Jdi na obsah Jdi na menu
 


V čele Ústecké krajské organizace stojí o mnoho horší křivák, podvodník a šmejd, než byl Benda.

16. 1. 2011

Pár špinavců na čele s Vaňhovou, Koudou, Fišerou, Foldynou a jejich poskoky, kde kraluje velmi dobře známý Chomutovský Houska se rozhodlo změnit image kraje. Nic proti tomu, ale provedli ho tak, že se zbavili jednoho a zvolili si druhého, bohužel ještě horšího.

Arno Fišera jeden z největších křiváků, zlodějů a podrazáků v našem kraji. Vždycky pouze lhal, podváděl a kradl. Už od chvíle, kdy bydlel v transformátoru až po dobu, kdy podrazil Kozubka a prodal za svou funkci Foldynu, není za ním nic jiného, než plno svinstva. Prodaní voliči v Ústí a rozdávání peněz svým kamarádíčkům a přátelům. Toto všechno vědí velmi dobře všichni ostatní, kteří mu dnes dali hlas. Samozřejmě o tom ví i náš milovaný děčínský chudák, kterému se jen ubližuje. Foldyna je však moc chytrý na to, aby se nepustil do boje se silou, která ovládá tento kraj svými mrtvými, černými a podplacenými dušemi. Pro něho se stal nepřítelem číslo 1 Petr Benda. Nedělám si iluze o Petru Bendovi, ale jedno vím jistě. To co je Fišera, Benda nikdy nebyl. Překvapením však je, že si toho nevšimli jinak vždy všudypřítomní novináři.

Ten kdo si dá práci a projde si některé systémy přidělovaní peněz bandou, která vlastně zůstala u moci zjistí, že peníze míří jen někam a dostává je jen někdo. V každém okrese mají tito špinavci své spolupracovníky, kterým se lidově říká tipaři a dovozci peněz. V této chvíli není důležité jak se kteří jmenují, o tom zase příště. Ale tato banda, která vlastně zůstala nadále u moci přes tyto lidi dává peníze tam, kam potřebují a za co jim zůstává dosti v jejich klokaních kapsách. Jsou dokonce takové firmy, které nepřežijí ani měsíc a sypou se do nich další a další peníze. Pro koho se tyto peníze schovávají? Co se z nich bude financovat? Nové mrtvé nebo černé duše? Nebo přes tyto firmy jdou peníze zase zpět k těm, kteří je do těchto firem dávají?  Na to vám nikdy neodpoví a znalý práce policie mám dojem, že tudy cesta nevede.

Když se někdo o to pokusí je okamžitě kontrolními komisemi navržen k vyloučení. Jedinou cestou je žaloba na způsob vládnutí i na způsob celého chodu Ústecké krajské organizace. Zatím se o to nikdo nepokusil a nechávali jsme si všechno líbit. Mám dojem ,že nadešla chvíle, kdy je třeba proti těmto špinavcům začít bojovat. Využít všech legálních a zákonných prostředků, aby dále nemohli vládnout tím způsobem, že s penězi v kapse vyhrožují, vydírají, kradou a podvádějí. Proti takovým lidem není jiné cesty, než boj. Musíme doufat, že i paní Benešová nová favoritka ústecké organizace podpoří boj proti mafii, jak sociálně demokratické, tak i soudní.  

Kdyby skutečně chtěli tito mafiáni změnu tak by se po Bendovi nemohl stát předsedou ještě větší lump Arno Fišera. Pro mě jeho zvolením nastala jediná cesta. Udělat vše proto, aby tento člověk nemohl stát v čele Ústecké krajské organizace, byl odvolán a s ním i všichni jeho přítelíčkové. Fišera neřídí všechno, hlavou tohoto zla je bohužel Kouda. A tam i Foldyna řekl, že přijde na řadu příště i s těmi ostatními. Jardo beru tě za slovo. Jenže já proti nim začínám bojovat už dnes.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Jan Piegl st., 21. 1. 2011 13:41)

