Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na Krajském soudu v Ústí nad Labem sedí v taláru divní lidé.

6. 12. 2009

Není to zas tak mnoho dní, co jsme mohli v pořadu reportéři na ČT 1 vidět opět Krajský soud v akci. Opět jedno rozhodnutí ve stylu já jsem soudce, kdo je víc. Dává mi to další kamínek do mozaiky jímž se potvrzuje moje tvrzení, že na Krajském soudu v Ústí nad Labem se pohybují v talárech velmi podivní lidé. Kdyby se o Plzeňské sorboně a podvodných titulech mluvilo dříve, myslel bych si, že většina z nich co získali titul na Plzeňské sorboně sedí na Krajském soudu v Ústí nad Labem. Vím sám, že to není pravda, ale o to je to horší.

 

K soudcům Fellnerovi a Mědílkovi se přiřadila další umělkyně, jejich kolegyně Jirglová. Zase jedno rozhodnutí, kde zákon dostal na frak. Stále tvrdím, že se na Krajském soudu v Ústí nad Labem soudí buď podle toho jak někdo dostane zaplaceno do kapsy nebo jsou tam lidé jejichž působení u soudu je nebezpečím pro všechny občany Ústeckého kraje. Totální neschopnost shromáždit důkazy a podle nich také soudit je vskutku nedozírná. Slovy klasika, stačí konstatovat: Blbost je věčná. Bohužel na ní doplácejí lidé.

 

Je teď jedno zda se jedná o podvodníky a mafiány z CALLPY nebo rozhodnutí v jiném případě jako v tomto o uspořádání vztahu mezi rodiči a dítětem. Vždy dochází k jednomu a stejnému úkazu, že někteří lidé na Krajském soudu v roli soudců, jsou nezpůsobilí soudit cokoliv. Je škoda, že se zatím CALLPA nesetkala se zájmem novinářů, ale stačilo se dívat na odpovědi soudkyně Jirglové a člověku se na mysl vkrádá otázka, zda se nejedná o Alzhaimerovu nemoc nebo mentální postižení?

 

 Opravdu jsme došli v této zemi tak daleko, že se nám mohou soudci smát do očí? Je vskutku nemožné potrestat soudce, který si dělá z lidí legraci? Každý dělník má povinnost a odpovědnost za svojí práci. Proč to neplatí i na soudce? Chovají se jako nadlidé. Chování nadlidí tu už v minulém století bylo a skončilo katastrofou. Jak to skončí u nás? Bylo zábavné poslouchat zástupce Soudcovské unie. Jsou to právě oni v soudcovské unii, kteří mají povinnost řešit případy selhání soudců a také je trestat. Co však můžete čekat od kolegů ke kolegům. Je to jak u blbech na dvorečku a jeden druhého kryje.

 

Pan předseda Krajského soudu mi v dopise napsal, že rozsudek je právní názor soudce a za právní názor nelze soudce trestat. Kašlu na názory soudců. Soudce tam není od toho, aby si žvanil co chce, ale aby si zjistil vše o případu a soudil. Jinak platíme lidi, kteří nesoudí, ale produkují zmetky.    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pacourek je šupák.

(Jeseničák, 22. 12. 2009 10:21)

Pacourek by se měl od nás odstěhovat, dělá nám jen ostudu. Divím se, že se s ním ještě někdo v Jesenici stýká. Před takovými lidmi se uplivuje a přechází na druhý chodník. Někteří lidfi za peníze udělají vše. Pacourku patříš na Bory a ne mezi slušné lidi.

Pacourkova serenáda.

(Ivetka, 21. 12. 2009 13:12)

Já jsem zloděj kdo je víc. Kapsy zamkni, když Jesenici navštívíš. Parťáci největšího podvodníka a zloděje v Čechách dejte pozor na Pacourka obere i vás. Je to směnkový podvodník. Divím se všem, že s někým, kdo ožebračuje ty nejpotřebnější může někdo žít. Peníze Pacourkovi nesmrdí, ale na každou svini se vaří voda. I na Pacourka.

Politika a soudy.

