Jdi na obsah Jdi na menu
 


V čele Ústecké krajské organizace stojí o mnoho horší křivák, podvodník a šmejd, než byl Benda.

16. 1. 2011

Pár špinavců na čele s Vaňhovou, Koudou, Fišerou, Foldynou a jejich poskoky, kde kraluje velmi dobře známý Chomutovský Houska se rozhodlo změnit image kraje. Nic proti tomu, ale provedli ho tak, že se zbavili jednoho a zvolili si druhého, bohužel ještě horšího.

Arno Fišera jeden z největších křiváků, zlodějů a podrazáků v našem kraji. Vždycky pouze lhal, podváděl a kradl. Už od chvíle, kdy bydlel v transformátoru až po dobu, kdy podrazil Kozubka a prodal za svou funkci Foldynu, není za ním nic jiného, než plno svinstva. Prodaní voliči v Ústí a rozdávání peněz svým kamarádíčkům a přátelům. Toto všechno vědí velmi dobře všichni ostatní, kteří mu dnes dali hlas. Samozřejmě o tom ví i náš milovaný děčínský chudák, kterému se jen ubližuje. Foldyna je však moc chytrý na to, aby se nepustil do boje se silou, která ovládá tento kraj svými mrtvými, černými a podplacenými dušemi. Pro něho se stal nepřítelem číslo 1 Petr Benda. Nedělám si iluze o Petru Bendovi, ale jedno vím jistě. To co je Fišera, Benda nikdy nebyl. Překvapením však je, že si toho nevšimli jinak vždy všudypřítomní novináři.

Ten kdo si dá práci a projde si některé systémy přidělovaní peněz bandou, která vlastně zůstala u moci zjistí, že peníze míří jen někam a dostává je jen někdo. V každém okrese mají tito špinavci své spolupracovníky, kterým se lidově říká tipaři a dovozci peněz. V této chvíli není důležité jak se kteří jmenují, o tom zase příště. Ale tato banda, která vlastně zůstala nadále u moci přes tyto lidi dává peníze tam, kam potřebují a za co jim zůstává dosti v jejich klokaních kapsách. Jsou dokonce takové firmy, které nepřežijí ani měsíc a sypou se do nich další a další peníze. Pro koho se tyto peníze schovávají? Co se z nich bude financovat? Nové mrtvé nebo černé duše? Nebo přes tyto firmy jdou peníze zase zpět k těm, kteří je do těchto firem dávají?  Na to vám nikdy neodpoví a znalý práce policie mám dojem, že tudy cesta nevede.

Když se někdo o to pokusí je okamžitě kontrolními komisemi navržen k vyloučení. Jedinou cestou je žaloba na způsob vládnutí i na způsob celého chodu Ústecké krajské organizace. Zatím se o to nikdo nepokusil a nechávali jsme si všechno líbit. Mám dojem ,že nadešla chvíle, kdy je třeba proti těmto špinavcům začít bojovat. Využít všech legálních a zákonných prostředků, aby dále nemohli vládnout tím způsobem, že s penězi v kapse vyhrožují, vydírají, kradou a podvádějí. Proti takovým lidem není jiné cesty, než boj. Musíme doufat, že i paní Benešová nová favoritka ústecké organizace podpoří boj proti mafii, jak sociálně demokratické, tak i soudní.  

Kdyby skutečně chtěli tito mafiáni změnu tak by se po Bendovi nemohl stát předsedou ještě větší lump Arno Fišera. Pro mě jeho zvolením nastala jediná cesta. Udělat vše proto, aby tento člověk nemohl stát v čele Ústecké krajské organizace, byl odvolán a s ním i všichni jeho přítelíčkové. Fišera neřídí všechno, hlavou tohoto zla je bohužel Kouda. A tam i Foldyna řekl, že přijde na řadu příště i s těmi ostatními. Jardo beru tě za slovo. Jenže já proti nim začínám bojovat už dnes.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsem zvědavý na konec.

(Bedřich, 18. 1. 2011 7:04)

Pane Piegle, když to opravdu uděláte a zpochybníte u KKK a ÚKK KK můžete jít k soudu. Musíte zachovat postup. Soudy jsou sice podivné, ale jednání ÚKK přeregistrováním jen jednoho okresu porušuje Ústavu ve smyslu rovnosti. Byl to zásah do politické soutěže. Jeden okres byl znevýhodněn těsně před konáním KK a druhé okresy měli stop stav úplně jiný. Stanovy toto detailně neřeší, ale zákon o politických stranách už ano. V první řadě musíte podat stížnost ke kontrolním komisím. Soudy se velice neradi pletou do politiky, ale zde k poškození jednoho okresu flagrantním způsobem došlo i přesto, že výzvy na přeregistraci celého kraje vedení i ÚKK měli neřešilo se to a rozhodovala ne rovnost, ale něčí zájem. Důvody pro přeregistraci jsou nezpochybnitelné. Poškození Litoměřic a neprovedení přeregistrace v jiných okresech Ústeckého kraje vyvolává podezření na korupci aktérů. Otázka Proč vystupuje do popředí jako důležitý moment tohoto podivného jednání.

Samé podvody a podrazy.

(bývalá členka ČSSD z Lovosic, 17. 1. 2011 14:49)

Zažila jsem to na vlastní oči. Všichni mlčeli a lidé, kteří je páchali postupovali výše. Dnes se divíme co nám na kraji vládne. Stejné je i v mnoha MO nebo okresech. Mohou to zmněnit jen členové, kteří takové lidi odkáží do správných mezí. Musí se začít dole tím, že se přestanou podporovat lidé, kteří si ze strany udělali výtah k moci. Vyjadřovat se k Houskovi, Vaňhové, Fišerovi a jim podobným považuji za ztrátu času. Nestojí mi za to a nebudu je nikdy volit.

Kouda?

(Pavel, 17. 1. 2011 6:56)

Grossův člověk, který má prý prsty i v privatizaci mostecké uhelné zatím přežívá a neoficiálně šéfuje ČSSD v Ústeckém kraji. Má nejvíce podivných lidi v Mostecké organizaci spolu s Chomutovem a ovládají kraj. Dnes bohužel se při volbě Fišery došlo k ještě podivnějšímu objetí mezi lidmi, kteří vládnou na kraji stejně jako v podsvětí a údajně charakterními členy např z Děčínské organizace. Ukázalo se jediné, že nedojde.li k rozahnání ne organizací ale spolků těchto mafiánů, kteří volí stejné lidi na KK musí zasáhnout soud, který by měl takovou stranu rozpustit. Je stejně nebezpečná jako strana fašistická ba ještě nebezpečnější. Je u moci.

Benda udělal dobře!

(Jožka, 16. 1. 2011 21:32)

Pustil tam toho vyžírku z Ústí a teď dojde na něho. My víme co je to za člověka o kterém se nedá napsat slušné slovo. Ani o té jeho huse, která lezla Zemanovi do zadku. Panu primátorovi se dnes už jinak neříká než Arnova nenasytná pneumatika. A to je začátek. Foldynovi se divím co mezi nima hledá za štěstí. Takhle si namočit čumák. Ale zase si přestanou o něm dělat iluze i ti, kteří mu věřili a bude po podpoře. Lezl Haškovi do zadku stejně jako Benda Paroubkovi. A to ještě nemusí dopadnout dobře, ale Foldyna se vyzná.