu vyhrál volby do sněmovny. Chci však oběma Foldynovi a Pieglovi napsat ať toho nechají. Škodí nám to všem. Nemůžete si to vyříkat mezi čtyřma očima nebo na kraji? Taháte do toho i ty co oproti vám pracují.

Lesk a bída kurtizán.

(Jituna z Chomutova, 24. 11. 2010 18:32)

Vaňhová, Houska, Krákora si z nás voličů udělali dobrý den. Ale pomale se propadají. My nemáme Kuberu, ale Plzeňskou odvážnou školačku Řápkovou. Kdyby byl Kubera nemusíme volit ty co nás zradí a podráží.

Snad ne.

(Michal, 24. 11. 2010 9:42)

S Drápem nesouhlasím podle mě by se to mělo rozpitvávat a mělo by se o tom psát. Když toto nikdo dělat nebude všichni budou mít volnej prostor a bude to dopadat tak jak to dopadá v kraji.