Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hamáček a vnitro jak se to rýmuje?

Tak a je to! ČSSD získala příslib od ANO na ministerstvo vnitra. Doufám, že Hamáček je konečně spokojený i když nechápu k čemu mu toto ministerstvo bude. Kontrolní složky už spadají pod divizi Agrofertu a jak se zdá případ Čapí hnízdo také nabírá zpátečku za naprostého mlčení Bradáčové, která se chová jako přišlápnutá onuce. Jestli je pravdou, že Rath byl přistižen se sedmi miliony v krabici od bot pardon od vína, pak se dá říci, že Čapí hnízdo také stojí a vejrá do kraje. U obou případů je podezřele ticho a ČSSD stačí ke spokojenosti oškubané ministerstvo vnitra, kde přebírají otěže Babišovi lidé. Hamáček i Zimola zatím dělají mrtvé brouky a Babiš maká. Ono je to také vidět na posledním průzkumu preferencí do voleb. ANO zažívá rozmach, stejně jde nahoru ODS i Piráti a ČSSD už za chvíli bude na kapačkách. Nemoc se nelepší ba naopak lidé už toho podivného sestavování vlády soudruhy z ČSSD mají plné zuby. Vedení ČSSD se chová jako vítěz voleb a zároveň jako šimpanzi, kteří nevědí co chtějí a vymýšlejí hlouposti. I ten blbec dnes ví, že volby se zvrátit nedají a Okamurova SPD má tolik poslanců kolik dostala hlasů od voličů. Možná může ČSSD odvoláváním členů SPD z funkcí ve sněmovních výborech dosáhnout toho, že už ji nikdo a nikde volit nebude, ale počet poslanců SPD ve sněmovně nesníží a tito kdykoli mohou zvednout ruku pro cokoli co projde legislativním procesem. A to i bez souhlasu ČSSD.

Navíc už jsme jednou zažili Bohumínské usnesení, které zakazovalo spolupráci s extrémistickými stranami na úrovni vlády a postupem doby se vytrácelo až se ztratilo úplně. Dnes se děje něco podobného. Stejně jako s KSČM ČSSD začala spolupracovat na krajích o obcích ani nemluvě protože se jí to hodilo, spolupracuje dnes s Okamurovou SPD také na krajích protože se jí to hodí, ale zakazujeme ANO s Okamurovci spolupracovat. Už tak zdevastovanou politickou scénu ještě více ničíme. Nikdo nemůže ani v koalici diktovat s kým kdo smí nebo nesmí hlasovat. Jak říkává prezident Zeman je to idiotismus. Pravdu v tomto případě má Paroubek, když kdysi prohlásil, že si bude hlasovat třeba s Marťany a nikdo s tím nic nenadělá. Zatím se Babiš baví tím, jak ČSSD dělá ze svých členů blbce. ČSSD má jen dvě možnosti. Ta první je, že bude s ANO v koalici za podpory strany se kterou si spolupráci zakázali už před lety na sjezdu v Bohumíně a toto usnesení nikdy nezrušili nebo v koalici nebude vůbec. Ale na to je třeba odvaha a spousta práce v opozici, která toho do kapes příliš nenese. Nic se v ČSSD nezmněnilo a vedení zase pase ovečky. Už moc času nezbývá a ČSSD nepomůže ani Hamáček ve funkci ministra vnitra.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ještě žádná vláda není.

(Kostka, 19. 5. 2018 9:21)

A v referendu to nebude tak jednoduché pokud nedojde k nějakému podrazu a to je velmi jednoduché. Oranžoví vždy udělali na členy podraz.

Hamáčku jsi vůl.

(Zikmund, 16. 5. 2018 17:02)

Jdee ti jen o koryto a Babiš to vše dělá jen kvůli Zemanovi. Proč útočíš na Šlechtovou, když sám jsi ubohej lezeč do řiti.

Re: Hamáčku jsi vůl.

(Waltr, 17. 5. 2018 7:17)

Zikmunde neurážej našeho předsedu aspoň do referenda. Po referendu se budeme připravovat na smuteční pochod. Už nebude moc starostů z ČSSD nebo jen tam, kde jiná kandidátka nebude.

Re: Hamáčku jsi vůl.

(Car, 18. 5. 2018 6:08)

ČSSD na cestě k sebezničení za pomoci členů. Referendum je ukázkou jak by u nás vypadaly referenda pokud by vládla ČSSD. Stačí čtvrtina voličů a lépe jen deset tisíc to chceme, ale na odvolání senátu milion. Zajímavá logika oranžových dobrodruhů.

