Jdi na obsah Jdi na menu
 


Calpácko-soudcovská mafie v naprosté shodě opět spolupracovala.

13. 9. 2009

Popíši velmi krátký osobní zážitek ze soudu a doplním ho o další informace těch, co vydrželi bez zvracení po celé jednání soudu.

Místnost, kde se sotva vejde deset lidí. V té chvíli jsem pochopil, proč soud nepřipouští svědky. Věřte mi, oni by se tam ani nevešli. Samosoudce Fechtner, který má asi tak kolem 40 let, spíš méně, zajímalo by mě, kolik má jeho kolega Mědílek, advokát, který zastupoval CALLPU a už od pohledu připomínal mafiána, kterého potkat  v lese, tak raději utečete. Nějaká slečna, která se snad zaučovala a dva lidé včetně mě, které soudce urputně označoval za lid. Prostě cirkus.

 

Dobře jsem si pana Fechtnera prohlédl a připomínal mi se svými vousy i jednáním Felixe Děržinského. Dále tam byla žalovaná, která byla hned na počátku celého jednání pokárána za něco, za co vůbec nemohla. Hladká domluva s advokátem podvodníků a mohlo se začít. Jenže jsem tam byl i já, jako za lid. Druhému lidu jsem řekl: Že je velice překvapivé, jak si podvodníci rozumí. Byl jsem okamžitě vyzván, abych opustil soudní místnost. Představil jsem se jménem, protože stále doufám, že budu jako lid žalovaný, abych mohl dokázat podvody a mafiánské praktiky soudců. Možná také i jejich zkorumpovanost. Zatím, až na výměnu dopisů s předsedou Krajského soudu se neděje nic. Felix ještě jednou ukázal na dveře. Prohlásil jsem, že odcházím velice rád, neboť s podvodníky v jedné místnosti sedět nebudu. Jak mi bylo potom sděleno, trochu jsem ubral Felixovi na náladě a on mé sdělení uvedl do zápisu. Doufám, že v zápise nelhal.Tím skončilo moje účinkování u soudu jako lid.

 

Co se dělo potom? Opět cirkus i když se Felix přece jen snažil chovat trochu méně arogantně. Dokonce navrhl podvedené, aby se u soudu pokusila o smír. Žalovaná se právem zeptala s kým, že to má uzavírat smír a tento návrh odmítla. Když poukázala žalovaná na to, že je tam další účastnice podvodnického divadla CALLPY, řekl Felix, že už svědčit nemůže, když je tam jako lid. Zapomněl však dodat, že ji jako svědka vůbec nepřizval i když si to žalovaná přála v námitkách. A tak si mafie notovala až do rozsudku. Opět podvodníci zvítězili. Nejhorší je bezmocnost, ve chvíli, kdy se vám soudce Felix a mafiánský kmotr, advokát z CALLPY, smějí přímo do očí. Venku již čekal další CALLPOU podvedený ubožák. Felix se zachoval, ne jako správný bolševik, o tom toho moc neví, ale jako správný mafián. Pane Fechtnere kolik vám to hodilo za ten den? Nebo u nás soudí opravdu hlupáci?

 

Vy jste neslyšel, to co vy neberete jako smlouvu, že advokát CALLPY, registrační formulář stále za smlouvu prohlašoval. Stačilo vzít ho za slovo a všechno by vypadalo jinak. Znovu se tedy ptám: Je to vaše hloupost nebo jsou v tom prachy? Začíná to nebezpečně připomínat kauzu LTO. I v tomto případě se již jedná o miliardy.

 

Zatím co soudy odsuzují ubohé chudáky za jejich důvěřivost, bydlí v Jesenici u Rakovníka, klidným rodinným životem, jeden z největších podvodníků v Čechách. Tento podvodník, který se jmenuje Luděk Pacourek, přivedl do neštěstí stovky a možná tisíce rodin v této zemi. Žije si klidně v ulici, která se jmenuje tak hezky: V Jahůdkách. Kolem něho jsou lidé, kterým nevadí, že jejich sousedem je nebezpečný zločinec. Ničí starobní a invalidní důchodce a ženy na mateřské dovolené. Tedy ty, kteří se nemohou vůbec bránit. Ničí celé jejich rodiny. Je to lidská hyena a zrůda. Bohužel má na své straně stejně zrůdné české soudy, zrůdné státní zastupitele a neschopnou policii.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

http://www.justicnimafie.cz/

(alča, 18. 5. 2010 22:13)

