Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co všechno můžete vidět.

24. 5. 2009

Dávám zde k nahlédnutí tzv. Registrační formulář, o kterém soudci Krajského soudu v Ústí nad Labem říkají, že není smlouvou, ale dodnes nebyli schopni říci čím tedy je. Tento registrační formulář můžete nalézt ve fotogalerii na této stránce.

 

Dalším dokumentem je tzv. Závazná objednávka letáků, které většina z těch kteří podepsali ani neviděla. Toto soud také nezajímá. Přece splnit slib musí i druhá strana. Soud dobře ví, že tato směnka bez těchto dvou papírů je patvor a nelze dělat nic jiného, než žalobu zamítnout. To však tito komsomolci na Krajském soudu dobře vědí. Tuto závaznou objednávku naleznete ve fotogalerii na této stránce.

 

Nemůžeme vám zde ukázat směnku, protože ta je ve vlastnictví soudu, který ji nedá z ruky. Asi proto, že za její utajení dostávají soudci zvláštní prémii. Dodnes ji mnoho lidí nevidělo. Dalšími dokumenty jsou odstupující dopisy a jiné podobné dokumenty, které jsou ve wordu (psaní soudcům, stížnosti a stížnost na soudce) včetně námitek proti platebním rozkazům, které budeme uveřejňovat pod tímto článkem a na které CALLPA nikdy neodpověděla. Podobné odstoupení napsalo více lidí a dopadli stejně. Ve fotogalerii se budete moci ještě podívat na další dokumenty, kdy existuje i dokument o tom, že matka od tří dětí ke Callpě nastoupila bez podepsání směnky z úřadu práce a až poté co zjistila, že žádná práce neexistuje a peníze také nedostane chtěla odejít. Byla donucena podepsat dluh ve formě směnky na desítky tisíc. Ve fotogalerii a pod těmito články uvidíte vše co se týká CALLPY, vždy po jednom exempláři i když jich máme více. Naprostou lahůdkou budou dle možností navěšovány rozsudky a usnesení soudů, dopisy státní zástupkyni a odpovědi na ně nebo odpovědi jiných orgánů a dopisy těmto orgánům, včetně rozhodnutí vrchního soudu  i jména těch orgánů, které vůbec na nic neodpovídají. Zároveň zde budou i odkazy na všechny možné úvěrové podvody, kterých se CALLPA dopustila a vždy když dostaneme nový materiál budeme se mu věnovat a jestliže bude něčím nový budeme s ním seznamovat i vás.

 

Závěrem děkuji všem, kteří mi posílají tyto dokumenty a pomáhají mi s jejich mapováním a budu vděčný za další spolupráci, která povede k tomu, aby právo a spravedlnost zvítězila nad justiční mafií. Žijeme ve státě svobodném, demokratickém a bát se znamená nevyužít svých práv. Povinnosti všichni plníme a právo si někdy musí občan velmi tvrdě vynucovat. To jen proto, že i politici mají svoji mafii a proto mnozí podporují mafii justiční. Provázanost je zcela zřejmá. Věřím však, že existují i slušní lidé mezi těmito mafiány ať v politice nebo na státních zastupitelstvích či soudech, kteří nám pomohou dovést tento případ až k Ústavnímu soudu a popřípadě k soudu Evropskému. Jen píle a snaha nás všech dovést tento boj do vítězného konce nám může pomoci.