Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádka první: Jak získat království v ČSSD.

1. 12. 2010

Dříve, když chtěl někdo získat království musel mnoho vykonat. Naskládat buchty, které mu máma napekla do uzlíku a jít na vandr. Mohl mít u sebe hůl nebo kyj, se kterým uměl zacházet. Pak bylo potřeba najít nějaké království, kde se schylovalo ke katastrofě např. k sežrání princezny devítihlavým drakem. Dotyčný vandrovník byl nucen zabít draka, zachránit princeznu a pak možná dostal království.

O co jednoduší je dnes získat království v ČSSD. Stačí vstoupit do strany, nějakou chvíli se rozhlížet a vsadit na správné koně. Ne na skutečné koně s hřívou a ocasem, ale koně, kteří v lidské podobě ovládají ČSSD. Potom už stačí stále těmto nebo tomuto koni sloužit až do úplného zpitomění a najednou máte království. V ČSSD je několik druhů království. Místní, okresní, krajské a celostátní.

V tom místním království stačí ohlídat svoje ovečky, aby správně hlasovaly a stály za místním králem i v době, kdy nevsadil na správného koně, ale naprostého vola, který je dostatečně bezohledný, aby mohl kralovat na vyšších úrovních.

V okresním království už musíte hlídat celý okres a také větší stádo oveček. Když jich máte málo musíte dělat vše proto, aby přibývaly. Buď se najdou noví věřící, kteří věří, že se říká pravda a strana je tu pro lidi, těm se říká trubci nebo si nějaké ovce přikoupíte. Cena se pohybuje od 300 do 500 korun. Pokud chcete získat okresní království a potřebujete k tomu zradu jiného místního krále, pak to stojí daleko více. Někdy i statisíce. To nás však nemusí trápit, neboť od toho jsou různé skupiny podnikatelů, kteří rádi zaplatí neboť vědí, že se jim to mnohokrát vrátí až se tito malí králové dostanou k moci ve městě nebo v obci. Proto je třeba stále udržovat a pěstovat počet obcí a trubců, aby se různými skupinami vydržovaní králové dostali k moci a pokud možno i na vyšší království.

Na krajské úrovni mít království už znamená, rozhodovat v případě vítězství ve volbách o vskutku královských penězích. Uvědomte si, že v krajském království protečou miliony a miliardy. Stále však potřebujete dostatek ovcí a trubců, kteří zajistí, aby se dostali k moci ti menší králové, což rádi za pár tisícovek vykonají. Vždyť mít práci u které se nedělá a je dobře placená je přáním většiny lidí. Navíc někteří jsou k ničemu a přesto rozhodují o životech mnoha lidí. Z malých králů se stali rádci, radní a podradní a také některé ovečky povýšily. Budou se bít za krále hlavně proto, že se bijí o svoje korýtko u dvora.

Pak už zbývá jen království na celostátní úrovni. Nebo ve velkých městech. Tam už se jedná o spousty miliard. Tito králové už tolik nepotřebují ani ovečky ani trubce. O to se starají ti nižší králové. Ti králové na nejvyšších postech potřebují mít pouze dostatek míst pro ty, co jim hlídají klid v nižších královstvích. K tomu slouží různé správní a dozorčí rady a různé další dobře placené funkce. Tito králové se už nemusí bát, že budou muset odejít, aniž by dostali milionové poděkování a mnohé miliony si dokáží vydělat sami. Když už někdo z nich musí království opustit, přechází obvykle do jiného království, jako je např. Romanův ČEZ nebo České aerolinky apod. Z mnoha z nich se stávají králové velkých firem, různí šéfporadci a někteří dostanou džob v Evropě nebo v nějakém jiném koutu světa. Tito králové na nejvyšší úrovni jsou v ČSSD nedotknutelní. Dělají sice Sjezdy, ale na ně se dostanou pouze jejich ovečky. Trubci nemají šanci, neboť někteří jsou tak troufalí, že dělají potíže. A zaplacené ovečky udělají vše, aby i to nejmenší království, ve kterém mají svoje korýtko zůstalo pokud možno doživotně zachováno. Stát se v ČSSD králem není žádný problém hlavně pro lidi bezohledné a všehoschopné.  Nic na tom nezmění ani tzv. přeregistrace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak o tom nepište!

