Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odvolací soud nazývaný Vrchní je naprosto k ničemu.

24. 10. 2009

 

Vrchní soud v Praze rozhodl v senátu složeném atd. o námitkách ke směnce, kterou byla paní, která se odvolala donucena podepsat pod nátlakem Pakantla, Pacourka a jejich nohsledů  takto:

I.                  Odvolání žalované se zamítá.

 

Jedno z usnesení, které zakazuje lidem pozdní námitky i když Nejvyšší soud rozhodl docela nedávno, že i při soudu podle směnečného zákona je možné podávat námitky i při samotném řízení. Stává se naprosto normální, že rozhodnutí Nejvyššího ani Ústavního soudu, obecní soudy nedodržují. Nejhorší je, že ani senát vrchního soudu nepostupuje v souladu se zákony a v rozporu s rozhodnutím Nejvyššího nebo Ústavního soudu. Ústavní soud už také v minulosti rozhodoval o smlouvě s firmou Zepter a rozhodl, že smlouva nesmí být jednostranný akt, ale vyvážený dokument, včetně možnosti od ní ustoupit. Usnesení Vrchního soudu v nejbližších dnech navěsím do fotoalba a zjistíte, že argumentace je naprosto nulová a spíše připomíná  rozhodování lidí, kteří vůbec nevědí o čem je řeč.

 

V jednom rozsudku tvrdí soudce Krajského soudu v Ústí nad Labem, že tzv. Registrační formulář není smlouva a v druhém rozsudku jiný soudce z téhož soudu tvrdí, že to smlouva je. Ovšem vymýšlí si nesmyslné argumenty o tom, že tato smlouva není ani podle občanského a obchodního zákoníku, ale tzv. kauzální, tedy něco za něco. Z právního hlediska je to pitomost a všichni soudci to zajisté vědí. Buď to smlouva je a pak musí být vyvážená anebo to smlouva není a pak nedělejme z lidí hlupáky. O tom, že na Krajském soudu v Ústí nad Labem se soudí v naprosté shodě s mafiány z CALLPY je všeobecně známo. Ale co má s touto mafií společného Vrchní soud je pro mě zatím nezodpovězená otázka.

 

Jsou dokonce případy, kdy i omluva pro nemoc je Krajským soudem jako nadpřirozenou bytostí odmítnuta a rozhoduje se bez přítomnosti žalovaného. Jde vůbec soudům o to dozvědět se pravdu a zarazit tyto podvodníky?

 

Policie na mnoha místech republiky se potýká se stovkami trestních oznámení a snaží se tuto kauzu podobnou LTO rozluštit. Všichni totiž vědí, že je to podvod. Soudy, Státní zastupitelství i policie. Mimo policie nikdo nekoná a neřeší toto nehorázné svinstvo. Co je to za stát, kde dobrý advokát na děravých  zákonech, postaví podraz na nejubožejší lidi. Jedná se většinou o starobní a invalidní důchodce, nezaměstnané a ženy na mateřské dovolené. Soudy svým nadržováním mafiánům to nechají dojít tak daleko, že tito lidé přicházejí o veškerý majetek, pokud nějaký mají nebo platí velké peníze až do úplného zničení sebe a svých rodin.

 

Soudy pomáhají mafiánům a nechtějí slyšet o nátlaku a podpisu v tísni . Přece i blbec by přišel na to, že tito lidé chtěli pracovat a místo práce byli podvedeni. Chápu mafiány na Krajských soudech, ale nechápu k čemu je senát judrů doufám, že ne z Plzeňské Sorbony, když jen kývá, nikoho nezve a nemá zájem zjistit pravdu. Nebylo by lepší tuto vyžírku, která se nazývá Vrchní soud zrušit a umožnit odvolání k Nejvyššímu soudu místo dovolání. Spravedlivý proces by neměl být znemožněn finančními možnostmi těch, kterých se to týká. Jak je vidět, jsme si pře zákonem rovni, ale mafie je rovnější. Bohatí mají možnost se bránit až do úplného konce, včetně podání stížnosti k Ústavnímu soudu, ale ti nejpotřebnější a nejubožejší jsou necháváni na pospas podvodníkům a lumpům z CALLPY.

 

Nevím jistě, ale začíná to vypadat, jako podvod za kterým stojí politici, státní zástupci, soudy a soudci z kraje a možná i z Vrchního soudu. Bohužel se doposud nenašel soudce nebo senát na Krajském nebo Vrchním soudu, který by si s tím dal pořádnou práci, aby zjistil jaká je skutečná pravda. Mělo by to být pro soudce samozřejmostí i výzvou, protože blbci by neměli nikdy soudit.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fraška u soudu

(Jarka, 28. 6. 2012 21:33)

Naprosto souhlasím, sama jsem si vyzkoušela na vlastní kůži, soud nic nezajímá a naopak všechno použil proti mě, přes obrovské finanční náklady se už vlastně ani bránit nemůžu. Nahrává to podvodníkům, tak když to tak achtějí mít, ať to mají. Nedá se prorazit hlavou betonová zeď. Soud byl naprostá fraška.Stejně z důkazů nic nepoužil. Prý se k soudu nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek!!! Jsem zaslechla od advokátky a kdysi také z úst JUDr. Daniely Kovářové. Je to bohužel pravda.

