Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohouš chce být také předsedou ČSSD.

16. 1. 2018

Mám před sebou dopis Miroslava Krejčíka sociálního demokrata z Unhoště ve kterém sděluje všem členům ČSSD, že chce být předsedou a vyvést stranu z krize.. Začátek dopisu konstatuje známá fakta o tom, že se ČSSD potácí nad propastí a stačí poslední rána, aby tam skončila. Stejně tak se ozývají i jiní členové jistí si nadpřirozenými schopnostmi a chtějí zachránit ČSSD. Ponechám stranou ostatní a budu se věnovat dopisu z Unhoště. Všichni víme, že skoro 700000 voličů nám přestalo věřit a odešli volit někoho jiného. To ani tak nevadí, ale mezi nimi byla spousta členů ČSSD, kteří nedali hlas straně ve které jsou a mnoho těch co stranu opustili nebo byli vyhozeni naprosto bezdůvodně nebo jen proto, že poukázali na korupční a mafiánské praktiky ve straně od místních organizací nahoru až do vedení ČSSD volili. Pan Krejčík píše, že naše elity selhávají a nevedou nás. Je to jednoduché, ale situace se jim vymkla z rukou a většina členů a funkcionářů udělala zbabělé gesto. Za všechno viní naše elity i když za mnoho chyb nesou také a ne malou odpovědnost.Krejčík tvrdí, že bude chránit a bránit hodnoty na kterých stojíme. Ale jaké to jsou hodnoty? Ty dávno minulé nebo ty mafiánské, které se tak uplatnili na krajích a ve městech, kde jsme vládli? Kolik členů opravdu ví něco o historii ČSSD nebo o jejich hodnotách a kolik členů si udělalo výtah k moci a k penězům aniž by jim záleželo na lidech? To přece nejsou členové, kteří budou hájit vůbec nějaké hodnoty, ale paraziti. Dnes budou v ČSSD a zítra v ANO a stejně budou i volit. K naprostému zlomu došlo vznikem krajů, kdy začal boj o koryta a dotace, které se přidělovaly za odměnu vybraným osobám a institucím.

 

V minulém roce odešlo několik tisíc členů a ve chvíli nejhorší odchází další i tím způsobem, že neplatí členské příspěvky a jejich členství skončí. Místo aby se s nimi mluvilo a oni mohli říci svůj názor. Pan Krejčík dále píše, že má vizi, sílu a schopnosti. O vizi se však v dopise nic nedočtete. Konstatování známých faktů o tom, že stranu ovládá pár kluků, kteří se obklopili svými opicemi také víme, ale rád bych slyšel od pana Krejčíka jak toto zastavit nebo přijdou jiná stáda, které v tom budou pokračovat? Vím že to není jednoduché, ale proč se nezačne hned. Proč straníci zastávající více jak jednu funkci z těch druhých neodejdou? Nikdo z těch, kteří to slyší nechtějí, ale tady to začíná. Poslanec, hejtman nebo vícehejtman, poslanec starosta nebo místostarosta apod. Bral bych to, kdyby to tito lidé tyto funkce dělali zdarma a šetřili prníze kraji nebo městu a pomáhali lidem, ale proč mají mít plat pětkrát větší než lidé v zaměstnání. Bylo by to možná gesto, ale nedalo by se přehlídnout. Nic takového se nestane a s těmi lidmi chcete nastolovat důvěru? Stačil jeden Babiš a jeho ANO o kterém mnozí z ČSSD věděli všechno a ze strany se stalo ufňukané dítě, které Babiše prvně napráská a pak mu chce lézt do řiti i když před volbami znělo z ČSSD nikdy.

 

Jen pro úplnost o Čapím hnízdě se vědělo a pan Rath je po Bendlovi převzal.To bylo u vás ve středních Čechách pane Krejčík, kdy už to různí kluci zařizovali. Bohužel titéž kluci neviděli katastrofu, která na ně koukala ze všech stran a nevyhodili Sobotku ani na posledním sjezdu. A nyní titíž mluví o záchraně a dokonce o vizi. O tom, že by místní organizace měli mít více pravomocí se mluví už léta, ale nikdo neví jak by to mělo vypadat, aby to šmejdům opět nenahrálo. A tak se ucpou huby penězi a stejně to k ničemu není. Pokud chcete změnu pak sami členové musí hlídat ty co si zvolili i ty, kterým dali funkci. Pokud se neplní sliby konec a okamžitě odvolat. ČSSD se stala stranou oranžové mafie. Ve chvíli, kdy obyčejní členové nemohou na KVV nebo OVV a tam se zasedá tajně bylo po demokracii i po straně. Demokracie je slovo, které se dá vysvětlit podle potřeby, ale možnost účasti na jednání vrcholných orgánů v kraji v okrese i ve vedení, když člen cítí potřebu něco sdělit nebo zkritizovat by měla být samozřejmostí. Každé vedení ve straně, na radnici, na kraji i ve vládě je tady z vůle lidu a lid by nikdy neměl dopustit, aby žmoulal čepici za dveřmi a milostivě se doprošoval. Naprosto stejně by se měl chovat člen strany. Měl by umět s cháskou, které jde jen o koryta vyběhnout. Jak to udělat aniž by došlo na pěsti, sudlice a cepy to je ta vize o které se stále jen žvaní. Pokud to bude jen o krizi a vize jak to změnit nepřijde může být předsedou i bernardýn Bohouš.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Miloši zdravím.

(Dubina, 28. 1. 2018 9:45)

Mobilizace se podařila.

Blahopřání.

(Gogo, 27. 1. 2018 17:33)

Přeji Miloši Zemanovi zdraví a úspěch.

Socany už nezachrání nikdo.

