Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpovídám Arno Fišerovi na jeho telefonické dotazy, kterými mě obšťastnil.

23. 1. 2011

Ptal jsi se mě nový předsedo kraje mimo jiné, proč proti tobě útočím. Dovol, abych ti na to odpověděl v několika bodech.

1)      Proto, že nejednáš čestně, ale ani lidsky slušně. Dobře jsi věděl, že vlastníkem hotelu Coráda už jsou tvoji lidé a přesto ve chvíli kdy byl napadán Benda jsi na jeho obranu neřekl ani slovo. Takové věci dělá pouze křivák.

2)      Dobře jsi věděl tak jako ostatní, že okres Litoměřice a okres Louny jsou okresy, ve kterých měl Benda podporu. Proti těmto okresům se vedla špinavá a pomlouvačná kampaň organizovaná tebou  a dalšími členy ČSSD ve vedení KVV. Smysl těchto útoků nebyl jiný, než zničit okresy, které by mohly podpořit Bendu za každou cenu.

3)      Nevedla tě k tomu žádná snaha po zlepšení situace v Ústeckém kraji, neboť by nemohly být útoky jen proti dvěma okresům aniž by se jich někdo z KVV zastal. K přeregistraci na Litoměřicku by došlo ve stejnou dobu jako v  ostatních okresech Ústeckého kraje. Mluvit o přeregistraci po Krajské konferenci je pokrytecké a v podstatě jste spáchali podvod. Tobě a ostatním členům KVV vyhovovalo udělat v těchto okresech vše proto, aby začala jejich postupná likvidace. Dobře víš, že největší problém mají s podivnými členy právě v Mostě a Chomutově včetně tvého Ústí.

4)      Neváhal jsi se na tom podílet a neváhal jsi ve chvíli, kdy okres Litoměřice pomoc skutečně potřeboval ho zradit. Byly doby, kdy jsme tě o to žádali a já dokonce seděl ve tvé pracovně a spolu jsme o tom hovořili. Tehdy jste nás vy i ostatní okresní organizace Ústeckého kraje nechali na holičkách a zneužili nás ke své špinavé hře.

5)      Deník Právo otiskl tvůj rozhovor, kde jsi neřekl ani slovo o tom na čem jste se podíleli a co všechno jste dělali svým přátelům jen proto, aby v tomto kraji bylo jedno zlo poraženo a ještě větší zlo nám vládlo. A tím větším zlem jsi ty.

6)      Spojil jsi se s Houskou i když jsi ještě před několika měsíci měl k němu velké výhrady. Vyměnil jsi svojí funkci za podraz na Foldynovi, ve chvíli, kdy vyhrál Krajské volby a přitom se v tomto rozhovoru pasuješ do role zachránce tohoto kraje.

Je to jen několik věcí, ve kterých jsem se ti snažil odpovědět proč si myslím, že jsi daleko horší předseda, než byl Benda. Chováš  se jako prodejná holka z E55, jen když máš z toho prospěch. Nikdy ti nešlo o nic jiného, než o to co nejvíce si nahrabat a nakrást. Přidělení 80 milionů tvému primátorskému poskokovi Mandíkovi je už jen poslední kapkou tvé nezažranosti a nadutosti. To, že se na tom podíleli i ti, kteří mají plnou hubu boje proti kmotrům je ubohé a zbabělé právě pro ně. Odpovědnost za to co děláš však leží pouze na tobě. Nejhorší však je, že ze sebe děláš zachránce tohoto kraje i když nejenom já dobře vím, že tento kraj dostal do ruky dacan, který ho ještě více zničí. Vždycky jsi jen podrážel a podrážíš, proto já s tebou nemám nic společného a nikdy nebudu souhlasit, aby jsi vedl ČSSD  v Ústeckém, kraji. Mým předsedou nejsi a já použiji všech legitimních prostředků k  tomu, abych to dal veřejně najevo. Používám však pouze prostředky, které mám k dispozici a nemohu očekávat, že by mě pomáhali novináři, neboť nemám žádnou možnost je nějakým způsobem motivovat, aby to dělali. Pamatuj si však, že přijde opět doba a bude se psát právě o tobě, neboť Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A já bez ohledu na jejich pomalost, budu neustále tvrdit a dokazovat, že v kraji nám vládne to nejhorší co v této straně existuje. Jediné co tě může těšit je, že nejsi sám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

problém je v důkazech.

(Kamil, 29. 1. 2011 12:36)

Je třeba dokázat, jak se hospodaří s penězi kraje. k dospozici je několik sporných peněz z fondu hejtmanky a rozdávání dotací Mandíkovi a podobným. Prokazatelné. další je možné vyhledat v usneseních zastupitelstva i rady. Faktem je, že informovanost občanů kraje je velmi malá. Je více než podezřelé a mnoho kauz se utají. Přesto jsou průkazná napojení na okresní poskoky a místní poskoky. U koudy, u Fišery, U Vaňhové, ale je jasné, že na Litoměřicku se velmi angažuje i Ryšánková, která však jedná jako samostatná jednotka včetně některých dalších vazeb, spojení firem a financování. Žalobu nepodají, nejsou pevní v kramflecích, ale mohou postupným vylučování pacifikovat ty, co na neprůhlednost a účelové financování poukazují. Nejde však zabránit tomu, aby vyloučení vytvořily tvrdou opozici a protiváhu opatrným socanům jako je Foldyna ze kterého se stává po krajské konferenci zbabělec naprosto a nekriticky bojující za Haška. Hašek je v situaci, kdy se nechl podpořit s největší hrozbou socanů Houskou a Foldyna se s ním spojil. Nebezpečí je v tom, že Houska svým jednáním může ještě před sjezdem rozpoutat v kraji katastrofu. Jak je vidět začíná se na ni zadělávat a to je dobrá zpráva.