Kam se ztratili právo ctící soudci?

(Kutthan, 28. 11. 2009 21:46)

Sám jsem se dostal,díky své důvěřivosti a slušnosti do podrůčí podvodníka velkýho kalibru! K soudu byly doloženy do očí bijící důkazy, proti žalovanému přesto jsem soud prohrál a byl jsem v podstatě odvolacím soudem v Praze přitlačen ke zdi, abych odvolání stáhnul!!! Jednoznačně jsem nabyl přesvědčení, že Soudci a soudy vnímají podvodníky, gaunery a zloděje jako své chlebodárce! Co by proboha dělali Ti všichni soudní úředníci a soudci, kdyby byli všichni lidi slušní a poctiví a nikdo by nikoho nežaloval a vše bylo OK ???!!!

za KSČ bylo lépe

(růžena, 25. 11. 2009 14:37)

tenkrát bylo lépe byla práce muselo se dělat a neokrádalo se jako dnes to už nikoho nezajímá jen se založí konto na splácení státního dluhu ale z čeho to mají dávat ti okradeni například CALLPA je to až k pláči a ne aby se to tolerovalo soudy jsou k ničemu na to aby brali peníze a ty se dostávají za práci a ne za nic dělání no divný zákon škodí jen těm slabším a ti bohatí maj víc a víc holt čert chodí na větší hromadu

Je to pravda

(Michal, 6. 11. 2009 21:35)

Ty naše soudy to snad už ani není pravda. To je jak cirkus a člověk se v naší zemi práva nedovolá. A o CALLPĚ radši ani nemluvit. Podvod za podvodem a podvodník co to vede si stále běhá po svobodě

Mám špatné zkušenosti.

(Eva S., 5. 11. 2009 10:44)

CALLPA pojem podvodů a podvodníků. Nebylo by dobré se zeptat poslanců a senátorů, kdo se na těchto podvodech pakuje, že stále platí zákon z roku 1950, tedy z doby hluboké totality. Jsem také zvědavá a ptám se proč soudy nesoudí podle všech dostupných dokumentů. To co se děje u našich soudů připomíná korupční domluvené divadlo nebo prezident do funkcí jmenuje největší blbce a absolventy z kurzů Plzeňské univerzity. Lžidoktoři na soudech, v justici a v advokacii mě děsí. Vychovává si mafie skutečně své právníky jako to dělal předchozí režim? Jestli ano jde tato země mílovými kroky k horšímu systému než byl fašismus. Politici a jejich mafie jsou spolu s justicí a soudy více nebezpečné než za minulého režimu. Pan Pacourek i Pakantl by v normální zemi už byli za mřížemi. Divím se, že se s nimi ještě baví slušní podnikatelé a slušné banky. O různých homcreditech a cetelemech si nedělám iluze.

CALLPA-ZLODĚJI A PODVODNÍCI.

(Kája Mařík, 29. 10. 2009 14:48)

Všichni to vědí a stále jim jde ta soudcovská mafie na ruku. Vrchní soud nic nedělá, ani to nečte. To jsou zkorumpovaní mafiáni, nebezpeční lidem. Nejen v Üsteckém kraji, ale po celé zemi.

Jak dlouho ještě?

(Marie, 28. 10. 2009 13:19)

Budou soudy podporovat podvodníky a zloděje? Kolik zničených rodin po Pacourkovi a Pakantlovi zůstalo? Na co je stát, který neřeší díry v zákonech? Mohou za to hlavně naši zákonodárci. Volíme skutečné blbce!!!!

U nás už zůstala jen ta mafie.

(Viola, 27. 10. 2009 10:21)

Soudy jsou naprosto neschopné, zkorumpované a pracují na politickou objednávku. Stejně tak justice ze z Plzně a UOOZ. Honění zlodějů a podvodníků nejde a jsou neschopní. Honit členy DS a chovat se přitom jako gestapo to jde. Na soukromé párty ať si zpívá každý co chce, ale podvodníky z CALLPY by měli ubožáci z UOOZu umět dopadnout a usvědčit. Na soudy se u nás dnes spoléhá jen debil.

Máte pravdu.

(Jiřka, 25. 10. 2009 11:35)

Také nerozumím proč se Vrchní soud jmenuje odvolací. Nic nedělá. Přijde mi, že zaplatíme 1200 korun a soud nám pošle rozhodnutí. My nejsme pozvaní a oni třeba vůbec nezasedají. Jo to jsme dopadli. Justice a mafie je katastrofa. Ochraňuj nás Bůh.

Nic nového pod slunce.

(Eva, 25. 10. 2009 0:02)

Vládu v naší zemi převzaly nekontrolovatelné soudy, které nedodržují zákony, podvodníci a zkorumpovaní politici. Završují to nezvládnutelní exekutoři, kteří se opět chovají jako hovádka. Co na to paní ministryně, která je spjata s paní Veseckou a její pojetím práva. Pracovat na objednávku mocných. Kdy skončí Pacourek a jeho CALLPA? Až se z této země stene opět právní stát.