Píšu to o hejtmance, která byla volena i mým hlasem a mám plné právo se ptát. Podivné rozdávání a rozdělování peněz na kraji vyvolává nejen podezření a u mnoha případů téměř jistotu, že jsme okrádání jako občané kraje. Ať už se jedná o přidělování dotací nebo fond hejtmanky. Já se právníků ani soudů nebojím ba naopak si myslím, že hloupé žvanění je k ničemu a je na vás, kdy se vše začne šetřit. Jak si to představujete? Vy můžete krást podvádět a vydírat druhé beztrestně? Hlavně doufám, že už se na soudech nenajde někdo, kdo si nechá zaplatit i když vím jak to v Chomutově a Mostě chodilo. Na Bendu se vykašlete, toho jste se zbavili a jak jinak než zase naházením špíny, kterou vám pomáhali rozšiřovat média. Já prostě na svých stránkách a všemi prostředky budu bojovat proti zlodějům a mafiánům. Máte naprosto volnou ruku a já na to čekám. Nedám pokoj a otevřu další, stránky i na Facebooku, kde budu také uveřejňovat špinavé metody bandy mafiánů, podvodníků a zlodějů. Vy můžete konat a já se budu bránit. Už se těším právníku!!!

Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Socan, 25. 1. 2011 16:32)

Tak se teda moc těšte pane Pigl,jsme zvědavi jaký hrdina budete před soudem,a doufáme že se opět nebudete schovávat za svůj zdravotní stav,jak jste to tak rád dělal když vás vyšetřovala policie kvůli pomluvám.Za vámi není vidět nic ale zhola nic je nám vás svým způsobem líto tolik zloby a nenávisti. Není divu že na tom nejste zdravotně dobře neboť s nenávistí vstáváte i leháte.Vy jen neustále podkopáváte práci vašich přátel a to jak na celostátní,krajské,ale i komunální urovni.Vašim spolustraníkům se konečně podařilo dostat se do vedení města,a vy místo aby jste je podpořil tak je jenom všude sprostě pomlouváte,na vaše ĺživá a sprostá tvrzení nemáte jedinný důkaz jsou to jen sprosté hospodské pomluvy.

Re: Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Švejk, 25. 1. 2011 22:20)

Zatím jediný, kdo se nemůže vyrovnat se svým zdravotním stavem jste vy. Možná máie nějakou pohlavní nemoc? Co já vím, ale píšete o druhých co děláte sám. Jsme přesvědčení, že některé peníze nejsou přidělovány podle zákona a mnohé jsou přidělovány i mimo zákon. Samozřejmě o tom rozhodne soud až místo žvanění podáte žalobu. Klid a Lexaurin potřebujete hlavně vy. Plácáte nesmysly. Spolustraníci, tedy ti na všech úrovních se podrážejí sami a chovají se jako pitomci. Křiváctví je spíše k smíchu než k nenávisti. Klídek socane stejně jste v řiti.

Re: Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(socan, 25. 1. 2011 22:24)

Tak vy už jste Pigla napráskali, ale to je novina? Komu šlápl na kuří oko? Nebyl to nějaký poslanec nebo dokonce neůspěšný kandidát v komunálních volbách? To se máte čím chlubit vy holoto socanská.

Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Socan, 25. 1. 2011 16:42)

Když už se považujete za toho co všechno ví a může do všeho kecat.Tak by jste měl vědět vážený šiřiteli pomluv že FOND HEJTMANA má na starosti 1náměstek Pavel Kouda a že o přidělení peněz z tohoto fondu rozhoduje celá rada a zastupitelstvo a né Hejtmanka vy vševěde.Měli by jsme asi ale Koudovi doporučit aby vám přidělil dotaci na váš duševní stav.

Re: Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Přítel, 25. 1. 2011 22:08)

Spíš na váš. No tak se máme nechat okrádat od hejtmanky, Koudy a celé rady? Ale to až u toho soudu ne?

Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Socan, 29. 1. 2011 15:47)

Pane Pigl!!!! Kdyby jste věnoval 50% vaší energie na to aby Litoměřický okres začal mít nějaké pracovní výsledky.Tak by jste aspoň dělal něco záslužného.Vy jste se ale zhlédl ve sprostém špinění svých spolustraníků,a myslíte si jaký jste bojovník za práva lidu.Já vám řeknu co jste,jste absolutní destruktor partaje a vaše dlouhodobé poškozování Čssd již nelze přehlížet, utočíte na všechny a na všechno.Jenom v těch vašich blábolech měníte osoby a obsazení,asi dle sezony,a nebo jak se vyspíte.Neznám člověka v Čssd kterého jste v minulosti nepošpinil.Pane Pigl,ale nepleťte si demokracii s anarchií myslím že lidem došla trpělivost na to jak systematicky poškozujete Čssd,a věřte že právní důsledky vašeho počínání budou náležitě ohodnoceny.:-)))))

Re: Re: Nepíšu to o ženě, která se ničeho nedopustila.

(Bohouš, 29. 1. 2011 18:01)

Už mě leze na nervy to škádlení. Pígl něco napsal a jestli se to někomu nelíbí ať podá žalobu na soud. Trestní oznámení je k ničemu jste všichni stejní lumpové. Anarchie není psané slovo, které se ti nelíbí, ale beztrestné okrádání občanů kraje anarchií jest: Ty nasraný lidi o kterých píšeš musí být socanský máča. Co chceš říct, že Houska přejede autora autem nebo ho zastřelí? To je jediné vyhrožovat. K čemu vám toje vy socanští promodralí prevíti. Vždyť jste zbabělí jako tchoři. Považoval bych starýho Piegla za blázna kdyby se vás bál. Já vás také nechci ve vedení kraje a tvrdím, že kradete a dáváte peníze sami sobě a svým kamarádům viz Mandík.

Vaňhová?

(Irča, 17. 1. 2011 19:40)

Není to ta milionářka z Klášterce? Houska se už předváděl? Nějak rychle mu otrnulo. Podkrušnohorské Palermo však stále existuje. Novináři z nás dělají pitomečky. Stejné jako když Neff tvrdí jak se na Ústecku vyjasnilo. Nezná našeho Arníka tupého slouhu mafióso Koudy.

Re: Vaňhová?

(Socan, 29. 1. 2011 15:32)

Nicku Irčo tobě určitě straší ve věži stejně jako p.Piglovi,sprostě tady pomlouváte lidi kterým nesaháte po podrážky bot.Tito lidé vedou okresy které mají stabilně a dluhodobě nejlepší volební výsledky v republice.Až tam u vás v Litoměřickém okrese dokážete aspoň desetinu volebních výsledků tak potom budete mít právo někoho špinit,zatím kromě plivání špíny jste toho moc nedokázali.

Re: Re: Vaňhová?

(Irča, 29. 1. 2011 17:49)

Snad po gumáky se kterými se brodí v hnoji. Vaňhová je naprostá nula, která se jen veze a byla jí vždy. Nebezpečný je Houska, ale i na toho dojde.Nebezpečný je odrodilec Foldyna. K těm volbám. Prohráli na co sáhli a v Chomutově je zachránil podraz severočechů a to byl okres, kde socani vyhrávali s velkým náskokem i když postavili na kandidátku pytel cementu. Dostali nejméně hlasů co si pamatuji. O Mostu nemá cenu mluvit, to Litoměřice špiněné dokázaly více než Most. Ústí poprvé vyhrálo a Fišera se spojil s ODS a zase dal lidem platit odpad a přihrál Mandíkovi miliony. Jediný výsledek bude, že prohraje v příštích volbách ve městě ale hlavně do kraje. Tak neopruzuj šašku.

Právník a nadává do gaunerů.

(Havranková, 21. 1. 2011 14:36)

Zajisté žalobou nemyslíte vážně. Kdyby ano nenadával by jste do gaunerů. Předpokládám, že ba tam šlo o dokazováni pravdy v oblasti přidělování peněz ze strany těch, kteří byli zvoleni do svých funkcí. Jejich povinost je odpovídat na dotazy ohledně financí a to se neděje. O podezřelém přidělování peněz poskokům a kamarádičkům nelze pochybovat. Snad by bylo nejlepší podat žalobu a o to zřejmě autorovi jde.Dobrou noc právníku Michale.

