Jdi na obsah Jdi na menu
 


Největší podvodník v Čechách bydlí v Jesenici u Rakovníka.

28. 9. 2009

Jedno krásné místo znám a jmenuje se Jesenice u Rakovníka. Nádherná příroda, lesy, stráně, voda přesně tak jak se zpívá v naší hymně. Bory šumí po skalinách a vody po lučinách. Mnoho let jsme toto místo každoročně navštěvovali a děti, které už vyrostli si je stále dodnes pamatují.

 

Najednou se dovídám, že v tomto městečku na adrese  V Jahůdkách 413 bydlí jeden z největších podvodníků v Čechách. Jmenuje se Luděk Pacourek a žije si v klidu se svojí rodinou. Dokonce má realitní kancelář a přestěhoval si tam i svou podvodnickou firmu CALLPU. Že by z Jesenice se stávalo malé Palermo? Doufám, že má svoji realitní kancelář a z nakradených peněz od nejubožejších lidí, které stále za pomoci soudců a soudů obírá. neživí všechny realitní kanceláře na Rakovnicku. Má za sebou spoustu podvodů, které spáchal hlavně na starobních a invalidních důchodcích a na maminkách, které jsou na mateřské dovolené.  Podvody páchal tím, že jim sliboval práci a nechával je podepisovat směnku, za kterou nikdy nic nevyplatil a žádnou práci nezajistil. Nikdy bych se o tom nedozvěděl, kdyby to nepostihlo i mé blízké.

 

Celý podvod spočívá v tom, že se udělá prezentace na práci a lidé ve chvíli, kdy potřebují nutně peníze přijdou a pod slibem práce podepíší směnku v rozsahu 10 000 – 50 000 Kč, za kterou nedostanou vůbec nic a někteří jen pár papírů, letáků, které slibují něco co je naprostá lež. Ve chvíli kdy tito lidé promluví s právníkem nebo s někým znalým naších poměrů, zjistí, že naletěli. Ustupují urychleně od smluv na což tato firma vůbec nereaguje. Někteří dokonce začali dělat v údajné práci a zjistili, že neexistuje ani výdělek, ani půjčky, že jsou jen voděni za nos a navíc si dělají ještě nepřátele mezi lidmi, kterým slibují něco co nikdy nedostanou, protože firma CALLPA je firma podvodná a lidem nebezpečná.

 

Vlastníci této firmy Pakantl a Pacourek tedy žádnou práci neměli a pouze těžili z podpisu na směnce, za kterou lidem nikdy nic nedali a potom u soudu tuto směnku požadují zaplatit. Soud, který soudí podle zákona z roku 1950 a nebere ohledy na podvodné jednání této firmy, protože u nás soudy nesoudí velké zloděje a tak pomáhá získat Pakantlovi s Pacourkem peníze, které se již pohybují kolem miliardy, spíše více. Pakantl z této firmy utekl, protože jsme zjistili, že pracuje u světoznámé firmy RE/MAX a ta se s ním velmi rychle, poté co zjistila co je to za podvodníka rozloučila. Prostě ho vyhodila. Jediným zlodějem, který pokračuje v obírání těch nejchudších a nejslabších se stal možná ctihodný občan městečka Jesenice u Rakovníka, Luděk Pacourek, kam si také převedl z Mostu svojí firmu. V Mostě mu přestala pšenka kvést.

 

