Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malý úspěch v boji proti CALLPĚ a Pacourkovi.

3. 2. 2010

Dobrý den pane Piegl,dnes mi přišlo usnesení co se týče společnosti Callpa, uznali podklady které jste mi dal a rozhodli o odkladu exekuce kvůli trestnímu stíhání a to díky vaší pomoci tak alespoň malý úspěch. Posílám v příloze toto usnesení kdybyste to nějak uplatnil i v jiných případech a ještě jednou vám moc děkuji. S přáním hezkého dne Jarmila.

 

Vážení callpáci, byla otevřena nová fotogalerie pod názvem Odložení exekuce, prohlédnout si ji můžete na konci článku, kde kliknete na odkaz. Podařilo se dosáhnout malého úspěchu. Odložení exekuce provedl Okresní soud v Děčíně. Znovu se ukázalo, že to není o ničem jiném, než o lidech, kteří byli pověřeni chránit občany této země a dodržovat zákony. Ústavní soud, již před několika lety, rozhodl v případě odvolání, tehdy proti firmě Zepter, že každá smlouva nebo dohoda nesmí být jednostranná a musí existovat právo na odstoupení od smlouvy v určitém termínu. Kvůli tomu změnila firma Zepter všechny smlouvy. Je podivné, že toto na Krajském soudě nevědí a je ještě podivnější, že jediný soud, který se zachoval v intencích zákona je okresní soud v Děčíně. Stejný postup by měly zaujmout i soudy v jiných okresech, které rozhodují o exekuci.

 

Stejně mi to nedá, abych se znovu  nezamyslel nad způsobem vyšetřování, které je vedeno proti podvodníkům z firmy CALLPA. Všichni víme, že se jedná o podvod, ale nikdo není schopen zatím přinést pádný důkaz. Vím o tom, že vyšetřovatelům, bylo předáno číslo auta podvodné lektorky, která ohlupovala v Ústí nad Labem lidi na jednom podvodnickém představení. Dodnes nebyla dána nikomu z vyšetřovaných, zpráva o tom, že podle čísla auta byla nalezena tato osoba a už vůbec nemluvím o nějaké konfrontaci s poškozenými, kteří se této podvodné prezentace zúčastnili. Takových možností, kdy je zcela zřejmé, že se jedná o podvodné jednání je v této vyšetřovací kauze daleko více. Bohužel většina celého dění končí pouhým výslechem a opět se čeká na to, co bude dál. Jsem asi naivní, ale mám takovou představu, že k dalším a dalším poznatkům, které se vyskytnou při vyšetřování, by měli být předvoláni poškození a znovu vyslechnuti. Proč není třeba předvolán Pacourek a Pakantl ke konfrontaci s poškozenými, kteří by zcela jasně dokázali, jaké byli jejich způsoby jednání s lidmi? Těch otázek je více. Velice mě mrzí, že složitost tohoto případu odrazuje, jak vyšetřovatele, tak státní zástupce od snahy tento případ dovést do konce. Proto musím vyslovit uspokojení nad postupem Krajského státního zastupitelství v Ústí nad Labem a zároveň vyslovit upřímný dík paní soudkyni z Okresního soudu v Děčíně, která se zachovala podle zákona, ve jménu spravedlnosti a dokázala, že mezi námi žijí ještě slušní soudci.

 

Prosím všechny callpáky nevzdávejte to, braňte se a hledejte spojení v co největším počtu lidí, kteří spolu mohou dokázat více, než každý sám.  Přeji vám hezké dny a odvahu se do něčeho pustit a bojovat. Pacourek musí být poražen.

 

Náhledy fotografií ze složky Odložení exekuce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proč soudy povolují exekuce?

(Jiřina, 16. 2. 2010 9:58)

Když probíhá vyšetřování. Proč se exekutoři chovají jako hovada. Proč to jelito, v čele ministerstva spravedlnosti nedělá nic jiného než kryje podvody. Nikdo z vás neví jak se chovají exekutoři vůči lidem, kteří neudělali nic jiného než, že uvěřili v zaměstnání. Kohoutek, Fellner a Mědílek jen slouží mafii. V tom je podporuje Vrchní soud v Praze. Politici vědí o těchto podvodech a ještě jsem neslyšel, že by se zastali těch nejchudších. Pecina sedí na zadku a posílá UOOZ hledat nacisty, které stále vidí ve svých paranoidních představách. Poslat policii na Pacourka to neumí. Všichni se dnes předhánějí ve slibech, ale všem jde jen o prachy. Zastavte Pacourka! Pacourek musí být zničen!!!. Boj Calpáků musí pokračovat. Žalobu a přijít všichni se podívat na slouhy mafie Fellnera a Mědílka. Dát jim najevo, že i oni musí dodržovat zákony a připustit obhajobu. To nedělají. Üstecký soud je nejvíce zkorumpovaný.

Měla jsem štěstí!