Kdo vam vyhrozuje?

(Michal F., 21. 1. 2011 13:21)

Pane Piegl, nejvetsi gauner jste vy. Jak by se vam libilo kdyby o vasi zene nekdo psal ze je spinavec? Jako pravnik vas mohu ujistit, ze pokud vam vasi zamestnavatele Benda s Lexou nepripravili tucnou odmenu tak zacnete setrit. Ze na vas nekdo poda zalobu je jeho pravo ne vyhruzka!

Re: Kdo vam vyhrozuje?

(ignorant Pigl , 21. 1. 2011 13:59)

michale F vy jste právník, Spíše to vypadá na absolventa školy u našeho krajského vedení. Čtu, že se vyhrožuje vyloučením. To by museli být všichni, kdo házeli špínou na členy strany a je jedno na které. Mezi nimi byli i ti o kterých autor píše jako o špinavcích. Po žalobě nebo trestním oznámení autor volá, tak proč do toho nejdete a stále žvaníte? já si myslím, že bude na vás dokázat, jestli se jedná o lež nebo ne. A zde souhlasím s autorem, že je za vámi příliš nevysvětlené špíny, kterou ani vysvětlovat nechcete.

Už se probudili!!!!

(Konečně, 20. 1. 2011 7:30)

A jako vždy sprostěji a vulgárněji než Piegl. Ale to je jen dobře. Ochránci soudružky Vaňhové jsou v akci. Do Chomutova jde nejvíce peněz z rozpočtu, proč je nedat na skály? Stát by to pochopil. Dobrá rada, ale vy ničíte Litoměřice a ignorant Fišera vyhrožuje Lounům. To že se někde hádají dvě slepice kdo s kým spí určitě není vina ignoranta Pigla, ale členů a vedení KVV, že si to nechají líbit. Jedna z nich je vaše velká přítelkyně že pane ignorante? Nejmenuje se Ryšánková a není to radní? Ve straně jsem od roku 1999, ale ignorant Pigl vám nikdy nelezl do prdele a už vůbec ne čínské soudružce Vaňhové a byl jeden z těch, který proti jejímu jmenování protestoval stejně jako já, ale zbytečně, byl to kompromis poté co jste odmítli postavit za hejtmana Foldynu. Zloději a podvodníci mají vždy kolem sebe stb a samé pomahače komunistů, ale zapomínají, že nomenklatura sedí jako hejtmanka kraje. O tom by mohli vyprávět v Klášterci jak už v dobách vládnutí jedné strany pilně střádala soudružské korunky a začala šetřit miliony, která vytáhla mnoho let po revoluci a nikdy nevysvětlila jak je ušetřila nebo, kde je ukradla. Oni i soudruzi kradli. Pane Pigl nepokažte to nadáváním, lidi musí vědět, že jsou ve straně sprostší a vulgárnější lidi. Pište slušně a předkládejte důkazy. Oni mají strach proto začínají kvičet a to je jen dobře. Nevím jak to bylo s Bendou už není předseda, ale snad jste nikdy nikoho nepřepadal s pistolí. Od lidí jako je Houska a Vaňhová by nešlo dostat peníze potřebují je na advokáty a možná na uplacení soudu. Vždyť ani ta přejetá noha není přejetá a s pistolí se vydíralo, ale to už je dávno a soudy to nechtěli řešit proč asi? O tom co se děje v Chomutově zase příště.

Re: Už se probudili!!!!

(IGNORANT PIGL, 20. 1. 2011 10:13)

Takovou stupidní slataninu pomluv a urážek,mohl napsat Pigl sám a nebo ve spolupráci s chronickým udavačem p.Lexou.No nedá se s s vámi mluvit rozumně,tak že určitě vám bude mimo partaj lépe aspoň tam nebudete s těmi mafiány jak zde stále stupidně píšete.Vy jste opravdu zralí na Chocholouška ale až poté co si s vámi naši právníci pohrají a věřte bude to veliká švanda.Protože odsud pocud vážení pánové,jestli u vás na Litoměřicku jste zvyklí mluvit jak osazenstvo desáté cenové skupiny,tak vás bude muset někdo naučit jak se máte slušně chovat k lidem a k ženám zvlášť.