Lidí, kteří byli touto firmou okradeni a kteří se v podstatě nemohou bránit, protože tento podvod je vymyšlen do nejmenšího detailu a podvedení nemají možnost podat dovolání nebo se dostat až k Ústavnímu soudu protože nemají peníze, jsou to nešťastní lidé a mnozí se dostali do takové situace, že žijí na pokraji zoufalství a bídy. Při svém putování za touto CALLPou jsem poznal mámu se dvěma dětmi, lidi postižené a nemocné i staré lidi. Nikdy mezi nimi nebyl nikdo, kdo by si jen tak chtěl vydělat. Tito lidé peníze potřebovali, aby mohli aspoň trochu slušně žít a místo nich jsou teď ničeni největším podvodníkem v Čechách Luďkem Pacourkem, který žije v překrásném městečku v Jesenici u Rakovníka klidným životem se svou rodinou. Ctihodný pan mafián, který možná pomáhá i svému městečku. Možná je i váženým občanem. Díky naší justici, díky nevšímavým lidem, díky soudům a díky různým institucím státním zastupitelstvím a policii i úřadům, kteří z těchto peněz mají možná také peníze, místo aby byli za mřížemi, obchodují tito podvodníci z realitami k čemuž používají peníze získané svým hyenismem, obíráním těch nejubožejších. Navíc se pan Pacourek chová jako hovado. Nevím jestli ho takhle zná jeho rodina. V něčem mi připomíná nacistické zločince. Ti žili také v klidu a pohodě, ale po nich vždy někdo šel a mnohé dopadl až ve stáří. O Pacourkovi vědí všichni. Vědí o tom, že spravuje reality v okolí Jesenice u Rakovníka, policie ví, že podvádí, Státní zastupitelství ví, že podvádí a soudy ví, že podvádí a přesto nelze nic dělat, protože miliardy vytahané z lidí nemocných a těch, kteří žijí z mateřské dovolené nejsou pro nikoho trestným činem. Nejhorší na tom je, že všichni vědí, že to podvod je, ale hovoří o tom, jak jsou blbí ti, co naletěli a snaží se dokázat jak se pan Pacourek umí pohybovat na hraně zákona. Ne pan Pacourek se neumí pohybovat na hraně zákona je to obyčejný zloděj, který patří za mříže. Jenže máme smůlu, že v této zemi kvete korupce a zákony jsou pro smích i soudům.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hromadná žaloba

(Jitka Vespalcová, 27. 7. 2013 16:34)

Máme možnost podat hromadnou žalobu. Firma si nemůže vytvářet příjem vymáháním poplatku. Poplatek zákon stanovil jako správní platbu za úřední výkon. Poplatek není zákonnou možností vytváření miliónového příjmu pro soukromou firmu.
Postižených lidí už je přes 200.
Kontakt: zaloby-liberec@seznam.cz

chyba a nebo ZLOČIN ??

(miloslav, 10. 2. 2011 17:46)

Každá ÚMYSLNÁ chyba je ZLOČIN a jak je to s "relativitou"?

ROK je doba co slunce potřebuje k oběhu kolem Země ale
"den" je jasně viditelný opak tohoto jen je třeba nasevirovat
správnou TEORII aby "neandertálci" tomu mohli UVĚŘIT neb
blbci co umí jsou průmyslově použitelní Vy "chytrolíni"!!

CHYTROLÍNI SE BAVÍ

(miloslav, 10. 2. 2011 17:35)

CYTROLÍNI umí jen to co se naučili a umí a jsou z nich "UČENCI nebo UMĚLCI" ve fraku s kravatou!

Newtonovo "1/2m.g.h" dává ono nesmyslné "1/2 m.v2"
ale "m.a x m.v" otevírá cestu k dalšímu OBLBOVÁNÍ!!

Mail, který se objevil v diskuzi.............

(Věra M., 10. 1. 2011 8:17)

Ochránce lidských práv je možná podvod. Za žádných oklností není projednán s námi. Naše Občanské sdružení CALLPÁCI se od něho distancují a varují všechny poškozené nebo členy, aby si dávali pozor.Může se jednat i o nastrčený mail Pacourkem. O chystané demonstraci v Jesenici vás budeme informovat v našem zpravodaji, který vyjde v příštích dnech maximálně do 20. ledna pod názvem CALPÁK. Máme pro vás i jednu dobrou zprávu, že ledy se opět pohnuly. Tu už si přečtete ve zpravodaji. Zdravím všechny Callpáky a přeji aspoň trochu příjemný rok. Pacourek musí být poražen.

