Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis Krajskému státnímu zastupitelství.

24. 5. 2009

Krajské státní zastupitelství                   .............                                 .

Národního odboje 1274/26,

PP: 85 485  

Ústí nad Labem-Střekov  

 

 

 

……………..

 

 

 

Vážené paní státní zástupkyni Judr. Ivetě Bollové,

 

 

Vážená paní obdržel jsem od Vás rozhodnutí, kde zakládáte moje trestní oznámení na soudce bez opatření. Údajně tvrdíte, že to nepovažujete za trestní oznámení. O tom, že podat trestní oznámení na soudce je pitomost si cvrlikají vrabci na střeše. Nechápu proč vítězí stále zbabělost nad možností provést skutečné řešení, mým výslechem, kde bych Vás mohl dalšími a dalšími doklady a jmény dalších a dalších svědků přesvědčit o tom, že se skutečně jedná o nehoráznou špinavost. Pokud se jí dopustí soudce je to špinavost dvojnásobná, protože není proti ní žádné obrany, jak dokazujete i Vy svým rozhodnutím. Samozřejmě využiji svého práva na odvolání, ale zároveň si dovoluji Vám napsat několik vět k Vašemu sdělení.

 

Vážená paní doktorko s klidným svědomím a bez obav prohlašuji, že jste se ani pořádně neseznámila s tím o co jde. O justiční mafii v ČR a justiční mafii v Ústí nad Labem obzvlášť si vyprávějí lidé v hospodě u piva. Celkem souhlasím s Vámi v jednom, že na soudce v této zemi neexistuje žádná vhodná páka a stali se z nich nadlidé. Proto dopadlo trestní oznámení, tak jak dopadlo. Chápu i to, že by byla hloupost od Vás zachovat se jinak. Skončila by Vaše kariéra. Čemu ovšem nerozumím je to, že v tomto kraji je podáno nemálo trestních oznámení na firmu CALLPA u různých státních zastupitelství, včetně toho Ústeckého. Některá podání jsou podána na policii ČR, ovšem státní zastupitelství vyšetřování dozoruje. Vysvětlete mě, proč v této zemi neexistuje státní zastupitelství nebo policie, která si s pár podvodníky dovede poradit. O tom, že je to podvod ví i malé dítě v rodině, na které byl tento podvod spáchán. Bylo by pod Vaší úroveň i pod úroveň Vašeho vzdělání, tvářit se, jako že nevíte o čem mluvím.

 

Strach obchází lidi v této zemi z Vaší neschopnosti, vyšetřovat podaná trestní oznámení, kde důkazy jsou jasnější než čistá voda. Proč paní státní zastupitelko nejste schopna si plnit svoje povinnosti a dozorovat, jak toto vyšetřování probíhá? Dnes už o justiční mafii víme své a proto se Vás dovoluji zeptat: Platí Vás někdo za to, že podporujete podvodníky? Nebo Vás opravdu nezajímá, jak pánové Pakantl a Pacourek obírají invalidní a starobní důchodce, mámy na mateřské dovolené a nezaměstnané?

 

Vždy jsem si myslel a to už mám nějaký rok přes 60 let, že být soudcem nebo dříve prokurátorem, dnes státním zástupcem by měla být čest. Dnes už si to nemyslím. Ba naopak si myslím, že dost soudců je spíše na peníze než na ochranu lidí a zákonů, lidově se tomu říká, že jsou zkorumpovaní a mnoho státních zástupce je na tom podobně. Nezlobte se, ale z takového zjištění je člověku na zvracení. Kam tedy mají ti lidé jít, když ti co by je měli chránit a pomáhat-policie, hlídat dodržování zákonů-státní zástupci a soudit podle práva a podle důkazů-soudy a soudci si raději plní své kapsy a nedělají si žádné výčitky svědomí? Skrýváte se za svou neomezenou moc a vůbec Vám nevadí, že jste dnes už většinou lidí, považováni za největší nebezpečí pro ně v této zemi. Věřte mi, že Vás chápu co se týče soudců, ale nechápu Vás co se týká podaných trestních oznámení na firmu CALLPA. Vaše činnost je nijaká a připadá mi to jako prasečí chřipka, která řádí na mnohých státních zastupitelstvech, nejenom v tomto kraji. Lidově řečeno: Jste naprosto zbyteční. Je jen škoda, že Vám to nevadí. Pokud nejste paní zástupkyně zbabělá můžete mi na tento dopis odpovědět, ale tomu už já nevěřím.

 

 

 

          .............                       .                                                                       .......      .......