Re: Re: Už se probudili!!!!

(Konečně, 20. 1. 2011 12:16)

Podej žalobu nebo trestní oznámení a hned budeme vidět jaká je pravda. V jednom však se chováš hloupě, na jedné straně pomlováš Lexu a na straně druhé sám vyhrožuješ právníky. Ta se dej do díla a nevyhrožuj zbabělče.

Re: Re: Re: Už se probudili!!!!

(Darek, 20. 1. 2011 15:23)

Už vyhrožujete vylučováním bando zbabělá, která nechala špinit jednoho z vás, jen proto, že jste se ho chtěli zbavit. Kdo dával novinářům typy na psaní? Fišera nebo Houska? Kdo špinil beztrestně Litoměřice. Kouda nebo Vaňhová a proč nejsou vyloučeni?

Nevěřím, že justiční mafie je položí.

(Monika, 19. 1. 2011 7:27)

Justiční mafie dle Benešové se ujala a souhlasím, že existuje. Jsou však vyjimky mezi soudci a státními zástupci, kteří si svoji práci dělají dobře a soudí podle důkazů a snaží se najít spravedlnost. Horší je že ve stranách. Benešová mluví o mafii, ale zapomněla na mafii uprostřed které se na konferenci v Ústí ocitla. Stala se také součásti mafie, ale té stranické.Hašek bez ohledu na to kdo je Houska, Vaňhová, Fišera a ostatní se zapojil do jejich kroužku a přijel si pro jejich podporu. Novináři, kteří stejně jako já vědí, že se nic nezmněnilo a pálili jen do Bendy budou muset svoji munici namířit opět na Housku a Fišeru. Vaňhová až na miliony je naprostá nula ovládaná jinými. Hlavní nebezpečí je v Koudovi a ten je až podezřele chráněn nikoho nezajímá a klidně rozděluje nebo krade peníze kraje. Fišera je další nulou, která je k ničemu, ale nebezpečnost je v tom, že udělá cokoli. O co tedy jde? Kdo stojí za Koudou, Houskou, kdo je potřebuje a kryje. Divné je, že se ani Hašek nestydí mezi ně přijet? Až toto rozlouskneme poznáme pravdu.Proč novináři kryjí tyto lidi? Tam je odpověď lehčí. Jde o zničení Paroubka a Bendy. Navíc se mnozí z nich nechají koupit. Na závěr delšího příspěvku, je otázka co je Foldyna? Šíbr, který zastupuje něčí zájmy nebo politický kašpárek, který za trochu moci nebo podíl na ní je schopen všeho? Jedno vím zcela jistě. Pozlátko z něho opadává jako listí ze stromu. A to je dobře lidi musí poznat tváře těch co něco jiného dělají a něco jiného říkají. Ti jsou nebezpeční, neboť mafiány kryjí.

Re: Nevěřím, že justiční mafie je položí.

(IGNORANT PIGL, 20. 1. 2011 5:33)

Kdyby jste si raději udělali pořádek v Litoměřicích,místo toho sprostého pomlouvání které je tak zralé na trestní oznámení pro sprosté pomluvy.Přestaňte se tam navzájem likvidovat a koukejte místo toho blití pomluv něco dělat .Vy se nejste schopni dohodnout ani na takové elementární věci,aby jste se k sobě chovali slušně,místo toho si na KVV vyčítáte kdo s kým spal kdo na koho vytáhl nůž,kdo koho udal.Vy jste se tam snad museli uplně zbláznit koukejte se vzchopit ať začnete zase normálně fungovat.A panu Piglovi prosím zaplaťte n2jakou zdravotní dovolenou,moc jí potřebuje,určitě se na něho složí přátelé i z jiných okresů.