Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inzeráty firmy CALLPA s.r.o.

24. 5. 2009

Obrazek

Spolupráce

Chcete perspektivní práci?
Nový impuls do života?
Levnější úvěr?

Přidejte se k nám a staňte se členem našeho úspěšného týmu - staňte se úvěrovým poradcem! Je to jednoduchá práce, která Vám ale může zajistit opravdu velmi nadstandardní příjmy. Odborné vzdělání nepotřebujete, stačí zdravý rozum a zaškolení, které Vám poskytneme. Máme vypracovaný jedinečný systém a pro základní spolupráci stačí dokonce jen kontakt po telefonu. Tuto práci lze vykonávat i při zaměstnání.

Výhody:

Snadno a jednoduše
• kompletní a bezplatné proškolení je zajištěno
NOVINKA - možnost registrace poštou - zaslání veškerých podkladů na Vaší adresu
• po zapracování Vám můžeme poskytnout kontakty na klienty z naší databáze
• vy podáváte jen žádost na poskytnutí úvěru, ostatní vyřídí úvěrář

Za dobrou práci dobrá odměna
• jedinečný systém s maximálními provizemi
• neomezené výdělky – záleží jen na vás
• pokud máte nebo si vybudujete obchodní skupinu, nabízíme nadprůměrné meziprovize
• pokud si sami berete úvěr, spolupráce s Callpa vám ho významně zlevní

Tohle může být začátek Vaší nové kariéry!

Pište na info@callpa.cz

 

 

Půjčka, úvěr, hypotéka? Na to je tu Callpa

 

 

 

 

Do banky už nemusíte, vše zařídíme diskrétně, v pohodlí Vašeho domova. Naše kancelář vyřídí půjčky bankovní i nebankovní, kreditní karty, hypotéky, reality,... To vše a mnoho dalšího Vám rychle a odborně zařídí úvěráři firmy Callpa.
Callpa je nezávislá finačně-poradenská firma, která Vám pomůže zorientovat se v nepřehledné nabídce finančního trhu. Protože nejsme zástupci jedné banky, můžeme skutečně nezávisle vybrat ten nejvhodnější produkt pro Vás – ať už je to půčka, kreditní karta, úvěr, hypotéka, prodej a koupě nemovitostí. Nebo Vám dokonce na míru můžeme navrhnout kombinaci produktů několika konkurenčních institucí.
K vyřízení půjček pro naše klienty jsme schopni využít jak bankovní, tak nebankovní instituce a produkty, takže je téměř jisté, že řešení Vaší situace najdeme. Navíc u nás dostanete ještě výhodnější podmínky!
A to není všechno – spoluprácí s Callpou si můžete úvěr značně zlevnit a také konečně začít snadno vydělávat slušné peníze!