Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidská zrůda Pacourek žije v Jesenici u Rakovníka.

5. 4. 2010

Lidská zrůda Pacourek si žije v Jesenici u Rakovníka v pohodě a podniká za nakradené peníze. Je to něco podobného, jako když nacistický zločinec si žil v poklidu někde v Argentině. Rozdíl je jediný, v Argentině je museli hledat, tady všichni co vyšetřují jeho podvody a okrádání těch nejubožejších vědí, kde tato zrůda žije a bydlí, dokonce si tam přestěhoval svoji podvodnickou firmu CALLPA, ale nic se neděje.

 

Naše policie stále vyšetřuje, ale jaksi podivně. Vyslechnou postižené a už se s nimi nikdo nebaví. Nikdo vás neinformuje a také nikdo po vás nic nechce. Ptáte se sám sebe, zda vůbec pozvali Pacourka a Pakantla k výslechu a proč neprovádějí konfrontaci a nehledají další spolupracovníky těchto dvou podvodníků? Policie má číslo auta jedné z podvodnic, která dobře věděla co činí od jedné postižené, ale doposud nebyla schopna ani oznámit, zda tuto osobu vypátrala. Co dělá státní zastupitelství v Mostě? Stále spějí, jako spali když bylo podání poprvé a kašlou na svoje povinnosti  i na lidi. Proč je vše v takovém podivném klidu a zatím lidská zrůda, která se obohacovala na těch nejubožejších, dokonává dílo zkázy na mnoha rodinách, které podvedla a okradla.

 

Za pomoci mafiánů v talárech, ničí jednu rodinu za druhou a vybírá své smradlavé a špinavé peníze, ke kterým přišel tím nejsprostším podvodem, jaký se kdy v ČR stal. A stalo se jich velmi mnoho. Co dělají politici? Slibují možné i nemožné, ale to nejdůležitější neslíbí nikdo. Potřebujeme stát, kde budou platit zákony a ne názor soudce. Potřebujeme zemi, kde povládnou námi zvolení zákonodárci a ne mafie složené z mnoha soudů a soudců. Tato země potřebuje politiky, kteří zruší zákony z let padesátých a znemožní podvodníkům typu Pacourka a Pakantla, aby páchali svůj zrůdný hyenismus na těch nejchudších. Potřebujeme zákony, které takové lidské zrůdy jako Pacourek a Pakantl pošlou za mříže a žádný neodvolatelný a zkorumpovaný mafián navlečený do taláru a jmenovaný za soudce na tom nic nezmění. Ani soudy, ani soudci nesmějí porušovat zákon. Lidské zrůdy nemají mezi lidmi co dělat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak to vypadá?

(Emil, 12. 4. 2010 8:04)

S vyšetřováním a žalobou. Přece není možné, aby se zcela zřejmý podvod nedal dokázat. Jen pro vás jako sociálního demokrata. Vzkažte Paroubkovi, že 13 důchod nepotřebuji, ale ať pozavírá zloděje, podvodníky a lichváře typu Pacourka ať nás neokrádají.Budu ho volit a s radostí. Zákony by měly být takové, aby nešly obcházet nebo chodit po hraně, což znamená sice podvod, ale jiný. Kolik těch podvodů u nás máme?

Neschopnost justice je katastrofou.

(Petr, 6. 4. 2010 10:11)

Za neschopnost soudců a soudů mohou zákonodárci, které si volíme. Jejich povinností je chránit občany před lidmi jako je Pacourek a Pakantl kvalitními zákony. V této zemi i když dostane případ kvalitní policajt má mnoho problémů se zákony, které podporují mafiány. A to málo co má k dispozici, tam mu házejí klacky pod nohy zkorumpovaní státní zástupci a soudy. Souhlasím s vámi, že Pacourek a Pakantl jsou lidské zrůdy a soudy i soudci ukazují svoji degeneraci z absolutní beztrestnosti a neodvolatelnosti.