Deklarace lidskych prav a svobod

(Ochrance lidskych prav, 10. 1. 2011 0:17)

Prosim vsechny podvedene ,aby mne kontaktovali na e-mail
a.vladimir@seznam.cz

energie je

(miloslav, 19. 11. 2010 0:38)

101118 ENERGIE JE

O skutečnosti že „energii“ nelze nejenom získat z ničeho stejně jako utratit v „nic“ nelze diskutovat s „věřilci“ v různých druzích „NÁBOŽENSTVÍ“ co nepřísluší do žádné či jakékoliv LOGIKY VĚDĚNÍ !!

Když dovolíme kýmkoliv a to jakkoliv ovlivňovat nezkušené mozky našich dětí či potomků jakýmikoliv nepravdami stejně jako NÁSILNOSTMI nebo nějakým opomenutím, pácháme na těchto svou pasivitou neprominutelné ŠKODY!!

Hodí se připomenout že mé životní podmínky si vynucovaly kontrolovat vše s čím jsem přišel do styku ale nejen to. Rád jsem naslouchal názory a zkušenosti jiných kteří ke stejným faktorům měli nestejné úvahy a přišel na to, že VĚDĚNÍ je-li správně podané, se dá kýmkoliv lehce pochopit ale i naopak.

Jakákoliv fungující technika se nepatrnou závadou dá přimět do havarijního stavu kde ze zkušenosti i víme, že se v praxi vědomě často používá ale těžko vysvětluje těm kteří již mnohé umí ale mohu se opakovaně znovu pokusit.

Současné technické vymoženosti nám umožňují pohled jak do a nebo na soustavu sluneční ve které se nacházíme a že na jejím pokraji se nachází i Jupiter ale nejen to. Ne každý se o takovéto nějak „hmatatelně“ zajímá ale k pochopení každému tvoru lidskému může být, že při vývoji dění vzhledem k planetě Zemi na které se nacházíme tato oběhla své slunce mnoho milionů krát a na své cestě vlivem sil gravitačních při průletu mračen hmotných těles a částic získala onu velikost odpovídající našim pocitům kde váha je jedním takovým kteroužto funkci si matematicky dokážeme jasně a hmatatelně zdůvodnit, bychom měli pochopit i jiné jako třeba že tento vývoj zdaleka ještě neskončil a znamená že dějiny našich předchůdců dinosaurů se s velkou pravděpodobností ne že mohou ale budou opakovat a právě k tomuto mám co dát.

Jelikož energie je jak již jsem i zde uvedl SCHOPNOST konat „změnu“ je nám tím poskytnuta možnost tato tělesa ovlivňovat a měnit jejich dráhy a rychlost, a schopnost takováto střetnutí ovlivňovat o kterémžto jsem se vyjádřil že má větší hodnotu než všechny Nobelovy ceny dohromady a proto se i v oné zemi co tyto „ceny“ uděluje nacházím ale objevuji jen opak předpokládaného očekávání k čemuž se pod vlivem mi zbývajících schopností snažím přizpůsobit.

Je možné že je to jen ona každým obávaná smrt jak čelit onomu nepředstavitelnému násilí co se v lidském tvorstvu zakořenilo a já v zhledem ke zodpovědnosti daru mého poznání přijímám a vybízím bez ohledu kohokoliv kdo chce k zamyšlení neb ona myšlenka pro všechny odpůrci je zřetelně a jasně přijatelná kde společně žít–snít-pracovat a myslet se mi jeví být kladně burcující a dá se nazvat třeba i jako REVOLUCE VĚDĚNÍ a proč ne ??. Tam i když nebude s kým tak bude pro co a pro koho bojovat „umírat“ a se prát „miloslav“

energie je

(miloslav, 19. 11. 2010 0:37)

101118 ENERGIE JE

O skutečnosti že „energii“ nelze nejenom získat z ničeho stejně jako utratit v „nic“ nelze diskutovat s „věřilci“ v různých druzích „NÁBOŽENSTVÍ“ co nepřísluší do žádné či jakékoliv LOGIKY VĚDĚNÍ !!

Když dovolíme kýmkoliv a to jakkoliv ovlivňovat nezkušené mozky našich dětí či potomků jakýmikoliv nepravdami stejně jako NÁSILNOSTMI nebo nějakým opomenutím, pácháme na těchto svou pasivitou neprominutelné ŠKODY!!