(kovář, 16. 12. 2009 12:22)

Je to jedna verbež. Když vidíte co se děje v politice i na soudech dělá se vám špatně od žaludku. Vím, že stejná svinstva dělají ostatní strany také, ale to co se děje cv ČSSD dnes je příšerné. Stále se mluví o Litoměřickém okresu. Napište jak to tam vše bylo, kdo za tím stal, jak se podrazil Kopecký a bývalé vedení a jak to vypadá dnes. Uveřejněte to třeba na pokračování. Umíte o tom napsat a to každý nedokáže. Kdo to má udělat, když ne vy a kdy by se to mělo udělat, když ne teď. Od nás můžete mít jenom podporu. Mnozí jdou k Zemanovi, ale kdyby byla naděje, že se to zlepší nikdy by z ČSSD neodešli.

Proč nedělají druzí?

(Kája, 15. 12. 2009 10:10)

Souhlasím s mnoha články z předchozí doby, ale nechápu proč říkáte Pieglovi co má dělat a nezačnete vy?

Napište o politice.

(Kámoš, 13. 12. 2009 10:31)

Přečetl jsem si archív vašich dřívějších článků, jak bylo na Faceboku. Proč jste přestal psát o politice? Je to velká škoda právě v této době. Chápu vaše rozhořčení nad našimi soudci, ale situace v justici je katastrofální. Změnu jde provést jen úpravou zákonů. Politiku můžete svým psaním ovlivnit a možná přijde i změna zákonů. Vaše články se mi líbí a právě okres Litoměřice vás potřebuje. Nesouhlasíte s tím, aby v našem okrese vládla pakáž.

Nevěřím na spravedlnost!

(Marcela, 10. 12. 2009 18:05)

Pane Piegl fandím vám, ale na spravedlnost nevěřím. Kdo zažil soudy ohledně Callpy musí dojít ke stejnému názoru. Otázkou je jestli si soudce vůbec uvědomí, že by měl posuzovat všechny důkazy. U soudu neposuzuje nic a už dopředu ví, že mafie z Callpy má pravdu. Nevím jak vy, ale mě nebyla předložena jako důkaz směnka. Nechápu jak někdo může připustit existenci takových papírů jako je registrační formulář a ještě hovořit o smlouvě. Takové podrazy jsou možné jen u nás. Když vidíte co sedí v parlamentě ztrácíte víru v celé dění v naší zemi. Jeden větší kretén než druhý. Promiňte mi ten vulgární výraz. O exekutorech a jejich chování raději nemluvit. Už se bojíme více než za minulého režimu. Hlavně, že máme tu demokracii a mohou se beztrestně ožebračit lidé, jen proto, že naletí na inzerát o pracovní příležitosti z domu.

Držím palečky.

(Vlasta, 8. 12. 2009 14:06)

Bojujete s nebezpečnými lidmi. Je to velmi dobře organizovaná mafie, která jde od politiků, přes justici a soudy do nižších pater, jako jsou kraje, podvodní podnikatelé a velké cizí firmy, které nás beztrestně okrádají, krmí ušpiněným a zkaženým masem a sdírají z nás kůži za naši neschopnost stejně jako vy se postavit. Pracujeme bez ustání ve svátek i v neděli a bereme za to almužnu. Jak dlouho si to necháme líbit?

Všichni to vědí.

(Ivánek, 7. 12. 2009 12:47)

Nikomu nevadí jací lidé dnes soudí. Když si to lidé nenechají líbit ještě vyhrožují a nic si nepamatují. Dokud se nezmění možnost stíhat soudce za porušení zákona při jeho práci nezmění se nic. Máte pravdu jsou to nadlidé, ale slouží politikům. Myslíte si, že bez zavřených očí politických elit by to vůbec bylo možné. Někomu se sypou peníze do kapsy a ten je kryje za pomocí soudů a celé naší justice. Otázkou však je jestli i náš údajně svobodný a necenzurovaný tisk je hlídačem demokracie. Vypadá to na hlídání podvodníku, aby se jim nic nestalo. CALLPA je známá svými podvody všem novinářům a Nova si dokonce hrála s myšlenkou vysílat. Nakonec se nechali uplatit nebo šéfové Novy jsou kamarádi zlodějů a podvodníků. Nevysílali nic. Už se z nich stali stejní zbabělci jako z ČT 1. Lidi se musí přestat bát a skončit s mafiány v politice, v justici i médiích.