Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč Česká spořitelna podporuje podvodníky a zloděje?

12. 10. 2009

Při putování za podvodnickou firmou CALLPA reprezentovanou útěkářem Pakantlem a Jesenickým podvodníkem Pacourkem, jsem zjistil, že tito pánové si za pomoci dobrých advokátů zajistili celkem dobrou neprůstřelnost svých podvodů. Neprůstřelnost, kterou lze zajistit jen v tomto bezprávním státě, kde vládne mafie politická, justiční a soudní.

 

Firma CALLPA Pakantla a Pacourka okrádá stále stovky a tisíce lidí v České republice. Vědomě a za pomoci tak seriózních firem jako je např. Česká spořitelna. Tato slovutná Česká spořitelna spolupracovala s těmito největšími podvodníky v novodobé historii České republiky. I pro tuto slovutnou banku pracovali a sháněli lidi na půjčky. Oni nesháněli lidi na půjčky, oni jen sháněli lidi z těch nejchudších rodin a zadlužené, aby je mohli předhodit České spořitelně za což vyinkasovali desátek od těchto chudých klientů a Česká spořitelna jim žádnou půjčku neschválila. Česká spořitelna, která není schopna dát půjčku ani svým klientům a nastavuje co největší a nejtvrdší parametry pro získání půjčky, najednou se propůjčí celým svým jménem největším lumpům a podvodníkům.

 

Vážená Česká spořitelno řekněte veřejně všem postiženým, jak je možné, že jste se klidně podíleli na těchto lumpárnách tím, že jste umožnili Pakantlovi a Pacourkovi, aby každému tvrdili, že i za vás pracují a sjednávají půjčky. To nikoho z vás nenapadlo, jak to vlastně funguje? Nikdo nekontroloval, že tito dva dobrodinci vám předhazují převážně lidi, kteří na půjčku nedosáhnou? Pokud v bankovnictví pracují takoví nevšímaví lidé, jako v České spořitelně, kteří pomáhají ničit ty nejchudší, už jenom propůjčením jména podvodníkům, pak nás ochraňuj Bůh. Je až podivuhodné, jak mafiánské praktiky prorůstají z politiky do ekonomiky, bankovnictví, justice a soudů. Ti nejubožejší, které tito dva okrádají, invalidní a starobní důchodci, mámy na mateřské a nezaměstnaní uvěřili slibům o práci také proto, že se mluvilo o České spořitelně, se kterou tito podvodníci spolupracují. Tito lidé nemají zastání nikde  a jsou všemi jen vydíráni, okrádáni s vědomím, že se to v této zemi smí. Hrůzné zákony, hrůzná mafie. Nestačí lichvářské úroky a poplatky, ctihodná Česká spořitelna zaměstná a podporuje podvodníky typu Pakantla a Pacourka, kterým dovolí, aby pro ně pracovali a ctihodnou Českou spořitelnou se oháněli.

 

Na závěr bych chtěl říci jen jedno:

 

Když jsem se to dozvěděl, nevěřil jsem svým uším. Nikdy nepochopím proč toto, tak obrovský bankovní dům, jako je Česká spořitelna dělá. Je opravdu všem spolupracovníkům tohoto bankovního domu naprosto jedno, kdo pro ně dělá? Nebo jsou mezi nimi zaměstnanci, kteří se nechají zkorumpovat? Nevím, ale jedno je jisté. Nikdo se z tohoto slovutného bankovního domu nenamáhá zjistit, kdo pro ně pracuje v terénu anebo,  kdo se ohání jejich jménem. Vše je špatné a vypovídá to o naprosté právní žumpě, kterou v této zemi podporují politici, bankéři, ekonomové, právníci, justice a soudci v naprosté shodě. Podvodníci jim nevadí, ale mohou okrádat jen ty nejchudší. Divná zem a divné zákony a divná banka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bylo a bude

(růžena, 27. 10. 2009 5:51)

v tomto státě není nic jinýho než banda zlodějů chudí budou chudší a bohatí bohatnou okrádáním těch chudých.kdy se to otočí?to nikdo neví nic proti tomu nemůžeme udělat my co jsme stále okrádáni

Právo u nás neexistuje.

(Vadí, 18. 10. 2009 22:12)

Česká spořitelna si dělá legraci i z vlastních klientů. Máme 50000 Kč pro vás jen za 850 korun měsíčních splátek. Když přijdete tak vám řeknou máte malý výdělek. Předhodí vás podvodníkům typu Pakantla a Pacourka, vůbec je nezajímá co dělají. Jisté je to, že nějaký právník vypracoval chytrý podvod, kde využívá díry v zákonech. Nikomu ani soudům však nevadí, že už bylo rozhodnuto u firmy Zepter, že smlouva nemůže být jednostranný akt od kterého nelze ustoupit. Soudy a justice si dělají co chtějí. Mafie, mafie a mafie vládne v naší zemi. Proto je policie nejen likvidována, ale zcela zneschopněna.

Nejen to.

(Vendy, 15. 10. 2009 15:04)

Samé sliby a banky nás jen obírají na poplatcích. Najímají si lidi, kteří pro ně pracují tak, že jejich jménem páchají podvody. Jde to od deseti k pěti. Za vším stojí zkorumpovaní politici a všechny pilíře demokratického systému. Perfektně pracující mafie. Co dělá UOOZ, ktrerý má tyto podvodníky stíhat? Nic naprosto nic. Zničená a paralyzováná policie, justice a soudy vyhovují podvodníkům a lichvářům. Dejte si pozor mafie je nebezpečná. Mají své vlastní právníky nejen z Plzně.

Čemu se divíte?

(Vodák, 13. 10. 2009 19:52)

Naše země je prorostlá mafií. Právníky jsou podvodníci, kteří získali titul ještě dříve než komunističtí prokurátoři.

Není co dodat.

(Heraklés, 12. 10. 2009 20:43)

Sečteno a podtrženo. Výsledek se rovná KATASTROFA!!!!!