Jdi na obsah Jdi na menu
 


Občanské sdružení za spravedlnost, pro postižené firmou CALLPA.

7. 3. 2010

Příští týden bude podána žádost na ministerstvo vnitra výše uvedeného Občanského sdružení. Zároveň se vypracovává žaloba na firmu CALLPA, která bude v nejbližších týdnech podána k soudu. Obracím se tímto způsobem na všechny, kteří do dnešního dne nedali vědět, zda se chtějí na práci Občanského sdružení podílet, že tak mohou učinit na mob. číslo 739 276 843 v jakémkoliv dnu, týdnu nebo měsíci.

 

Po vypracování žaloby a podání k soudu bude informace vyvěšena v rubrice Callpa a na několik dní bude vystavena na hlavní stránce. Toto sdělení bude na hlavní stránce pouze týden. Od příštího týdne se opět na hlavní stránku vrátí politika, neboť se blíží volby a je nutné se věnovat i tomuto tématu. Pro všechny je důležité, aby nás zastupovali lidé, kteří budou prosazovat, aby se naše země stala právním státem, kde nebude vládnout justiční mafie spolu s politickou. Callpácká mafie by nemohla fungovat bez podpory některých politiků a zkorumpované justice. Pokračujeme dál a všechny novinky budou v rubrice CALLPA nebo justice.

 

Mějte se hezky a nezapomeňte, že našim heslem stále je: Pacourek musí být zničen.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Callpa

(Věra, 22. 9. 2010 21:06)

Od Callpy jsem svoji blbosti dostala exekuci ktera vyšla na 70000kč.A to jsem si chtela přivydelat.
Co mam delat .Dik Věra email-amstredam @seznam.cz

volby se blíží

(Marie, 21. 7. 2010 7:37)

..tak si představte, že Pacourkovo povedená rodinka kandiduje ve volbách do zastupitelstva(ODS) v Jesenici u Rakovníka - prý aby konečně udělala pořádek..neuvěřitelné, že...

Soudy si dělají co chtějí.

(Ivan, 24. 3. 2010 12:16)

V této zemi je soudci mimozemšťan, který podléhá zákonů z jiné planety. Je to největší podvod na občany. Justice včetně soudů a většiny soudců slouží mafii. Proto si u nás, kdejaký lotr dovolí vše a je jedno jestli politik, ředitel polostátního podniku nebo podvodník jako Pacourek. Pacourek musí být zničen!!!!!!!!!!!!

Podejte stížnost!

(Majka, 22. 3. 2010 10:38)

Není možné povolit exekuci v případě, že probíhá vyšetřování. Náš barmistr v Jesenici u Rakovníka za nakradené peníze čepuje a provozuje realitky. Za nakradené peníze se chvá jako špinavý kojot. Podejte žalobu proti protiprávnímu jednání této končící firmy, která už jen odírá za pomoci zkorumpovaných soudů lidi, kteří naletěli dalšímu podvodu století. A´t si justiční mafie strčí zákon o směnkách z roku 1950 za klobouk. Registrační formulář je smlouvou likvidační. Místo slíbené práce podvod a okrádání. Pacourek musí být zničen!!!!!!!!!

Bojovat je složité.

(právník, 16. 3. 2010 9:59)

Pohybují se na hraně zákona. Je velmi nutné, aby policie při vyšetřování použila konfrntaci mezi postiženými a Pakantlem i Pacourkem. Trvat na tom, že musí být osobně přítomni. Najít jejich lektory, kteří věděli nebo by se bránili, že nevěděli o tom co dělají. Zdá se mi, že se vyšetřuje velmi liknavě. Zároveň je možno podat žalobu na Callpu, aby se zdržela dalších protiprávních jednání. A v poslední řadě jsou to protizákonně soudem nařizované exekuce v době, kdy probíhá vyšetřování. Měly by se všechny zastavit. Ještě jedna možnost existuje. Dovolání k Nejvyššímu soudu a popřípadě k ústavnímu soudu. Smlouvy, kterým se cudně říká Registrační formulář po všech stránkách porušují Ústavu a Listinu práv a svobod. Každá smlouva a dohoda by měla dávat aspoň minimální právo druhé straně a měla by existovat možnost od smlouvy, která je špatná nebo nevýhodná odstoupit. Přeji vám úspěch.

Prosím o informaci .

(Vladěna, 12. 3. 2010 12:45)

Jak se mám bránit proti rozhodnutí soudu o exekuci. Mám ještě čas do středy poslat odvolání.Děkuji za informaci.

Pacourek musí být zničen.

(Marta, 11. 3. 2010 9:26)

A s ním justiční mafie, která mu jde na ruku. Zajímavé je, jak se dohadují soudy o platnosti amnastií pro prokurátorku Polednovoui když vědí, že platí a nic se s tím nedá dělat. Nikdo však nepochybuje o platnosti směnečného zákona z roku 1950. Zajímavá justice a zajímavé myšlení lidí, kterým jsme dali talár a nesmíme o nich vědět ani to zda byli členy KSČ. Znovu to potvrzuje, že sudy jsou mafiánské spolky sloužící těm kdo platí.

Hlásím se také.

(Katka, 9. 3. 2010 13:36)

Údaje zasílám na mobil. Pacourek musí být zničen.

Připojím se k vám.

(Jiřina, 8. 3. 2010 8:18)

Pošlu na mail údaje pro přihlášení a přeji hezký den. Nejhorší je bezmoc a nečinnost.