Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to začalo s CALLPOU.

24. 5. 2009

Výše uvedený inzerát je možné si přečíst na internetu a v době krize a nezaměstnanosti zaujme spousty lidí, kteří hledají práci, která se dá dělat z domova a podle možnosti, bez povinnosti být stále na pracovišti. Je to práce vhodná pro invalidní a starobní důchodce, matky na mateřské dovolené a lidi kteří jsou nezaměstnaní a je jim více jak padesát let.

 

Jednoduše řečeno lidi bezbranné a důvěřivé. Výdělek, který je slibován, by se těmto lidem zajisté hodil a nemuselo by to být ani těch slibovaných 15 000, stačilo by jen 5 000 korun. Paradoxně však ze všech slibů, které CALLPA dává neexistuje naprosto nic. Každý, který má jen trochu rozumu v hlavě pochopí, že CALLPA je firma, která provádí veřejné a naší justici podporované podvody na lidech. Více jak 400 podaných trestních oznámení po celé ČR o kterých jsem slyšel nebo o nich vím se neřeší. Měl jsem příležitost hovořit s některými policisty, kteří dávají najevo svojí nelibost nad tím, že státní zastupitelství v mnoha okresech a krajích se nesnaží tuto kauzu řešit a vlastně blokují policii možnost, dokončit vyšetřování podaných trestních oznámení. Na otázku proč, si lehce odpoví každý z nás. Jediné co může vést státní zástupce ke krytí podvodníků je korupce. V Ústeckém kraji je to fakt o kterém ví spousta lidí. Připojíte-li k tomu naprosto ignorantské přístupy soudů, dojdete k názoru, že v Ústeckém kraji je mafie na státních zastupitelstvích a Krajském soudu největší a také nejschopnější.

 

Probíhá to zcela jednoduše. Pakantl a Pacourek mají pár lidí na pořádání prezentací (podvodů) kteří jsou od nich zaplacení a sami velmi riskují, že ať dříve či později se tato situace bude muset vyřešit a i oni spolu se svými šéfy stanou před soudem, kterému nebude předsedat mafián. Na této prezentaci se lidem naslibuje spousta práce, spousta peněz, spousta možností a hlavně zaplaťte si letáky, aby jste to mohli rozjet. O tom, že tito lidé nemají žádné peníze nemusíme pochybovat. Mnozí jsou rádi, že zaplatí podepsáním směnky aspoň letáky, ale i to je podvod.  Přijmou návrh na podepsání směnky, aby se dostali k slibovanému výdělku. Vždyť ta Pakantlova a Pacourkova banda jim tvrdí, že platit ji mohou z výdělku který slibují. Jenže skutečností je, že nakonec ze všech slibů není pravdou žádný a zůstává pouze směnka, podepsaná v dobré víře, že tito lidé z CALLPY vedeni Pakantlem a Pacourkem jim říkají pravdu. Jsou to však lháři a podvodníci, za které se staví i některé advokátské firmy, které se na těchto podvodech podílejí stejnou měrou, neboť si účtují nehorázné peníze o které ještě lidi připravují. Spočítejte si jenom po 30 000 korunách, tisíce lidí po celé ČR, kteří uvěřili, že budou mít práci a dostanete se k miliardám korun naprosto za nic, pouze za dobře promyšlený podvod. Ještě tu je zákon z roku 1950 tedy z doby velmi hluboké totality, který byl ponechán pro tyto podvodníky a mafiány. Je to zákon z doby, která byla údajně zavrženíhodná, ale kdyby Pakantl a Pacourek v té době spáchali jediný podvod se směnkou, rubali v Jáchymově uran a naprosto zaslouženě.  Otcové naší revoluce, převlečení komunisté a svazáci, velmi pečlivě zrušili ty zákony, které jim vadili a ponechali ty, co se jim hodili. Tento zákon se hodil velice. Komu to vyhovuje? Zkorumpovaným policistům, státním zástupcům a soudcům. Nikdo jiný z toho prospěch mít nemůže. Jen soudce v této zemi rozhoduje o tom, jak a co vezme jako důkaz pro jakékoliv rozhodnutí. Výmluva na směnečný zákon z roku 1950 je jen alibismem pro korupci, lenost a neschopnost.

 

Zastavme se u Pakantla podvodníka par excelence, který byl ještě nedávno významným makléřem světoznámé firmy RE/MAX. Ta se zachovala jako slušná firma a udělala to, co by měl udělat každý slušný policajt, každý slušný státní zástupce a každý slušný soudce, okamžitě s ním skoncovala. Pacourek je problémem horším, má spoustu aktivit, ale nikdo se k němu už dnes nechce znát. Jedno však je jisté, nakradli spolu se svými pomocníky za pomoci podvodů sposty peněz. Podváděli ty nejpotřebnější a naší povinností je, aby naše justice přestala s krytím těchto podvodníků a začala je řádně, hodnověrně a průhledně stíhat. Zatím vítězí mafie. Mafie justiční a lidé nemají už žádnou možnost se někam obrátit. Judr. Mědílek i Judr. Fellner jsou bezprecedentní ukázkou toho, jak se justiční mafie na Ústecku chová. Stejně se chová i jedna z krajských státních zástupkyň Bollová, která sice ve slušné formě říká, že podat trestní oznámení na soudce je pitomost, ale zároveň nedovede vysvětlit, proč ani ona ani její anděl, není schopen stíhat podvodníky z CALLPY. Proti mafiánům se nedá bojovat jinak než jejich zbraněmi tzn. až do úplného konce a jejich zničení. I tahle skutečnost má vliv na to, že u nás bude dostávat stále větší podporu extremismus a lidé co tvrdí, že zákon a pořádek je to nejdůležitější. Představa o zákonu a pořádku se může lišit, ale zoufalství přivede lidi mnohdy do velmi kritických situací. Nezahrávejme si donekonečna s tím, že lidé jsou naprosto bezmocní. Může přijít doba, kdy na tuto hru doplatí všichni. Zoufalí lidé mohou být někdy schopni všeho. Tak jako jsou schopní všeho ti, kteří zneužívají stupidní zákony a justiční mafii ke svému obohacení.