Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádky z Ústeckého království.

24. 12. 2010

 

Čínská královna. 

Zrcadlo, zrcadlo řekni mi, kdo je v celém Ústeckém kraji nejkrásnější?  Podplacené zrcadlo z krajských peněz ochotně odpovídá „Nejkrásnější jsi ty hejtmanko. A nikdo se ti v celém Ústeckém kraji nevyrovná. Teda až na jednu a tu bohužel nemohu prozradit.“  Takhle se každý den ptá naše královna a hejtmanka svého podplaceného zrcadla. Zrcadlo dobře ví, že lže jako když tiskne ale má strach, aby s ním Čínská královna neflákla o zeď a nerozbila ho na tisíce kusů. Vidíte jak je lehké stát se nejkrásnější a ještě k tomu hejtmankou. Škoda, že zároveň tohle zrcadlo neříká nic o rozumu a chytrosti, protože to má zakázáno. Blbost nesmí nikdo vynášet ven, neboť jsou tací lidé, kteří by ji medializovali.

Jsou kraje, které takovou osobu snesou a ještě jí dají k dispozici 50 milionů, aby mohla podplácet další zrcadla a své sloužící. Tato královna má jednu zvláštnost, oblíbila si zemi středu, kde stále vládnou ideje Mao Ce Tunga. Tuto zemi navštěvuje velmi ráda a také ráda rozpráví s těmi co tam vládnou. Vždy jí na cestě doprovázejí dvořané a dokonce i její nejbližší. Zajímalo by mě jestli to platí Čína nebo kraj. Jedno však vím jistě Ústecký kraj z toho zatím žádné výhody nemá. Ještě, že má těch padesát milionů od kamarádů z kraje a v podstatě si může dělat co chce. O její zbytečnosti na kraji nepochybují podplacená zrcadla, ale pochybují mnozí členové ČSSD. V oblibě jí mají ti, které sebou vozí k Čínským soudruhům. Ti ostatní si myslí i to co ví strýček pařez v lese, že Čínská královna není žádným přínosem pro Ústecký kraj. Nikdo se však nechce s touto hejtmankou, kterou podporuje i říše středu dostat do střetu. Proto nadále bude dělat bububu na všechny lidi v kraji.

 

Jak Vít Z Ústí ke štěstí přišel.  

Jeden chudý a naprosto neznámý a utajený sociální demokrat se najednou stal primátorem krajského města. Neboť ten kraj je Ústecký stal se primátorem Ústí nad Labem. Měl firmu převelikou a než nastoupil svojí funkci primátora, zapomněl, že vlastnit firmu v tak vysoké funkci je první známka nemoci, které se říká nenažranost. Primátor Vít však má veliké štěstí, žádné podzemní ani nadzemní víly, ale Regionální rada pro Severozápad, kde sedí 11 sociálních demokratů se proměnila v hodné skřítky nebo skřety a dala jeho firmě dar ve výši 80 milionů korun. No řekněte není to štěstí? Kolik těch skřítku nebo skřetů z rady Regionálního rozvoje dostalo za zvednutí ruky odměnu? Vždyť přece museli vědět, že primátor Vít je jediným jednatelem této firmy. Pravdou je, že peníze které dostal nejsou ani jednoho člena z těch, kteří pro toto „štěstí“ dané Vítovi zvedli ruce. Možná, že přijde den, kdy takové jednání bude trestné. Otázkou zůstává, zda z těchto peněz nejde také něco krajské královské policii a justici?  

 

Ústecký vícehejtman je Smolíčkem.

Za hory za doly Krajské parohy, kde se pasou? Našeho Arna z hejtmanství jezinky pryč nesou. Jezinky měli na sobě jakési uniformy, na hlavách brigadýrky a v celku jim to slušelo. Krajské parohy se pásly nedaleko a Arna zachránili. Tomuto Smolíčkovi na triku přibývá problémů, podvodů a podrazů tolik, že jednoho dne až opět přijdou jezinky v uniformách a odnesou si ho, nepomohou mu ani Krajské ani Ústecké parohy. Jediné v co může doufat je, že by se koaliční ODS mohla přimluvit u šéfa jezinek Johna nebo absolventa Plzeňské sorbony Pospíšila, aby Arna Smolíčka zachránil přes nějaké jemu poslušné stání zástupce. To už je však jiná pohádka.

 

                                                                                                                       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dnes na Primě........

(bakalář, 5. 1. 2011 19:18)

Ukázala hejtmanka, že Piegl má pravdu, když tvrdí, že je jen loutka a k ničemu. Její jednání co se týká Hřenska je stupidní a ukazuje na naprostou neschopnost do které zapadají letáky radící lidem kolem nedostavěné D8, aby pili čaj a jedli vitamíny. Vykopejte tu socanskou bandu z vedení kraje ještě dříve než budou volby nebo z kraje bude vykradená maringotka.

Pohádkový svět

(Michal, 2. 1. 2011 21:09)

To, že zrcadla lžou vím už dávno. To, že prachy choděj tam kam nemaj to vim tak už dávno. To, že má Ústí parohy už je pro mě novinka, ale dobrá informace. Jinak pěkně napsané realné pohádky :-)

Jsou si tak jisti...........

