Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaňhová je jako skála ve Hřensku, stále hlásá bludy a opadává.

13. 1. 2011

Když se hejtmanka kraje Vaňhová rozhodla dát najevo lidem ve Hřensku, že kraj nezajímají padající skály, ukázala v plné nahotě, že jako hejtmanka je pro náš kraj spíše přítěží. Po rozdání letáků ve městech, které jsou zatíženy výpary kamionů kolem nedostavěné dálnice D8 kde se doporučuje pít čaj a jíst vitamíny, uřízla paní hejtmanka další ostudu větou, že padající skály patří státu. Kraj se začíná chovat, jako neschopná instituce, která neumí nic jiného, než rozdávat prachy svým známým a přátelům. Ve chvíli kdy jde o zásadní věci a potřebu jednat tvrdě, se naše figury ve vedení kraje ztrácí v hromadě hnoje.

Stejně jako nepomůže lidem leták s radou o pití čaje a jedení vitamínů při průjezdu kamionů, které vytvářejí nedýchatelné ovzduší v mnoha vesnicích a městech, tak nepomůže lidem ve Hřensku konstatovaní, že skály patří státu a kraj s nimi nemá nic společného. Nejsem odborník, ale možná jedna dotace ve výši 80 milionů daná primátorovi Ústí nad Labem Mandíkovi,  by pomohla prozatím vyřešit složitou situaci ve Hřensku. Považuji jednání paní hejtmanky za hloupé a ubohé. O to více ubohé, že v mnoha případech, kdy se jedná třeba o dělení jejího fondu je až podivně ochotná k rozdávání na daleko větší blbosti.

Nedělejme si iluze, kraj je zvláštní institucí, která se vymkla jakékoliv veřejné kontrole. Pro mnoho lidí se stala zlatým dolem a výdělečným byznysem. Podívejte se na mnohé nuly, které se tam usadily z mnoha měst, jak bohatnou a za několik málo let si stavějí vily v hodnotách desítek milionů a veřejně kradou a veřejně okrádají občany kraje. Stále se tváříme, že nám je to jedno a děláme všechno proto, aby se tam tito lidé udrželi. Je naší povinností udělat všechno proto, aby tito lidé museli odejít a je mi úplně jedno jestli se jedná o členy ČSSD, ODS nebo poskoky z jiných stran. Jsou to lidé, kteří jsou u moci drženi právě mrtvými, černými a podplacenými dušemi. Proto se divím některým novinářům, že vidí jen to co chtějí a o tom, že se tak děje všude psát nechtějí. Nebo, že by i jim šli nějaké peníze?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Školácká chyba.

(Jituna z Chomutova, 14. 1. 2011 9:09)

Největší chybou ČSSD Ústeckého kraje bylo zvolení Vaňhové hejtmankou. Na tuto chybu doplácíme stále. Kraj nevede hejtman, ale partička ignorantů, kterou nezajímá nic než peníze. Po jejich řádění bude kraj ještě chudší a ubožejší než je. Foldyna v krajských volbách zvítězil a měl být hejtmanem. On by však nikdy nebyl loutkou a myslí i na lidi. Tedy doufám i když poslední dobou také jen planě žvaní. Skály v Hřensku patří na Děčínsko za které je poslancem nebo ne? Aby se z něho nestal druhý Krákora. Co se stalo z tohoto kdysi váženého lékaře u nás v Chomutově? Slouha a loutka stejná jako Vaňhová. Kdo za tím stojí? Zkuste hádat.

Re: Školácká chyba.

(Blbove z NO, 20. 1. 2011 4:37)

Je vidět že se zde sešli všchni neůspěšní rádoby hejtmani,primátoři,starostové ,kteří by mysleli jen na blaho občanů,s panem Piglem jste v opravdu dobré společnosti,podrazáků,udavačů a spolupracovníků stb.No svůj k svému,a kromě toho sprostého urážení neumíte nic.

Re: Školácká chyba.

(IGNORANT PIGL, 20. 1. 2011 5:03)

PANE PIGL,než začnete psát ty svoje moudra,jak ta hejtmanka nic nedělá pro Hřensko tak si napřed zjistěte skutečný stav věcí.Vy nabádáte hejtmanku aby porušovala zákony této republiky.Hejtmanka dělala maximum pro to aby se se skálou v Hřensku co nejdříve pohlo v na těch uřadech a místech které to mají skutečně v kompetenci.To že si Praha neplní své ukoly jak má,za to nemůže Hejtmanka.Ale vám něco vysvětlovat je naprosto zbytečné,neboť vy chcete jen škodit.Ve vás je tolik nenávisti a podlosti že jste opravdový unikát.Pamatuji si doby kdy jste Hejtmance,Fišerovi a Houskovi tak lezl někam až to bylo trapné,asi jste očekávál že do vás budou sypat peníze jako pan Benda,když se tak nestalo začal jste je nenávidět.

Re: Re: Školácká chyba.

