Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční rozjímání podvodníka Pacourka.

1. 1. 2010

Stará usmaž řízky z toho klokana, co jsme si koupili na dovolené v Austrálii a máme ho schovanýho i s chlupama v tom velkým mrazáku. Tak pravil Pacourek usedaje na Silvestra za stůl s červeným notesem v ruce. Hele stará počítám o kolik peněz, jsem letos obral lidi. Můžu ti říct, že ta chudá lůza už mi leze na nervy, neboť se začíná bránit. Bývaly zlaté časy. Ještě v roce 2008 to házelo s exekucí daleko více prachů. Lidi už zjistili co jsme za podvodníky a nechtějí s náma nic mít. Začínám cítit, že musíme konat rychle. Pakantl ten už se celej posral a utekl. Musel jsem ho vyplatit a všechno vzít na svý bedra.

 

Musím ještě něco hodit soudům nějakou korunu, aby náhodou nezačaly soudit spravedlivě,  musím dát nenažraným advokátům, co v tom jedou se mnou a taky soudní a soukromí exekutoři něco stojí. I na státních zastupitelstvech čekají natažené pracky. Zase je stará pravdou, že z toho co ještě leží na soudech a odsoudí se, budeme mít nějaké korunky. Každou chvilku proběhne exekuce na byt nebo barák, někteří to raději zaplatí a jiní splácí. Ty splátky jsou k ničemu, co budu dělat, kdyby některýmu státnímu zástupci hejblo v hlavě  nebo se našel nějakej chytrej policajt a  rozhodlo se, že jsem vinej.

 

Když vidím ty ubohý invalidní důchodce a ženský co žijou z mateřský, jak jsou chamtivý na prácu, mlátil bych je po tý papuli, aby zaplatili hned. Jen okrádají slušný a podnikaví lidi, jako sem já. No nic stará, zatím to funguje a ta lůza blbů není mafie, která by mě hodila do Orlický přehrady. Tyto vánoce byly ještě bohatý a jestli bude dostatek peněz na úplatky, budou bohatý i ty příští. Nakradýno máme do konce života. Hlavně ať se nezjančí ta mafiánská justice. Máme sice pasy, máme prachy a múžeme ujet za hranice, ale nikdo neví jaký budou problémy. No když to dokázal Kožený i Krejčíř, tak proč ne já?

 

Na závěr promluvila jeho drahá polovička. Víš Lůďo já ti nevím, ale mám takový podivný mrazení v zádech, že to dobře nedopadne. Jo a Lůďo ještě něco, já viděla ve snu mříže a bachaře, neměl by jsi toho nechat? Zatím ještě ne. Dokud mě justiční mafie půjde na ruku, tak v tom budu pokračovat. Vždyť v tomto státě se takový svině, jako jsem já nezavírají nebo myslíš, že se to může změnit?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mafiání vládnou

(růžena, 13. 1. 2010 14:06)

když nemá člověk na splácení to je okamžitě exekuce a né na plat ale i seberou z účtu no je to vůbec normální?takhle se žije z peněz z okradených lidí kteří chtěli jen dát do kupy splátky na půjčky.slabší rodiny budou díky těmto podvodníkům ještě slabší a na to se nikdo nedívá a dívat nebude kde to žijeme?

Pacourek a Pakantl......

(Prase, 12. 1. 2010 10:10)

jsou lidské hyeny. Ničí rodiny a vysmívají se do očí. Policie se moc nenamáhá, státní zastupitelství v Mostě se na trestní oznámení vykašlalo a soudy dělají, že nic nevidí ani neslyší. I na tebe Pacourku dojde. Pakantl vzal do zaječích a ty skončíš v kriminále. U nás platí zákony jen pro někoho, ale lidi, které jste podvedli jsou tisíce a některý soud nepodplatíš a to bude tvůj konec.

Krutá pravda

(Zimák, 10. 1. 2010 11:25)

Inženýre napsajste kruto pravdu. Spravedlnost v této zemi neexistuje. A v Ústeckém kraji vůbec ne. Soudy na okresech a kraji jsou ovládány mafií ekonomickou, politickou i v talárech, které se říká cudně justiční mafie.

Můj advokát

(ing.Vladimír Kozubek, 6. 1. 2010 0:18)

Spravedlnost, nebuď blbej. Řeknu ti vtip
Rozlítnou se dveře kanceláře, v nich stojí chlap a zařve " pane soudce, Váš pes mě včera pokousal. Buď mi dáte pět tisíc nebo to dám k soudu". Soudce vytáhne pět tisíc a dá mu je. "Je to v pořádku"?."Jo, dobrý ", odpoví chlap a odejde. "Pane soudce, proč jste se nechal tak zatlačit do kouta, zvlášť, když žádnýho psa nemáte", ptá se sekretářka. No jo, jenže on to chtěl dát k soudu a vím já, kdo to dostane. Říkám advokátovi ale to není sranda a on mi odpověděl. kdybych si nedělal srandu tak bych se z toho, co jsem už u soudu zažil musel "posrat a poblít".

Pacourek za mříže!

(Kolja, 5. 1. 2010 14:31)

Jestli u nás je vůbec nějaká spravedlnost patří Pacourek i Pakantl za mříže a sním i soudci, kteří jim hrají do ruky. Pryč s justiční mafií.

Majce

(Marta, 3. 1. 2010 11:25)

Já už na spravedlnost v této zemi nevěřím. Tento stav vyhovuje těm co jsou u moci. Jedinou šanci vidím ve spojení lidí a vystoupení veřejně. Dnes už se dá koupit vše a vláda mafie u nás zvítězila.

To sedí.

(Majka, 2. 1. 2010 9:02)

Musí přijít spravedlnost. Soudy vynášejí rozhodnutí o exekucích i když vědí, že probíhá vyšetřování. To se může stát jen v republice, kde vládne mafie.