(Marcela, 10. 2. 2010 10:42)

Také jsem se chystala na prezentaci podvodníků z Calpy a zachránil mě tehdy již probíhající útok proti Calpě od vás. Znám všek mnohé známé, které naletěli a dnes jsou za podpory státu, který si říká, že je moje vlast okradeny a zničeny. Nenávidím justici a souhlasím s tím, že jde o mafii. Dělají si z nás legraci. Okresními soudy počínaje a Ústavním soudcem konče. Vždyť se zastávají jen zlodějů a podvodníků. Za tento stav však může ODS i ČSSD. Ani Topolánek nebo Paroubek se lidí podvedených nezastanou protože sami jsou podvodníci a mafiáni. Lidé by se měli konečně probudit a u voleb přemýšlet.

Pacourek musí být zničen.

(podvedený, 9. 2. 2010 15:02)

Pane Piegl, jak budete dělat cokoli proti Calpě můžete se na mne spolehnout. Na mail vám posílám adresu a můj mail. Jsem připraven přijít na soud, demonstrovat před soudem nebo před Pacourkovým barem v Jesenici u Rakovníka. Prostě použít všechny zákonné možnosti, aby byl Pacourek zničen a musel pykat za zničené rodiny a ubližování těm nejbezbranějším. Založme noviny Calpáků. Dělejme něco. Ještě otázka, nevíte kam zmizel Pakantl? Také lidská zrůda. Kterápak "slušná" instituce ho má za svého zaměstnance?

stop Callpě

(Michaela, 9. 2. 2010 8:21)

Když jsem zadala na seznam výraz Callpa,ani mě nepřekvapilo že pouze jednou vyjede odkaz na jejich snad existující stránky,jinak pouze na stránky o podvodech a podvedených.škoda,že mě nenapadlo již když jsem se ucházela o práci uvěrářky si tento výraz ověřit,ale stejně nebylo kdy.ještě dnes si pamatuji slava pana Pakantla.Bud ihned podepíšete,nebo s námi nemůžete spolupracovat....Lidi spojte se prosím,at se to trochu hne!!!!přeci nemůže být právo na straně těch sviní..P.S:Momentálně čekám mimi,takže z ubohých 7600 měsíčně bohužel nemohu na fond dovolených Pakantla a spol.přispívat,takže se strachem obávám kdy mi opět někdo zavolá či mi rovnou oblepí dveře,ale už odmítám okrádat své děti a cpát Pakantlovi do chřtánu,i kdyby nevim co...

Skutěčně provozuje v Jesenici bar?

(Bar Jesenice hlásí., 8. 2. 2010 11:53)

Jestli ano, tak nezapomeňte, kde na jeho provoz sebral peníze. Obral ty nejubožejší a za pomoci policie, státních zastupitelství a soudů mu to prochází. Soud se vůbec nedívá co museli ti lidi podepsat, aby mohli pracovat v něčem co neexistuje. Ne podvodech se podíleli ctihodné banky, různé Home kredity, a další podvodníci. Dobře věděli, že lidi podvádí. Ten bar je z nakradených peněz z lidí, kteří dnes přicházejí o vše jen proto, že věřili. Poučení, nevěřte nikomu ani politikům, ti nesou za lichváře a podvodníky odpovědnost. Stále u nás platí zákon z roku 1950. Ale jen ten co se hodí mafii. Co s tím budou dělat socani nebo ODS je mi záhadou. Dodnes neudělali nic. Jsou to šmejdi a lháři Nevolte je nebo vás zničí.

Chtěli jste demokracii?

(Mafián, 5. 2. 2010 11:11)

Te'd už víte jak vypadá v praxi. Soudy a orgány činné v trestním řízení složí mafii. Podvodníkům typu Pacourka a bandě typu ochranky Romana. Čeho se bojíte vy? Že to co je dovoleno pánovi není dovoleno kmánovi? Je to stejné i my se můžeme bránit. Když tvrdím, že za vším jsou úplatní politici a jejich přátelé ve vedení firem, které získali krádeží a podvody věřte, že mám pravdu. Benešová pronesla slova, která by se měla vytesat do kamene. U nás vládne justiční mafie. Má to jednu vadu na kráse, že Benešová je jedna z nich. Heslo dne: Pacourek musí být zničen!

Konečně!!!

(Michal, 4. 2. 2010 22:03)

Konečně nějaký malý pokrok. I když je malý stále je to světýlko naděje do budoucna. Ovšem nemůžeme to všichni nechat jen na pár lidech musíme se v boji proti těmto mafiánům spojit. Jen tak máme možnost uspět.

Proč se nevyšetřuje pořádně?

(kolokol, 4. 2. 2010 18:10)

Také znám lidi co podali trestní oznámení a byli jednou pozvaní k výslechu a nic více. Proč se neprovádí konfrontace?

Nedat se!

(Halifax, 3. 2. 2010 15:08)

Zakousnout se jako buldok a nedat se. Pravda je vachrlatá a Boží mlýny melou pomale, ale jistě. Každý lotr jednou skončí. Je třeba více spolupracovat. Na váš mail posílám další podklady. Pozdrav Calpáků: Pacourek musí být zničen!!!