Jdi na obsah Jdi na menu
 


Exekutor by neměl být mafián, lupič ani terorista.

21. 2. 2010

Je podivné, že v naší zemi, soud nařizuje provádění exekucí i v době, kdy probíhá vyšetřování ve věci podaných trestních oznámení na firmu CALLPA. Děčínský soud rozhodl dne 25.1.2010 ve věci exekuce o jejím odkladu. Soud vycházel z faktu, že doposud probíhá trestní řízení, v rámci kterého je řešena otázka, zda jednání oprávněného z důsledku, kterého vznikl povinné dluh v tomto exekučním řízení není podvod. Kladná odpověď na tuto otázku může mít vliv na další pokračování exekuce, neboť podle obecních principů spravedlnosti a dobrých mravů podle kterých je nutno vykládat každé ustanovení právních předpisů nelze jednání, které je trestné přiznat soudní ochranu. Po vyjasnění této otázky, která má povahu otázky předběžné a po ní probíhá samostatné šetření, soud rozhodne o návrhu povinné o zastavení exekuce. Povinné je třeba dát za pravdu, že za těchto okolností by bylo okamžité vymáhání dluhů vůči ní nepřiměřenou tvrdostí a lze předpokládat, že oprávněný nebude odkladem exekuce vážně poškozen. Z uvedených důvodů soud návrhu povinné o odložení exekuce vyhověl.

 

Pravdou je, že už jednou probíhalo vyšetřování v této věci a bylo zastaveno. Na návrh zástupce jedné z postižených, bylo znovu obnoveno a krajské státní zastupitelství si vyžádalo další doplnění v této kauze. Znamená to tedy, že v době nařízených exekucí nebylo mnoha lidem, kteří jsou exekucemi postiženi toto známo. Jejich možnost se účinně bránit proti těmto exekucím je v této chvíli podstatě nulová. Je třeba říci i to co se objevilo v diskuzi pod předchozím článkem, že je velmi podivné, že při vyšetřování, které vede kriminální služba nedochází ke konfrontaci zúčastněných s Pacourkem a Pakantlem. Je také nutné říci, že je zarážející, proč Krajské soudy a Vrchní soud nezkoumají k dané směnce skutečnosti, za jakých podmínek byl podpis na této směnce získán. Lidé tuto směnku podepsali v dobré víře, že budou zaměstnáni. Toto se však nikdy nestalo a z hlediska spravedlnosti i logiky jde o jasný podvod. Každá smlouva a v tomto případě Registrační protokol nahrazuje smlouvu, což přiznává i Krajský soud v Ústí nad Labem, je zásada rovnosti obou dvou stran. Jedno rozhodnutí  Ústavního soudu, které není totožné, ale podobné se týkalo smlouvy firmy Zepter tu už máme. Ústavní soud konstatoval že každá smlouva by měla být vyvážená a hlavně u každé smlouvy by měla být dána možnost do určitých hodin, dnů nebo týdnů od smlouvy odstoupit. Obecné soudy však místo dodržování těchto známých faktů kašlou na spravedlnost i zákony a nevnímají ani rozhodnutí Ústavního soudu v podobných případech a stále nadržují zlodějům, podvodníkům a mafiánům. U lidských zrůd Pakantla a Pacourka je to krajně podezřelé a oprávněně to vyvolává obavu ze zkorumpovanosti Krajského a Vrchního soudu. Popravdě řečeno u Vrchního soudu ještě navíc existuje vážné podezření, že se tento soud těmito případy vůbec nezabývá a otočkou je posílá zpátky jako vyřízené a neshledává na nich nic špatného. Jsem přesvědčen, že nemoc žalované je důvodem k odročení jednání a bez její přítomnosti by soud proběhnout neměl. Soud takovým rozhodnutím porušuje právo žalované na spravedlivý proces.

 

V posledním odstavci bych se chtěl věnovat exekutorům. Většina rozhodnutí o exekuci majetku podvedených lidí, je podle mého vědomí svěřena do rukou soudních exekutorů. Hlavně se jedná o soudního exekutora Judr. Tomáše Vránu se sídlem v Přerově, který tyto exekuce v některých případech řeší. Znovu podle mých informací, které dostávám se tento člověk nebo jeho pověření zástupci nechovají jako exekutoři, ale jako lupiči nebo teroristé. Pominu skutečnost, že se nepřistupuje na vyrovnání po splátkách, ale vyžaduje se okamžité zaplacení a v případech, kdy není co prodat ( kde není dům, byt ani jiná nemovitost ) dochází k vyhrožování a vydírání. Dokonce jsem zaznamenal i případ, kdy se vyhrožuje mámě odebráním dětí. Nezlobte se, ale toto není jednání vhodné soudního exekutora a v právním státě by takový člověk neměl šanci na zaměstnání ani jako „operátor na veřejných záchodcích“. Přichází do domů v doprovodu policie, která by však neměla chránit pouze exekutora, ale i dotyčného občana před lupičem vyděračem a mafiánem. Pokud se exekutor neumí chovat slušně a používá vydírání a výhrůžek, jedná se o člověka, kterého by měla policie na místě zadržet a z bytu, kde bydlí postižení exekucí ho vykázat. Že naše právo je v rukou několika mafiánů potvrzuje i to, že např. soudní jednání se společností Finpomoc.cz bylo odročeno na 9.6.2008 a doposud není známé rozhodnutí a spíše to vypadá, že soudy a soudci, snad získali titul někde podvodem, protože neumí v těchto případech vůbec rozhodovat. Nevědí si s nimi prostě rady anebo dostanou za svoje nic nedělání úplatek. Už by se neměla zakrývat tato trestná činnost slovy, že někdo se umí pohybovat na hraně zákona a podvod nejde prokázat. Měla by přestat tvrzení o tom, že exekutor může naprosto všechno, včetně zabavení majetku lidem, kteří s touto exekucí nemají nic společného a lidé se musejí dodatečně dožadovat svých věcí zpět. Tito lidé nemají na takovéto šaškárny, které dovolují mafiánské zákony čas ani peníze. Přiznejme si otevřeně, že naše soudy v případě CALLPA nebo Finpomoc.cz naprosto selhaly a potvrdili, že jsou součástí justiční mafie.