Hodí se připomenout že mé životní podmínky si vynucovaly kontrolovat vše s čím jsem přišel do styku ale nejen to. Rád jsem naslouchal názory a zkušenosti jiných kteří ke stejným faktorům měli nestejné úvahy a přišel na to, že VĚDĚNÍ je-li správně podané, se dá kýmkoliv lehce pochopit ale i naopak.

Jakákoliv fungující technika se nepatrnou závadou dá přimět do havarijního stavu kde ze zkušenosti i víme, že se v praxi vědomě často používá ale těžko vysvětluje těm kteří již mnohé umí ale mohu se opakovaně znovu pokusit.

Současné technické vymoženosti nám umožňují pohled jak do a nebo na soustavu sluneční ve které se nacházíme a že na jejím pokraji se nachází i Jupiter ale nejen to. Ne každý se o takovéto nějak „hmatatelně“ zajímá ale k pochopení každému tvoru lidskému může být, že při vývoji dění vzhledem k planetě Zemi na které se nacházíme tato oběhla své slunce mnoho milionů krát a na své cestě vlivem sil gravitačních při průletu mračen hmotných těles a částic získala onu velikost odpovídající našim pocitům kde váha je jedním takovým kteroužto funkci si matematicky dokážeme jasně a hmatatelně zdůvodnit, bychom měli pochopit i jiné jako třeba že tento vývoj zdaleka ještě neskončil a znamená že dějiny našich předchůdců dinosaurů se s velkou pravděpodobností ne že mohou ale budou opakovat a právě k tomuto mám co dát.

Jelikož energie je jak již jsem i zde uvedl SCHOPNOST konat „změnu“ je nám tím poskytnuta možnost tato tělesa ovlivňovat a měnit jejich dráhy a rychlost, a schopnost takováto střetnutí ovlivňovat o kterémžto jsem se vyjádřil že má větší hodnotu než všechny Nobelovy ceny dohromady a proto se i v oné zemi co tyto „ceny“ uděluje nacházím ale objevuji jen opak předpokládaného očekávání k čemuž se pod vlivem mi zbývajících schopností snažím přizpůsobit.

Je možné že je to jen ona každým obávaná smrt jak čelit onomu nepředstavitelnému násilí co se v lidském tvorstvu zakořenilo a já v zhledem ke zodpovědnosti daru mého poznání přijímám a vybízím bez ohledu kohokoliv kdo chce k zamyšlení neb ona myšlenka pro všechny odpůrci je zřetelně a jasně přijatelná kde společně žít–snít-pracovat a myslet se mi jeví být kladně burcující a dá se nazvat třeba i jako REVOLUCE VĚDĚNÍ a proč ne ??. Tam i když nebude s kým tak bude pro co a pro koho bojovat „umírat“ a se prát „miloslav“

Chrapoun z Jesenice

(Chad a Alex, 12. 6. 2010 14:13)

Přečetli jsme si příspěvky od lidí a náš názor je to koště z jesenic je takový že to je mrdka tlustá schnilá!... Chtělo by rodzinu Pacourkovo upálit a poslat je na krypl káru! Pokaždé= když se probudí a tak aby si uvědomily za co trpí, je nám moc líto rodin které naletěly tomudle zasranýmu gadžovi připojíme se k žalobě a dam mu před celou porotou a soudcem...KOKOTA DO HUBY těš te se lidi a nenechte to jen tak musime s tou sviní zkoncovat.. kunda to jenom je co okrádá a neví jak si vydělat jako normální člověk cau!

jeden odkaz na další firmu LP

(pozorovatel, 12. 5. 2010 23:07)

http://www.regionplzen.cz/katalog/finance-poradenstvi-pravo/poradenstvi/uverove/40780-cz-marketing-sro-plzen.html

Bydlim parset metru od neho

(neprozradim, 2. 5. 2010 20:12)

Tady v jesenici je to takove verejne tajemstvi a to ze cafe bar u draka funguje pouze jako pracka penez se vi take protoze z trzby by vzivote nemohl zaplatit najem atd.... je to hajzl a zaslouzil by si aby to nekdo natiskl a roznesl po jesenici je mi lito jeho synu to jsou skveli kluci

Páca

(Lenka Plenka, 27. 4. 2010 20:02)

Vytiskněte to a rozlep to všude blízko Jesenice ať to ví i tam!!!!