(Viktor, 28. 12. 2010 20:47)

Že ta mafie v policii a justici nebo soudech v Ústeckém kraji je zkorumpovaná a nic jim neudělá, že si dělají co chtějí. Chcete příklady: Houska a Novák v Chumutově, také soud v Mostě řešil případ, kde figuroval Houska, Krajský soud v Ústí případ přejetí nohy policisty, miliony Vaňhové. Podvody Bendy, Fišery a Koudy s penězi kraje. Neexistující firmy. Neexistující členové a neochota řešení na Nejvyšším správním soudu. Prodeje a převody pozemků, zakázky, fond hejtmana a později hejtmanky, okradené nemocnice v době minulé i dnešní a vždy ODS a ČSSD, Kamencové jezero a Řápková, která se honosí něčím co jí nepatří, ČEZ a Mostecká uhelná, napojení včetně snahy prorazit limity a další věci. Dušek a Fišera, Vrba a Benda, Foldyna a Horáček Krákora a Houska Kouda a Fridrich a všeobjímající hejtmanka. Dnes už možná je to zase jinak, ale je to chlívek. A co vy pane Piegl, byl jste přítel Kopeckého, kdo vás a hlavně jeho podrazil? Nechcete o tom napsat? Už jste zapomněl? Miloš Zeman má pravdu, bez deratizace to nepůjde. Myslíte si, že Sobotka nebo Hašek to nevědí a Starec je slepý? Nejste i vy přítelem předsedy KVV Bendy? Nebo snad Koudy nebo vám lépe vyhovuje Foldyna? I s Houskou jste byli přátelé a co Fišera? Jedno se vám nedá upřít, že se ozvete, ale udělejte si v tom pořádek a nedělejte to napůl. Kolik lidí vám fandí ale vadí jim, že to nikdy nedotáhnete do konce. Přál bych vám, aby jste jednou začal a vydržel. Jinak se nic nezmění. Teď se připravuje likvidace vašeho okresu. Necháte si to líbit?

Šmejdi.

(Láďa, 27. 12. 2010 8:44)

Jsou to všichni šmejdi. A vy je podporujete. Foldyna je žvanil a vy kamarád Bendy. Vždy se ozvete, to beru, ale musíte se rozhodnout jestli se bude útočit a něco po těch šmejdech žádat, třeba ať táhnou do řiti nebo jen někdy se ozvat. Jste něco podobného jako Foldyna i když on má za to více peněz. Pane Piegl vy nevidíte tu smradlavou žumpu kolem sebe. Vy nevidíte jak se snaží někdo zničit okres Litoměřice jen kvůli korytu? Vám nevadí co provádí Starec, který nic neumí a jen si dělá legraci. Co Kouda, Vaňhová, Fišera vždyť nás vydírají a nařizují nám s kým smíme a s kým nesmíme do koalice, vydírají nás penězi z kraje. Okres Děčín a okres Litoměřice mají houby. Jen několik firem, které jsou velmi podivné se pakuje. Ryšánková dělá jako kdyby v radě seděla sama za sebe a ničí se vše. Nejen idiotské nabírání členů, ale celá strana. Víte o tom, že mají být vyloučeni lidé z Litoměřické MO? Co to je zase za pomstu sviň, které si chrání svá koryta. Bojoval jste za Bílinu, proč se nezastenete Litoměřic?

Arno a Smolíček?

(Pavel, 26. 12. 2010 4:45)

Příteli Piegle vy přece víte, že Arno je největší šmejd ze všech šmejdů, kteří v ČSSD v našem kraji jsou. Mandík je jeho klon, který je stejně arogantní, sprostý a schopný všeho. V Ústí jsme se zbláznili, že jsme dopustili, aby vznikla velká koalice. Rozkradou nás. Mandíku ty zloději odstup z funkce primátora.

Jsou to věci.

(Malý Jarda, 25. 12. 2010 15:19)

Přečtěte si co píše Aktuálně cz. V ústeckém kraji vládnou idioti, kteří nevidí nic špatného na tom, že si přidělují peníze navzájem a svým kamarádíčkům. dříve nebo později to musí skončit a musí dojít k potrestání. Jedou v tom všichni.

Na vánoce dobrý!!!

(Jana, 25. 12. 2010 11:24)

Navíc to mohou číst i mladiství. Mám štěstí, že je všechny tři znám. Je však třeba se podívat kdo je podporuje? A nevěřte, že nějaká hejtmanka vládne kraji. Je to bouda na lidi. Ten, kdo je pan chytrý a tahá za nitky je někdo úplně jiný. Hlupáci kolem něho jsou jenom hlupáci a nikdy ničím jiným nebyli. Naší povinností je nedovolit a to za každou cenu, aby nemohli kandidovat. Nikdo z těch co kandidovali na předních místech kandidátky. Mandík je osel, který nemá v politice co dělat. Jen člověk bez rozumu jde s vlastní firmou do funkce a ještě si nechá dát prachy. Ale kolem Fišery jsou samí novokorytáři. Mezi ně řadím i bojovnici za práva slabých naší Zuzku Kailovou, která se s velkou chutí na ně vykašlala a vymněnila je za pořádné koryto.To, ale není pohádka!!!!!!!!!!