(bakalář, 3. 12. 2010 20:37)

Neměl jste psát raději vůbec. Ale máte pravdu v tom vašem Ústí je také parta prasátek. O Duškovi se mluví po kraji jako o Fišerově chlapci.

Jsou to šmejdi.

(Kajan, 3. 12. 2010 12:56)

Se šmejdy se nejedná. Foldyna útočí přes noviny a Piegl na stránkách a blogu zastavit je třeba oba. Když vidím co se děje v Ústí také to nejdu prezentovat na veřejnost. Zná někdo nějakého Duška? Něco jako Dalík nebo Tvrdík, ale v profišerovském vydání. Neschopnost chovat se slušně postihuje celé vedení KVV a KÚ. je třeba to řešit uvnitř ČSSD.

Připadám si jak v říši divů.

(Alenka, 3. 12. 2010 8:16)

Nikdy nepochopím co je v ČSSD možné. Odešla jsem kvůli Paroubkovi a ani ve snu mne nenapadlo, že vše zůstane při starém. Jedinou záchranu vidím v návratu Miloše Zemana. Spoléhání na špatné vládnutí je velmi riskantní a média před volbami budou přesvědčovat voliče spolu s těmi co vládnou o tom, že už je vše na nejlepší cestě.Lidé jsou nevděční a klidně dají hlas straně, kterou vůbec neznají. Stačí jim, že se tady objeví a má podporu médií. Lidé ČSSD nevěří stejně jako ODS a stále čekají na zázrak. ČSSD je pro ně jen náhražka, která slibuje o něco více a strana, kterou používají ve výzkumech jako červený hadr na vládnoucí strany. Jinak vědí, že ČSSD je prodá za koryta kdykoli a kdekoli.

Amen

(Koumák, 2. 12. 2010 13:39)

Co čekáš od Starce, který nechal vyloučit Bílinské nebo od Sobotky, který o tom věděl. Drželi hubu tehdy a budou držet hubu dál. Svině svinčík nevyčistí. Proto raději Haška. Pořádek v našem kraji je třeba udělat důsledně nebo to rozpustit a začít znovu. Za Litoměřicema stojí Benda i Foldyna. Přerostli jim přes hlavu a dělají si co chtějí. Zrušte ten svinčík nebo táhněte do řiti. Stejně tak v Děčíně Foldynovi. Nabírat členy kvůli udržení mlaskání u koryta je k ničemu. Zajímalo by mě jak budou vypadat nové Stanovy a co bude s těmi podplacenými?

Je to naprosto stejné.

(Klaun, 2. 12. 2010 8:48)

Děje se to ve všech stranách. Horší je, že neumíme s takovým svinčíkem rázně zatočit. Jsme schopni zatočit raz dva ze stranou Dělnickou a já souhlasím, ale nejsme schopni udělat pořádek s těmi stranami, které volíme do parlamentu. Soudy se údajně nechtějí plést do politiky. Není však možné, aby o osudu národa a státu rozhodovali lidé, kteří vstoupí do strany za 300 Kč.Všichni se na to dívají, všichni to vědí, ale nic se neděje. Vedení stran se to hodí. V ČSSD se mi zdá být situace nejhorší. Bude se volit předseda a ten bude zvolen třístovkovými členy. Nechceme přece něco jako cikánského barona?

To nejde změnit.

(Viki, 1. 12. 2010 19:17)

Je to podporované a organizované státem, který na tyto hry dává stranám naše peníze. Napojení na velkokapitál dělá ze stran mafii. Proto takové boje o funkce. Jde jen o prachy. Každý se nechá zaplatit včetně novinářů. Jediné co zbývá je nová revoluce, ale teď opravdová, kde se musí osekat mafiánské chobotnici všechna chapadla. Nevím jestli to jde změnit? Jedou v tom všichni. lidé už nemají chuť ani sílu. Není nikdo, kdo by bojoval.

bohužel :-(

(dioniz, 1. 12. 2010 16:37)

máte pravdu :-(...ale jak tomu zabránit? kam se obrátit?
www.vymentepolitiky.cz - ani tam vám nepomůžou? tak kde?