Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedeme dál.

8. 11. 2009

Obdržel jsem dopis od Krajského státního zastupitelství v Ústí nad Labem, který je k nahlédnutí ve fotogalerii. V tomto dopise náměstek krajského státního zástupce Judr. Dan Anděl mi sděluje, že z mého podnětu vykonal dohled nad postupem státního zástupce Okresního státního zastupitelství v Mostě ve věci vyšetřování CALLPY. Cituji: K dispozici mi pro tyto účely byl spis Okresního státního zastupitelství v Mostě a též spis Krajského ředitelství policie Severočeského kraje. Zjistil jsem, že šetření v dané věci zůstalo neúplné, proto vezměte na vědomí, že Okresnímu státnímu zastupitelství v Mostě ukládám, aby za využití svých zákonných opatření zajistilo jeho doplnění.

 

Je to poprvé, co je k dispozici zpráva, která dává za pravdu nám v tom, že existují stovky trestních oznámení jen v tomto kraji. Dává nám také za pravdu v tom,. že vedené šetření, i když je velmi složité, není podporováno hlavně státními zástupci, kteří se chovají v tomto případě, jako kdyby neměli zájem o vyšetřování. Neposkytují dostatečné zázemí pro vyšetřovatele policie ČR a tím jim znemožňují provést vyšetřování za použití všech dostupných zákonných prostředků, aby bylo vyšetřování provedeno poctivě a do úplného konce.

 

Stále se však potýkáme s jednou věcí. Calpáci mají problém držet pohromadě a postupně odpadají ti, kteří u soudu prohráli. Jelikož vím, že soudy nadržují mafiánům z CALLPY a jsme závislí hlavně na vyšetřování policie ČR a poctivém přístupu státních zastupitelství, očekáváme každé rozhodnutí s napětím. Vrchní soud v Praze se v těchto případech chová vskutku podivně a vyvolává podezření, že žádné jednání neprobíhá, nic se nedělá a již dopředu je o všem rozhodnuto. Tím, že nikdo není zván na jednání Vrchního soudu, se tato obava stává nejen reálnou, ale některá odůvodnění ukazují na to, že senát, který rozhoduje o odvolání, neví o této věci vůbec nic. Vrchní soud se stává jakýmsi výrobcem zbytečných usnesení, která jsou již dopředu známá a jsou všechny stejná. Vrchní soud se nezabývá konkrétními případy a vlastně je ani neřeší. Toto je však nebezpečné zjištění a je třeba zvát minimálně právní nebo obecní zástupce k těmto jednáním, aby se nemohlo stát, že někdo rozhoduje o něčem, aniž by spis prostudoval.

 

Rozhodnutím Vrchního soudu však nic nekončí. Je třeba se dostat dovoláním na Nejvyšší soud a v případě stejného postupu jako používá Vrchní soud a odklepnutí souhlasu s rozsudky ve prospěch mafiánů, je nutné se dostat k Ústavnímu soudu. Já stále trvám na jedné věci. Ve chvíli, kdy Krajský soud potvrdil, že se jedná o smlouvu mezi dvěma subjekty, pak smlouva nesmí být v rozporu s dobrými mravy, musí být napsána tak, aby byla výhodná pro obě strany a nestala se pastí, ze které nelze odejít. Pan Pacourek z Jesenice u Rakovníka je největší podvodník, který kdy chodil po této zemi. Pan Pakantl svým útěkem od CALLPY se nezměnil a zůstává i nadále stejným podvodníkem jako Pacourek. Ještě donedávna s těmito podvodníky spolupracovali ctihodné banky a společnosti, které půjčují peníze. Musím však s radostí sdělit, že dnes většina bankovních domů i jiných institucí, které půjčují peníze se snaží provádět komunikaci s klienty sama. Zároveň banky i většina společností, které půjčují peníze dala CALLPU na černou listinu. Jak dlouho bude trvat, než tito zloději skončí tam kde patří a to za mřížemi? Nejhorší je, že celý případ CALLPA se rozrůstá do miliardových částek, které tyto dva lumpové, na těch nejchudších nakradli. Začíná to připomínat kauzu LTO, kdy se stále více zdá, že někdo z politiků nebo politických lobistů se na této kauze přiživuje. Je teď na nás, zda dovedeme náš boj do úplného konce a zničíme tuto nehoráznou, špinavou a podvodnou firmu se jménem CALLPA. Zákony ač děravé máme  na své straně. Bohužel naším úhlavním nepřítelem jsou Krajské soudy a nečinně přihlížející Vrchní soud.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

není nad podvodníky

(růžena, 23. 11. 2009 4:48)

kradou a kradou a nevinní lidé s tím nic nenadělají má ta mafie svůj dům kde se schází a radí se jak nalákat čím dál víc lidí aby měli z čeho žít a z čeho mají ted žít lidé s rodinami nimi okradeni?to už soudy nevidí jsou živeni z podvedených lidí takový je život