Jen trouba neví.......

(Garoj, 16. 5. 2018 9:41)

že je Babiš potřebuje jen jako neonový štít jina ČSSD k ničemu Babiš nepotřebuje a když tak na ně všechno svede a přivlastní si i to málo co ČSSD přinese ve svém programu.

Myslíte, že budou ve vládě zbyteční?

(Felicie, 15. 5. 2018 8:33)

Nikdo je nemůže nutit jít do vlády s Babišem ani Zeman.

divoši

(Car, 14. 5. 2018 14:28)

Oranžoví divoši zase řádí, ale konec se blíží.

Jsem zvědavá jak se zachovají?

(Fiškus, 13. 5. 2018 9:29)

Vleze oranžová cháska Babišovi do řiti nebo se zachovají jako chlapi? Už jim vůbec nevěřím. A Foldyna je prostě Foldyna s tím nikdo nic nenadělá. Otázkou je k čemu je nám takový místopředseda?

Re: Jsem zvědavá jak se zachovají?

(Socánek, 14. 5. 2018 8:04)

ČSSD toho už moc nezbývá. Jestli to podělá nikdo neví stejně jako nikdo neví jestli cesta do vlády s Babišem nebude cestou poslední. Spoléhat na členy ČSSD se nedá. Přijdou jen ti co to chtějí a ti ostatní podle rady, která může být osudná. Čekat od socanů hrdost je naprosto zbytečné. Jde jim o koryta ne o ČSSD.

Foldyna zase ustoupí.

(Jožo, 12. 5. 2018 7:59)

Foldyna už několikrát vybočil z řady, ale vždy se zařadil. Nikdy to nedělal ze zásady, ale pro pár minut slávy. V Ústeckém kraji to bylo povyku, když místo něho jasného vítěze voleb udělali Paroubek s Bendou hejtmankou Vaňhovou. Stačilo vymyslet ministra zahraničí kraje Ústeckého, dát mu kancelář a další výhody včetně patřičného platu kolem 60000 a Foldyna sklapl.

Podporuji Foldynu.

(Kuba z Ústí, 10. 5. 2018 6:57)

Podporuji Foldynu v jeho podpoře ruských motorkářů. Je to víc než jezdit na sudetské slety do Mnichova.

Re: Podporuji Foldynu.

(Zubr, 10. 5. 2018 7:01)

Já Foldynu nemusím, ale za jeho odvahu postavit se Kalousků a dokonce Hamáčkovi dávám palec nahoru a možná i to vládnutí s ANO podpořím.

Re: Podporuji Foldynu.

(Josef z Děčína., 10. 5. 2018 11:59)

Foldynovi věří jen trouba. Vždy jen hrál a nakonec se zase zařadil jako pionýr.

Re: Podporuji Foldynu.

(Burák, 12. 5. 2018 7:41)

Foldynova podpora motorkářům mě nevadí, ale vadí mi ta jeho divočina. Spíš ze sebe dělá boxera než člena 'ČSSD. A ty jeho kecy nemají s vlastenectvím nic společného. Dělá na mě dojem násilníka.

Babiši kopni socany do řiti.

(Sedlák, 9. 5. 2018 6:23)

Žádný zemědělství zase budou krást, aby splatili dluh u Altnera.

Hamáček je vůl.

(Socánek, 8. 5. 2018 10:18)

Žádné pojistky neexistují a koaliční smlouva s Babišem je nekrolog ČSSD. Členové braňte se. Prodávají vás pro svoje koryta.

Re: Hamáček je vůl.

(Jituna z Chomutova, 8. 5. 2018 10:46)

Prosím neprozrazovat státní tajemství.

Příteli

(Kočka z Mostu, 7. 5. 2018 7:27)

Vždy jsem tě považoval za sociálního demokrata a souhlasil jsem s tvým postupem. Dnes bych ti chtěl doporučit, aby jsi potápějící lodi pomohl a ne na ni útočil. Tvůj odmítavý postoj ke spolupráci s hnutím ANO by se nám hodil. Foldyna už zase lavíruje a na kraji je příliš mnoho slabochů. Tvoje příspěvky mají racionální jádro, ale ČSSD spíše poškozují.

To socani sami neví.

(Garoj, 7. 5. 2018 7:21)

To socani sami neví. Neví k čemu jim bude vnitro? Asi se jim líbí kachlíkárna a hrát si s ANO na zloděje a policajty, kdy socani budou policajti. Myslí si, že dostanou hlasy navíc.