Jdi na obsah Jdi na menu
 


Námitky ke Krajskému soudu

24. 5. 2009

Krajský soud                                        č.j.      ………….

Ústí nad Labem

Národního odboje 1274

400 92

 

 

Věc:

Námitky proti směnečnému platebnímu rozkazu ze dne

………….

 

Odůvodnění:

 

 

1)     …………. jsem se zúčastnila prezentace firmy CALLPA s.r.o. Budovatelů 2957 Most 434 01, která nabízela zaměstnání. Součástí této nabídky se stal registrační formulář společnosti CALLPA s.r.o. IČ: 27325679 a závazná objednávka letáků.

 

2)     Součástí této závazné objednávky letáků bylo i podepsání směnky na 30 000 související s  povinností odběru letáků.

 

 

3)     Toto jsem ve vypjaté atmosféře, kde byl činěn neadekvátní nátlak a v tísni, kdy jsem potřebovala nutně přivydělat nějakou korunu podepsala tyto dokumenty včetně směnky, která se vázala k odběru letáků.

 

4)     Po příchodu domů a po poradě se známými a právníkem jsem ihned ………….  posílala doporučeně firmě CALLPA odstoupení od registrace i závazné objednávky tedy od obou smluv. Na toto mi nebyla nikdy zaslána odpověď.

 

5)   Dne  ………….  jsem obdržela výzvu k zaplacení i když do té doby jsem žádné letáky nepřevzala a nikdy mi nebyly dodány. Přesto jsem znovu dopisem upozornila firmu CALLPA, že již       jsem jim odeslala dopis ve kterém jsem této firmě napsala, že odstupuji od všech podepsaných dohod. Doposud mě opět nikdo neodpověděl.

 

6)     Již Ústavní soud rozhodl, že člověk má právo odstoupit od nevýhodné smlouvy a součástí každé takové smlouvy by měla být i možnost odstoupení. Ke stejnému rozhodnutí došel i Nejvyšší soud.

 

 

 

 

7)     Jsem velice překvapena jak to mají dnešní podvodníci a zloději jednoduché a jak jim soudy nahrávají, aniž by požádali druhou stranu o vysvětlení. Nedovedu pochopit proč ve chvíli, kdy na internetu se dá zjistit to, že tato firma se chová podvodně a podvedla již více jak 400 lidí, kdy proti ní běží mnoho trestních oznámení si soudy nezjišťují s kým mají tu čest. Štemplování příkazů nepovažuji za soudní řešení, ale za nehoráznou toleranci zlodějů a podvodníků. Žádám, aby soud podle dodaných dokumentů zjistil jaká je skutečnost a soudil na základě faktů obou stran a ne jen jedné.  Okrádat lidi by mělo být trestáno a ne tolerováno.

 

8)     Toto vše dokládám těmito přílohami.

 

1x Registrační formulář ze dne ………….

1x Závazná objednávka ze dne ………….

1x Odstoupení od smluv ze dne ………….

1x Výzva k zaplacení ze dne ………….

1x Odpověď na výzvu k zaplacení včetně opakovaného dopisu ze dne ………….

1x Kopie o zaslání výše uvedených dokumentů a) Odstoupení od smluv a b) Odpověď na výzvu k zaplacení doporučenou poštou.

 

 

Zároveň Vás prosím pane soudce aby toto vše bylo projednáno ve Vámi nařízeném jednání, protože tato firma vědomě podvádí stále více lidí a není možné se v této věci dovolat práva. Jsem rozhořčena způsobem jak prezentuje advokátní kancelář pana

…………. podepsanou směnku, aniž by se zmínila o objednávce letáků a návaznosti této směnky na tuto objednávku. Lhát se nemá, ale někdy mi přijde, že se to vyplácí. Věřím, že zvítězí spravedlnost nad zneužíváním důvěry lidí, podvody a korupcí.

 

V …………. dne ………….                      ………….