Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pacourek se vydává za bezdomovce nebo si zařizuje novou kancelář.

19. 1. 2010

Možná si také zařizuje bydlení. Už mu nestačí peníze o které obral lidi a jako bezdomovec se obrátil na radu města Jesenice u Rakovníka o odprodej veteše. Údajně potřebuje 3 stoly a několik židlí pro advokáty, soudce a exekutory, kterým tam možná dává nějaké úplatky. Nebo je potřebuje také pro nové dušičky, které jsou ještě schopny naletět na slib práce v oblasti půjček. Pacourek dnes dělá ze sebe chudáka a bezdomovce, i když lidi okradl o miliony. Rada města mu ráda vyhověla, neboť jí pomáhá vyčistit sklad.

 

Tento lump, který obírá nejchudší a nejubožejší lidi ze sebe udělá chudáka. Takoví podvodníci na sebe moc neupozorňují a raději si pivo nechají zaplatit od důchodců nebo žen na mateřské dovolené. Možná se také připravuje na přechod do ilegality, kam se uchýlí až exekutoři změní směr a půjdou sebrat jeho majetek. Rada města Jesenice, by měla schovat dostatečný počet nábytku do budoucnosti, Pacourek bude jistě vděčný odběratel. Převtělení páně Pacourka v bezdomovce musí proběhnout dříve, než nějaký soud rozhodne o CALLPĚ spravedlivě a Pacourek bude muset nakradené peníze vracet. Pochybuji, že se tam dá něco najít, neboť takoví lidé umí před exekutory dobře utíkat. Majetek už bude vlastnit někdo úplně jiný.

 

To už je však o tom, že justici přestanou ovládat mafiáni, hlavně na soudech a konečně Pacourkovi omlátí o hlavu jeho podvody a zlodějny.  Už dávno se říká, že na každou svini se vaří voda. Na Pacourka se té vody vaří celý rybník. Vkládám rozhodnutí rady o odprodeji stolů a židlí z bývalého KD.

 

Usnesení č. 80/3:

Rada města po projednání souhlasí s žádostí pana Luďka Pacourka, V Jahůdkách 413, Jesenice 270 33 Jesenice o odprodej již nepoužívaných 3ks stolů a 18 ks židlí ze skladu KD. Cena se stanovuje takto:


 

stůl : 100,- Kč za ks

židle: 50,- Kč za ks

( Přijato 4 hlasy )

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pacourek

(jarin, 27. 5. 2013 19:19)

Tak pacourek je ředitelem v Door Finance to je zvláštní že takový člověk muže zastávat takovou funkci.Trestní oznámení zřejmě této firmě nevadí.

dobry den

(Veronika, 4. 2. 2010 9:59)

Potřebovala bych kontakt na Pana Piegla ... Veronika.Daduova@seznam.cz dekuji předem

Bránit se jde.

(Kozel-mazel, 1. 2. 2010 20:10)

Lidi nedejte se zastrašit a podávejte trestní oznámení ať se koná a pořádně vyšetřuje. Pacourek za mříže!

Rozhodování našich soudů je nešťastné.

(právník, 27. 1. 2010 9:48)

Je člověk, který je nemocný a momentálně postižený rozhoduje jako naše soudy. Musím uznat, že vyjímka podporuje pravidlo. Je to však jev, který mi připadá jako zázrak. Ve většině případů to vypadá jako kdyby soud ovládla stejná mafie jako Plzeňskou fakultu. Zákonodárci stále jen mlčí a dělají, že to nevidí. Ten, kdo podporuje zloděje, podvodníky a lidské hyeny, sám je lidská hyena. Průserů na Üsteckém krajském soudu je více než dost. Proč stále zůstává Kohoutek jako předseda? Proč může dále soudit Mědílek s Fellnerem? Je to ostuda naší justice. Kárné senáty jsou na krytí nebezpečných praktik soudů. Jínou funkci nemají. Nežijeme v právním státě. Tento stát slouží Pakantlům a Pacourkům. Honí lidi, kteří udělali jen tu chybu, že chtěli práci a narazili na podvodníky a lidské zrůdy, Pakantla a Pacourka.