Zkuste to vybrat jinak !!!

(Jupík, 3. 2. 2010 16:28)

Je provozovatelem baru v Jesenicích,třeba se vám to nějak vrátí.

Do kterých?

(Vladimír, 6. 10. 2009 14:00)

Žádné to neotisknou. Nova se s tím párá měsíce. Kde jsou prachy tam jde stranou všechno. Měli by jsme pomoci panu Pieglovi s psaním na všechny úřady a všechny reality na Rakovnicku a v širokém okolí. Psát na všechny strany. Hlavně podávat trestní oznámení a žaloby.

Pošlete příspěvek do novin.

(V.K., 6. 10. 2009 8:22)

Ať si každý přečte co v Jesenici bydlí za lidskou hyenu.

To nikomu nevadí?

(Škoda, 1. 10. 2009 2:31)

Všichni vědí co je to za člověka a nikomu to nevadí. Něco podobného mít za souseda tak se stěhuji.Jak je vůbec možné, že taková lidská hyena klidně bydlí v tak hezké obci. Teď si tam dokonce přitáhl i podvodnický cirkus jménem Callpa. Co Pacourek zničil lidí už nikdo nespočítá a to mu pomáhají soudy. Ten Ústecký na sto procent.

Je to hyena

(Eva, 30. 9. 2009 8:37)

Pacourek je jen ubohá hyena. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Dojde i na něho a to nebude trvat dlouho.

Žijeme v zemi bez práva.

(Vydra, 29. 9. 2009 21:51)

Mnoho idiotů mluví o hlupácích, kteří naletěli. Nikdo si neuvědomí, že zítra může naletět on. Někdo tím, že něco podepíše, druhý tím, že mu někdo nezaplatí a jiný tím, že mu opilý řidič nebo jiný blázen zabije dítě. Netrestají se podvodníci, zloději a po svobodě chodí i vrazi. Proč? Zkorumpovaná policie a justice včetně soudů je k ničemu. Navíc platí zákony, které si vytvářely různí Sokolové, Kalvodové, Rychetští a další. Dnes lumpy obhajují. Jim se hodí mnohé zákony z let padesátých. Pacourek je nejen podvodník, ale hyena. Vybírá si ty nejubožejší. Pakantl už utekl a teď pojďme bojovat s Pacourkem tím úctyhodným občanem Jesenice u Rakovníka a realitním šejdířem!!!!!!!

Callpa - zloději nejvyššího kalibru!!!

(Blanka - Kladno, 29. 9. 2009 20:06)

Také jsem doplatila na spolupráci a touto firmou !!
Ráda se připojím svým podpisem k žalobě.

Koho neokrádá?

(Pavel.S., 29. 9. 2009 14:42)

Je třeba ničit je tak jak oni ničí nás. Proti mafii podporované zákony naší země je třeba se bránit stejnými zbraněmi. Ničit rodiny podvodníků. Nelíbí se vám to, dejte žalobu a vysvětlujte co vše jste napáchali. Musí nás však přijet co nejvíce a podpořit žalovaného nebo žalované.

podvodníkovi se pomáhá

(růžena, 29. 9. 2009 14:28)

firma Callpa okrádá moji dceru a manžela kteří chtěli jen spolupráci a pořád strhávají peníze z výplat i navíc z účtu a z čeho máme žít?jsme 6 členná rodina a v dnešní době kde není pomoci jen zlodějům se nahrává do kapec protože mají dost peněz na to aby si veškerý orgány podplatili a ubohý lidi dále okrádali je to nehoráznost jak se dá podvádět ti podvedení lidé by to určitě neměli odvahu podvádět ale jen pomoc snad na ty zloděje spadne klec jako je pan Pacourek z Jesenice u Rakovníka s firmou CALLPA