(ignorant Pigl , 20. 1. 2011 12:05)

Který kretém tady oroduje za tu nulu z Chomutova? pomocí kraje Hřensku by se porušil zákon, ale rozdáváním peněz neexistujícím firmám a růným podivně založeným kasičkám se jmény, které odcházejí a přicházejí nebo rozdáváním peněz Mandíkovi a dalším přátelům se zákon neporušuje. Samá sranda. Lepší je být ve společnosti ignoranta Pigla než lupiče Housky a jeho přítelíčků.

Mafiáni v akci.

(Bivoj, 16. 1. 2011 8:09)

Už zase ta velká huba tupce včera v jirkově řádila. Chtějí stále vládnou nejen v Chomutově, ale i v kraji a proto slouží mostecké kalkulačce. vždyť se s ním tak hezky přikrádá. Arník se stal předsedou. Je to také jeden plnič vlastní kapsy, ale o mnoho hloupější o to však nebazpečnější. Benda měl odejíti, ale než v čele hloupou svini raději Bendu.

Foldyna byl vždy podrazák.

(platforma, 15. 1. 2011 16:55)

Velký Zemanovec, který se spojil s Paroubkem za třetí místo na kandidátce o které ho připravil Kouda a dnes velký Haškovec. Haškovi vůbec nezávidím, když ho budou podporovat lidé jako Foldyna nebude to mít lehké. Zaman to jednou řekl u Jardy jeden nikdy neví a měl velkou pravdu. Nechal všechny na holičkách. O všem ostatním raději zase až jindy. Je mi na zvracení.

Tajtrlíci.

(Zrcadlo, 15. 1. 2011 13:47)

Benda mě překvapil a vážím si ho stejně jako Paroubka. Oba dva odešli i když vyhrávali. Fišera, který měl adresu v transformátoru nás povede. Houska opět posílí a bude mít v kapse pistoli. Vaňhová, která je ostudou ČSSD nám bude vládnout, Koudovi jde jen o prachy, ale on je největší zmetek, který formou peněz řídí ty dva kašpary Vaňhovou a Fišeru. Nesmí zvítězit v příštích volbách. Stranu nemusí ovládat zmetkové. Hlídejme peníze, které tito zloději ovládají a nedovolme jim, aby mohli krást. Benešová je favoritkou Ústeckého kraje na místopředsedkyni nebo bude obhajovat mafiány proti kterým bojuje? Nejsou jen v justici, ale i ve naší straně. Nesouhlasím ve všem s Komárkem, ale jediného si vážím. Zaman byl dobrý, ale podrážet ve volbách nemusel. Připadá mi jako by šlo o to, aby zvítězili ti, co chtějí udělat ze sociální demokracie něco jako lidovce, děvku, ktrá podrží každému a stále se držet koryt jedno s kým. V tom vyniká Kouda. To nemůže vyjít. Snad se všichni členové nezbláznili.

Díky Eviku!

(člen z Litoměřicka, 14. 1. 2011 17:48)

Napsal nebo napsala jste pravdu. Za katastrofální situaci mohou naši členové a všichni z KVV. Nesmíme se dát a musíme se začít chovat normálně. Uvidíme co udělá zítra KK. Jestli nás podrazí pustíme se do nich. Podporuji Piegla st. a souhlasím s jeho články. Dnes ještě v anonymitě, ale po dalším likvidačním tažení proti našemu okresu již veřejně. Pane Piegl Benda je jejich člověk nevěřte mu.

Hrají s námi hru.

(Evik, 14. 1. 2011 14:56)

Všechno proti Litoměřicím. Jakubec je ubožák, který nás vědomě podrazil na konferenci. Houska to hraje na obě strany, Kouda chrání svého rozdělovače prachů na okrese Litoměřice Fridricha, Fišera si dělá legraci z lidí v Ústí i z nás za koryto na které nemá, Vaňhová je dobře hrající maňásek, Ryšánková nás prodává za post radní a Benda dává od nás ruce pryč. V tom jim pomáhá Starec za tichého přihlížení Sobotky i Haška. Foldyna pro nás neudělal a nedělá nic i když jsme za něho v době po volbách 2008 bojovali. Jde mu jen o sebe, ani skálám ve Hřensku nepomůže. Válčí mezi sebou a vyhovuje jim situace u nás, kde na KVV dvě pitomé ženské se hádají o to, kdo s kým spí. Lidi na Litoměřicku začněte se bránit. Jsou schopni nás zničit postupně. Jde jim o moc. jde jim o peníze a stálý přísun peněz do jejich bezedných batohů. Kraj je zajímá, jen tahdy jestli někdo z nás je podpoří. Ještě k vám Benda je také jejich a dává od nás ruce pryč. Nešetřete ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdy jste viděl Vaňhovou naposledy?

(Julča, 13. 1. 2011 19:02)

Hlásá bludy stále, ale neopadává, řekla bych, že přibývá. Oproti skálám ve Hřensku určitě. Piji čaj, jím vitamíny a nejezdím do Hřenska. Nevím proč na kraji sedí lidé jako madam Vaňhová? Ani náš Jaroslav Udatný moc nepomáhá. Je více na plané sliby.