Kdy se probudí Vrchní soud?

(Kritik, 25. 1. 2010 14:06)

Jedině soudci vrchního soudu, kteří vůbec neřeší co dostanou jako odvolání to mohou změnit. Mafie na Krajských soudech je neporazitelná.

Pacourek je hyena.

(Pazour, 24. 1. 2010 20:10)

Parazituje na nejchudších a soudy mu pomáhají.Politici nedělají nic. Zákonodárci se jen hádají, kdo bude u koryta. Proč si některý kandidát nevezme ochranu lidí před Pacourkem a Pakantlem za svůj cíl. Směnečný zákon je nesmysl. v roce 1950 by Pacourek i Pakantl skončili zasloženě v Jáchymově na hodně dlouhou dobu. Kapitalismus neznamená podporovat lidské hyeny. Co je nám platné, když víme, že nás soudí justiční mafie, když nikdo na soudce nemůže. Ani na ty ze z Plzně.

Kdo ho za mříže pošle?

(Jiří, 22. 1. 2010 11:16)

Za prachy se dá koupit u nás vše. Tituly, beztrestnost i soudce. Souhlasím však s paní Martou. Calpáci si to svojí pohodlností prohráli sami. Stejně se ptám i já, proč nepřijdou před soudní budovu podpořit stejně postižené. Proč netlačí na justiční mafii a na policii, které se do takových složitých případů nechce. Jak je možné, že soudy nařizují exekuce v době vyšetřování? Blázinec ve kterém paní ministryně místo plnění si svých povinností kryje svinstva Vesecké.

Tak tak!

(Michal, 21. 1. 2010 22:11)

Co zde napsal paní marta je naprostá pravda lidé na to kašlou a čekají na zázrak. Měli by se bránit všichni kdo jsou zaintersovaní. A Pacourek ten už by měl bejt dávno za mřížema a neotravovat lidem život

Pane Piegl děkuji!

(Marta, 21. 1. 2010 20:00)

Vyhlásil jste válku CALPĚ. Jediný se nebojíte. Nezdá se vám, že ti ostatní čekají na kouzelného dědečka. Kdyby všichni dnes protestovali proti rozhodnutí soudů o exekuci v době, kdy probíhá vyšetřování udělali by lépe. Exekuce nařízená v době, kdy probíhá vyšetřování je v rozporu se zákonem. Všichni jsou dospělí lidé proč nepřijede sto nebo dvěstě lidí na jedno projednávání? Proč nepřijedou před soudní budovu stovky a tisíce lidí a nebojují proti nezákonným rozhodnutím soudů. Podvod je podvod a soud nemusí rozhodovat podle směnečného zákona. Proč se obracejí na advokáty, kteří je nehájí, ale pomáhají je odírat? To vše víte. Jste sám, moc sám. K čemu je nám všem, že máme černé na bílém, že v justici řádí mafie a korupce, když lidi místo nátlaku na zákonodárce k vytvoření nových zákonů, které by omezily možnosti této justice k ní chodí jako ovce na porážku? K čemu je nesvobodným lidem svoboda? Lidem jde jen o sebe a ve většině případů na druhé kašlou. Já vám děkuji, ale pozor mafie je nebezpečná ať přichází z prava, z leva nebo ze středu.

Justice probuď se

(Soudce, 20. 1. 2010 13:26)

Hra na ruku Pacourkovi a Pakantlovi je výsměch spravedlnosti a zákonům. Jak je možné, že běží exekuce i když pokračuje trestní stíhání Pacourka a celé Callpy? Zde se ukazuje čeho jsou naše soudy schopny hlavně v Děčíně, ale i jinde. Vrchní soud je protkán jako pavučina mafií.Jeho ozhodnutí vypadají jako, kdyby soudci vůbec odvolání nečetli.Něco jako pásová výroba.

Lituji Jesenici a lidi,

(Miloš, 20. 1. 2010 7:57)

že mají takového spoluobčana a přísahám, že bych mu ani židli neprodal. Pacourek je největší lidská hyena, kterou jsem v životě poznal.