Bohužel

(Katka, 23. 11. 2009 9:14)

Sem taky jedna z vás.A bohužel si myslím že nemáme šanci s tím něco udělat.Byla jsem už na různých výslechů a takovejch odvolání co sem podala a všichni mě akorát setřeli.Maj to dost dobře podložený.Potřebujem spíš nákej zázrak.

je to nehoráznost

(růžena, 30. 9. 2009 16:47)

pokud nemáte na zaplacení není tu žádná šance někde se hájit o pravdu je to hyenismus a okrádání chudých ne BOHATYCH lidí kde to žijeme?

PRAVDA A NIC NEŽ PRAVDA

(Jarmila Hlavatá, 29. 9. 2009 10:43)

Tak jsem si přečetla všechny články,jsem jedna z postižených,exekuce na důchod která je 900kč a to jen proto,že jsem si chtěla přivydělat a místo toho dluh 70000kč jen pro to,že jsem naletěla těmto zrůdám,jen nevím co mám dělat tak tiše trpím a nemám sílu bojovat,na advokaty nemám ale držím se toho jak se říká PRAVDA ZVÍTĚZÍ

Už jsem o této ždímačce slyšel.

(Moravák, 18. 9. 2009 9:48)

Stejně jako pan autor se divím, že nikdo tyto podvody neukončil. Soudy se chovají dle informací skutečně jako kdyby byly podplacené. Podobu s LTO lze najít ve všech směrech. Zatím se nevraždí.

Proti mafii se nedá bojovat.

(Přítel, 16. 9. 2009 11:29)

Politici, justice a soudy s policií ve spojení znamená konec právního státu a vládu mafie. Jen nová změna, která by nastolila nekomunistické zákony a jejich dodržování a ubrala soudcům na jejich beztrestnosti. Každý by měl být potrestán, kdo poruší zákon i soudce.

Podivne soudy

(Kumar, 15. 9. 2009 17:33)

Soudy nedodrzuji zakony

Je to pravda

(Michal, 15. 9. 2009 17:27)

Naprosot souhlasím s autorem článku. To co si dovolují soudy je neoráznost a hlavně je to také nebezpečné. Už zbývá jen otázka co si dovolí příště?

Místo soudů mafie.

(kolčava, 15. 9. 2009 10:35)

Pokud se nezmění politické klima v zemi a nepřijmou se jasné zákony, včetně zrušení zákonů z doby minulé a když se nebudou moci soudci trestat za svá porušování zákonů a zmetky, které svým rozhodnutím vytvoří nic se nezmění. I já jsem zažil podobné a vím co je to bezmocnost. Je vám zle, když vidíte, že vás soudí soudy spolupracující s mafií. Tato mafie je podporovaná státem a jím organizovaná. Soudci jsou jen ochranáři podvodů, hlavně těch miliardových. Toto však lze změnit jen volbou těch co zajistí právo.

To víte až teď.

(Pavlík, 14. 9. 2009 18:53)

Co předváděla justice a soudy v LTO, Rumové aféře, V Čunkově případu a Ústavní soud. Lidem nepomáhá, jak se také dovolat a kde vzít na advokáta? Přeběhlík Melčák podpořen politickými dobrodruhy stejného ražení se odvolá a Ústavní soud se zachová jako volený orgán. Proč nepropustí Brožovou. Bojí se, že by si naběhl. To by bylo řečí od našich demokratických novinářů. Podvody a zlodějny Pacourka je nezajímají. Politici jsou vinni vším marasmem. Nikdo nestanoví žádná pravidla a zákony se nedodržují. Stát, kde vládne skutečná mafie. Divíte se, že DS stoupají preference? Já ne. Když to půjde dák tímto směrem lidé se obrátí k těm co mají jasná řešení. Pořádek a právo.

Pacourek je něco podobného jako Kutal.

(Vorel, 14. 9. 2009 14:30)

Nikdo ho nebude trestat, dostávají od něho miliardy a jedou v tom včetně soudců i politici. Hlavně banda socanská a odéesácká. Na Üsteckém soudu vždy seděli mafiáni. Říkám tomu hnízdo zmijí. Křivanec je největší křivák.Nic nedělal proti nikomu od koho cítil prachy.