Re: problém je v důkazech.

(IGNORANT PIGL, 29. 1. 2011 15:01)

Důkazů je dost,ale proti vám :-)). Co mám zprávy tak žaloba a tresní oznámení na tyto sprosté lži,je již podána.To bude velká legrace to se všichni moc nasmějeme a nejvíc p.Pigl.

Re: Re: problém je v důkazech.

(ignorant Pigl , 29. 1. 2011 17:39)

Aby vám zlodějům nezamrzl úsměv na rtech. Jste srabi, kteří se bojí pravdy.Neuděláte nic. Už jsi viděl zbabělého Housku, který se neumí přiznat k ničemu jen ze zálohy napadat a vyhrožovat jak se postaví přímo někde na veřejností? To by byla legrace. A ti ostatní křiváci nejsou o nic lepší. Mnoho špíny by vyteklo právě na ně a to není před sjezdem a potom před volbami možné. Jste zbabělí tupci. Vohryzku.

Nic nového

(Ferdyš, 24. 1. 2011 8:25)

Myslíte si, že toto nevíme? Jak se jich zbavit a dofržovat zákony neví nikdo. Všechno mají podplacené. Policii, soudy i státní zástupce. Prachy, které nakradli nikdo nehledá. Přijeďte do Mostu co budje Kouda, který ještě před pár lety nebyl ničím. O Houskovi nemá cenu hovořit. Dodnes nikdo neví jak to je s tím pozemkem pro Globus. Ticho a mlha.

Re: Nic nového

(Vědma, 29. 1. 2011 15:07)

Tak se jich zajdi zeptat,a nschovávej se za nick.Ale to by si se podělal strachy tak tady jen hloupě štěkáš.

Re: Re: Nic nového

(Ferdyš, 29. 1. 2011 17:23)

Houska je schopen všeho stále vyhrožuje. Mám strach. takoví lidé do žádné strany nepatří Vědmo.Možná by ses mohla zeptat za mne, když umíš radit.

To je politika.

(Irenka, 27. 1. 2011 19:48)

Ale smí ji křivácky dělat jenom někdo. Co si vůbec ta banda myslí?

Re: To je politika.

(Chomutovský pamětník., 28. 1. 2011 15:15)

Život jednoho dobrodruha, který si může zaplatit vše a jeho družka hejtmanka kraje nikomu nevadí i když všichni vědí o jeho akčních akcích a měle by existovat aspoň elementární obava, že toto spojení je velmi nebezpečné až varující. Celý problém je v tom, že nikoho nezajímá, kde bere tento hochštapler peníze. Nikdy nejde přímo, vždy nastrčí někoho jiného. Co s tím, když to nevadilo ani Paroubkovi, ale Hašek tomu nasadil korunu tím, že se s nim spojil.

Co chcete po Fišerovi?

(Venca, 24. 1. 2011 20:27)

V Ústí jsme konfrontování každý den s jeho neschopností. Mandíka byl čert dlužen. Další násoska na peníze od kmotrů. Nevolit je, znovu podrazili. Co je legrační, že nemají nikoho jiného do funkce předsedy. Strana musí mít nedostatek lidí. Volit Fišeru k tomu je potřeba určitého stavu usychání kůry mozkové.

Re: Co chcete po Fišerovi?

(Havranková, 25. 1. 2011 6:27)

Souhlas. Fišera je z nich nejhloupější a proto nebezpečný. Sami poznají co si zvolili. Jeho vládnutí pomocí dekretů a podrazů ve straně v Ústí je ukázkou jak pracují blbci. Nepřijímá do strany nikoho koho neschválí osobně nebo jeho klika. Něco jako soudruh Stalin. Jen, aby se Kouda ještě nedivil. Vodit na provázku blbce se nemusí vyplatit.

Re: Co chcete po Fišerovi?

(Bohouš, 26. 1. 2011 7:20)

My nemáme předsedu, ale zbabělce. Nestojí ani za to, aby se mu nadávalo. Slovo sketa je to pravé. Podrážel, podráží a podrážet bude.

Měli by odejít všichni.

(ignorant Pigl , 24. 1. 2011 14:35)

Jedině tak je možné dosáhnout změny. Houska se vrací, tím nejhorším možným způsobem. Znovu ukazuje, že k normálnímu jednání má daleko. Chová se jako úplný blbec. Ublíží ČSSD více než všichni představitelé ČSSD dohromady. Hašek není v pohodě nebo je mu jedno, že toto přátelství mu dříve či později zlomí vaz. Zapili odvolání Bendy, ale zachovali se jako hlupáci. Prosil bych o ty materiály ke KZ. Můžete je zveřejnit třeba na Facebooku ve své fotogalerii?