Dovolání a Ústavní soud.

(Právník, 20. 11. 2009 18:54)

Jediná a poslední možnost. Ústavní soud nezkoumá zákony, ale zda je to v souladu s Ústavou a s Listinou práv a svobod. Věřte, že to není. Každá smlouva a to je i Registrační formulář nesmí být v rozporu s dobrými mravy a musí být vyvážená. Směnka je ve skutečnosti irelevantní, neboť nejde o klasické směnečné dění, ale o jasný úmysl vylákat z lidí peníze. Začněte bránit i lidi, kteří již mají rozsudky potvrzené Vrchním soudem. Ještě můžete Callpu zastavit a peníze získat zpět. Pacourek a Pakantl nejsou žádní chudáci. Podejte dovolání společně.

Postižená.

(Alena, 18. 11. 2009 12:48)

Pacourek a Pakantl stále chodí po svobodě. Dokonce vymáhají poidvodem získané peníze. Pomáhá jim k tomu Krajský soud, který neřeší co se stalo, ale zajímá ho jen směnka.To není soud to je opičárna. Justice znamená spravedlnost. U nás neexistuje. Hlavně, že jsme včera oslavovali nespravedlnost páchanou na lidech těmi ci ji mají zajistit, soudy. Jsme zkorumpovaný národ a mezi ty zkorumpované patří i soudy, hlavně na krajích a Vrchní, který nic neřeší a nic nezjišťuje.

Soudy jsou přáteli mafie.

(Mafiózo, 12. 11. 2009 9:58)

Chrání ji a slouží. CALLPA je toho příkladem. Kolik realitek nejen na Rakovnicku, ale i jinde si hřeje na prsou toho ničitele rodin, podvodníka a zloděje Pacourka. Pakantl to opět zkouší. Spolupracovali s nimi i banky a další agentury co půjčují peníze. Jak je možné, že tyto zlodějny a podvody v této zemi nikdo nezarazí. Soudy jsou zkorumpované a nesou největší vinu za stav v této zemi.

Tak tak.

(Michal, 10. 11. 2009 18:21)

Lidé by měli držet při sobě. Vždyť se řiá v množství je síla. Společně by jste byli schopni CALLPĚ zavařit.

Že by ještě byla naděje?

(Míla, 10. 11. 2009 9:42)

Pane Piegl děkuji, že nepřestáváte bojovat. Obdivuji vaši odvahu v této zemi mafiánů.Když slyším osobu, která dnes dělá ministryni spravedlnosti je mi na zvracení. Komu pomohla. Jedině sobě a pár vyvoleným. Při takových lidech v justici vám jde mráz po zádech. Nevím jestli ještě věřit, že v naší zemi platí a existují zákony.Bojím se, že ne. Půjdu s vámi do boje a k Üstavnímu soudu, jestli ta doba nastane. Dokud je šance zničit ty co zničili mnoho rodin i moji stojí za to nedat jim vydechnout.

Už nevěřím ve spravedlnost.

(Kamila, 9. 11. 2009 8:53)

Je to nová zpráva, ale já už přestala věřit ve spravedlnost. Myslím si že soudy a justice jsou prolezlé korupcí a slouží mafii. I tak vám fandím a obdivuji vaši vůli a houževnatost. Pacourek a Pakantl zničili mnoho rodin a já souhlasím se psaním o nich, aby lidé věděli co u nás beztrestně může chodit po svobodě za grázly. Ale jsme sami, noviny raději píší o hloupostech a policie to má těžké. Kdo má zájem na vyšetření? Jen postižení a jejich rodinní příslušníci nebo přátelé. Ostatní zase honí jiné podvodníky a ti nahoře si z nás dělají prču.