Informace pro callpáky, začátkem března vznikne v Lovosicích občanské sdružení „proti CALLPĚ“, které podá k soudu na CALLPU žalobu. Já stále věřím, že ještě nic neskončilo, ale ba naopak všechno je otevřené. Všechno teď záleží na kriminální službě Okresních a Krajských státních zástupcích a na okradených lidech jestli budou schopni bojovat dále i přesto, že prohráli. Pacourek musí být za použití všech zákonných prostředků zničen. Jen v této zemi může lidská zrůda žít v bohatství a v klidu v Jesenici u Rakovníka.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zadejte na facebooku : Alex Aralakis

(Antiexekuce, 18. 2. 2011 12:21)

A připojte se !

http://www.antiexekuce.estranky.cz

Vidíte, že je.

(Landa, 4. 3. 2010 10:39)

Exekutor je nejen zloděj a mafián, ale je to jediný zloděj, kterého doprovází a kryje policie. Policie by měla chránit i občana. pokud ho doprovází policajt blbec je člověk bez ochrany. Dá se však obrátit i k evropským institucím, kteří mapují nepořádek u nás nebo k ombudsmanovi, ale také na soud. I když ty naše zdevastované a zkorumpované soudy jsou jako sazka. Nezáleží na zákonu, ale na člověku, který je navlečen v taláru. Po založení sdružení proti Callpě jdu s vámi. Telefonicky se můžeme spojit.

EXekutoři u nás je hrůza a děs,

(Volný, 1. 3. 2010 13:38)

Stále měníme zákony a nic se nemění. Někteří exekutoři se stále chovají jako gestapáci a to jim asistuje policie ČR. Je to hanba tohoto státu, který ochraňuje jen ty bohaté.

Neplatí zákony.

(Irča, 27. 2. 2010 9:29)

Ani pro soudy a soudce je těžké se dovolat spravedlnosti. Souhlasím s tím, že by si Calpáci měli uvědomit, že se musí začít starat. Ti co ještě nepodali trestní oynámení musí je podat a pomoci v případě žaloby svoji účastí. Trvat na řádném vyšetřování, na provedení konfrontace a na zjištění všech skutečností. Atakovat poslance, aby zákony upravyli tak, aby je žádný podvodník nemohl obcházet. Nejhorší je, že tyto zákony připravovali takoví lidé jako je Sokol nebo Kalvoda a dnes jsou to " vážení advokáti" oni nesou největší odpovědnost za to, co se zde děje a ještě na tom vydělávají. Je to hnus a špína co jsme těmto lidem dovolili.Obraťte se na ně ať vás zadarmo obhajují a uvidíte jak pochodíte.Oni se podíleli na politickém marasmu v naší zemi i na tom, že zde vítězí mafiánské praktiky.

Když se nechají zkorumpovat soudy?

(Pavlína, 24. 2. 2010 12:31)

Co chcete po exekutorech. Jediný rozdíl mezi nimi je v tom, že soudce musí zachovávat dekorum a exekutor nemusí skrývat, že je hovado. V této zemi je to velmi špatné. Mohou za to politici, kteří se stali mafiány a vytvářejí znovu stát strachu.

Pacourek musí být zničen.

(Tomáš, 22. 2. 2010 11:10)

Lidská hyena si provozuje bar v Jesenici u Rakovníka a ještě je považován za úctyhodného občana. Nebo je to stejné prase jako na lidi v našem kraji. K lidské hyeně bych se nešel ani vytentovat. Pacourek i ukončený Pakantl patří za mříže. Musí přijít spravedlnost a já jdu do toho s vámi. Domluvíme se mailem. Pacourek musí být zničen podle zákona.

Pane Piegl kašlou na lidi.

(Vlasta. V., 22. 2. 2010 10:38)

Ta mafiánská parta počínaje politiky a konče soudy na nás kašlou. Boj s justiční mafií a soudcovskou teokracií ještě nikdo nevyhrál. Možná někdy přijde doba, že je vyženou všechny. Vždyť sám vidíte, že soud rozhodne o tom, že lidem není níc potom, kdo byl komunista. A mlčí všichni politici i různé občanské spolky. Jen počkejte až se zase provalí na nějakého potentáta jako na Skalníka nějaká šupárna to bude řečí. Pakantl a Pacourek jsou odchovanci své doby, vychovávali je komunisté a dnes nad nimi drží ruku převlečení komunisté. Proto jim to prochází. Aspoň Kohoutek to neštěstí na Krajském soudu by mohlo něco o sobě říci. Jsou to zkorumpovaní zbabělci, které nezajímá pravda.

O exekutorech ani nemluvit.

(Zdenka, 22. 2. 2010 0:09)

Nedá se s nimi ve většině případů jednat. Soudní exekutor by měl přicházet do bydliště ne jako tyran, ale slušně. Slušnost je co chybí nevzdělancům. Tito lidé však mají před jménem titul. Proč se z některých stanou zvířata nevím?