(Husa, 26. 1. 2018 9:21)

Strana naprosto v rozkladu a plná strachu z toho co bude dál.

Re: Socany už nezachrání nikdo.

(ANO, 27. 1. 2018 10:47)

Ale ano Ano vezme je pod svá křídla jako v minulosti bolševici.

Socany už nezachrání nikdo.

(Husa, 26. 1. 2018 9:20)

Strana naprosto v rozkladu a plná strachu z toho co bude dál.

Socany má zachránit Babiš.

(Socánek, 25. 1. 2018 8:36)

Andreji neblbni a takové lidi jako je Foldyna neber. Socani tě podrazili jednou a podrazí tě zase.

Re: Socany má zachránit Babiš.

(Ryšavec, 25. 1. 2018 14:41)

Musel by být úplně na hlavu. Myslím Babiš.

Andrt

(Bohouš, 23. 1. 2018 16:23)

Na okrese to začíná a na kraji končí. V litoměřickém okrese skupina vedená Ryšánkem se nikoho neptala a zvolila do OVV Lukáše Znojemského. Ten okamžitě dal na radu Andrta a nechal si těmi hlupáky odhlasovat, že každý kdo chce přijít na OVV musí 3 dny předem se dovolit a ještě být na jednání jen té věci, co chce projednat. To není demokracie. No a takovým nesmyslným a uhozeným jednáním jsme si podrývali svou autoritu a zejména ničili demokracii. Všichni ostatní říkali, co je to za blba, který dělá takové opatření? Jací blbové sedí v OVV, že to dopustí. No a také proto se rozpadla organizace v Liběšicích. Jediný přítel předseda Liběšic Zbyněk Linhart jako člen OVV byl proti. Kdo konečně vyloučí namyšleného rozrývače ČSSD Andrta. Už tolik poškodil ČSSD že je to trestuhodné.

Re: Andrt

(Jituna z Chomutova, 24. 1. 2018 8:33)

Vidím, že na Litoměřicku to nestojí za nic a to pamatuji, že za Kopeckého to byl jeden z nejlepších okresů. Jak dopadá dnes ta víska sociální demokracie, která mě uchvátila tím, jak tam měli svého starostu rádi a pomáhali Lužickým Srbům. Už dlouho jsem o nich nic neslyšela.

Paroubek v Ambasodoru.

(Dalila, 23. 1. 2018 3:16)

Přesně, jasně a jednoduše. Měl by nýt předsedou a zkusit to. Hodně zdaru hlavně do výběru spolupracovníků. Nemohu Hamáčka ani Dolínka respektovat. Jsou to ubožáci a slaboši. Hamáček je druhý Sobotka a Dolínek druhý Hulínský. To by nemělo žádný smysl.

Re: Paroubek v Ambasodoru.

(Fiškus, 23. 1. 2018 15:58)

Bylo to dobré a mělo to smysl. Den předtím se naprosto zbytečně žvanilo v Táboře a mohlo to být dohromady. Takhle to zase vypadá jako u blbých na dvorečku.

Beru Bohouše.

(Jituna z Chomutova, 21. 1. 2018 20:44)

Situace je stále horší a mnozí ve vedení dělají jako by se nic nestalo. S tím Hamáčkem to nemyslí skřeti vážně. Druhý Sobotka na scéně. Už prosím vás nikdy.

Re: Beru Bohouše.

(Neználek., 22. 1. 2018 16:14)

Nebo Paroubka nic lepšího v té žumpě už není.

Netolický je podrazák.

(Anton, 21. 1. 2018 6:23)

Většina v tomto státě jsou rádi, že se zbavili Sobotky. Byl to Sobotka, kdo to podělal už jen svým zbabělým jednání i práskáním na Babiše i demisí, kdy se podělal. A ty hejtmane ses podělal teď a žvaníš hlouposti. Než lidi jako Hamáček nebo ty do vedení raději Paroubka. Patříte do hajzlu a nesete odpovědnost za prohru a pořád se držíte jako pijavice.

Hlavně, že jsou koryta.

(Vlk, 20. 1. 2018 10:19)

Já nejenom sežral babičku, ale nevzal jsem ano šéfa úřadu, který je jmenován na tři roky. Raději jsem tuto funkci vyměnil za řádného podřízeného člena, který je ve funkci 5 let. Jó socan se neztratí.

Proč se někdo v ČSSD bojí Paroubka?

(Pupík, 19. 1. 2018 15:05)

Možná, že se mu opět podaří nás zvednout nebo ne, ale proč tolik zbabělosti ve chvíli, kdy potřebujeme každého, kdo chce pomoci.

Duo Grund, Kestřánek je zlá můra.

(Hotníš, 18. 1. 2018 7:34)

Probuďte se a pošlete je do řiti oba dva. Prohrajeme volby a Grund ten nedělá nic takže nic nevysvětlí stejně jako na konferenci a Kestřánek stále pracuje na nemocnici. Jaký bude výsledek? Její prodání nebo se ten třesoucí stroj rozjede, Nemocnice je horší a horší a objednávání na některá oddělení mají čekací dobu jako cesta na měsíc.

Já volím Bohouše.

(Lenka, 18. 1. 2018 6:51)

Hodně toho sežere a nic neudělá ani nic nezkazí. Prosím o otištění dopisu Krejčíka na vašich stránkách.

Chci být předsedou s Paroubkem.

(Ivan, 17. 1. 2018 14:03)

A do roka a do dne se hyn ukáže, že budeme mít 25% nebo ať nás v Domažlicích pověsí jako slibotechny.

Také jsem ho ještě neviděla.

(Cilka z Olomouce. , 17. 1. 2018 7:16)

Prosím o uveřejnění.