Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlavně, že se stále baví kluci oranžoví.

Když se tak poslední dobou dívám na tu oranžovou stranu v rozkladu kladu si otázku zda ČSSD nejde ke dnu i pro přílišnou stydlivost. Nevím, kde k ní přišla, ale vím, že za Zemana stydlivá nebyla. Špidla se začal kamarádit s podivnými lidmi, kteří nevěděli kam patří a také se nestyděl. Gross skončil u strýce Vika a naprosto beze studu. Pak přišel Paroubek a nestačili jsme se divit jak ČSSD frčela nahoru jako raketa. Jeho hnízdem se stal kraj Ústecký, kde začalo posvícení naprosto beze studu. Už v té době se ukazovalo zcela jasně, že ani tak nešlo o reformu státní správy jako o formu pro další koryta. Z krajů se stala malá Palerma a ovládání krajů začaly provázet pochybnosti o smyslu krajských samospráv. Přesto ještě fungovala demokracie a tu a tam byli i demokrati. Když přišel po zbytečně zbrklém ústupu Paroubka po volbách z vedení ČSSD do vedení Sobotka začala ČSSD chátrat víc než bylo zdrávo. Sobotka udělal dvě věci špatně hned na počátku svého vládnutí v Lidovém domě. Zapoměl na velký dluh a přešlapoval na místě tak dlouho až už to přestalo bavit i Babiše, který udělal jako pobočku Agrofertu politickou stranu ANO. Už v roce 2011 bylo zřejmé, že Babiš ví co dělat. Poučil se u veverek i u politiků, kteří si ho pěstovali jako zlaté tele. Věděl co má dělat, co povídat a co slíbit. Výstup na politickém nebi se podobal Paroubkovu výkonu v ČSSD, ale jak to vypadá Babiš nahoře pobude o něco déle.

 

Právě v té době začala ČSSD řešit minisukni u jedné delegátky na jedné konferenci a označila ji za neslušnou. Nechápu proč vadila minisukně, když z ní čouhaly hezké nohy Rozptylování delegátů byl jejich problém a ne té minisukně. Začala také Sobotkova válka s předsednictvem ČSSD, které se v té době chovalo jako slabomyslné. Všichni museli vědět, že Sobotka nese odpovědnost za 20% ve volbách v roce 2010, ale nikomu se nechtělo vystoupit na tvrdo. Nyní v době po volbách, které skoro smazaly ČSSD z politické mapy a katastrofa přišla zrovna před vánoci, všichni viníci se těší, že po vánocích se pojede na stejném kole dál. A ejhle znovu se objevil Paroubek a chce zpět do ČSSD. Všechno už vypadalo normálně, ale zasekla se Praha 5, která s bídou dostala 5% hlasů a Paroubka neschválila. Zdůvodnila to tím, že Paroubek má ženskou a ta je také členka v nějaké funkci. Jedno z nejblbějších odůvodnění, které mohou dát normální lidé. Je to odůvodnění tupců, kteří jsou zbabělí nebo hloupí. Začínám se obávat, že strana by se měla zbavit těch co zblbli a teprve potom začít něco dělat nebo se nehne z místa. Všichni by se v ČSSD měli stydět za katastrofální prohru ve volbách a ne za minisukně nebo lásky či přítelkyně členů. Paroubek je zatím jeden z mála, který chce s tím hnojištěm něco dělat, ti ostatní chtějí vlézt pod křídla Babišova a věří, že je to před smrtí zachrání. Je to podivná logika. Prvně Babiše napráskám a pak budu doufat, že mě bude zachraňovat. Logika hyeny ve smrtelných křečích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paroubek vytáhl ČSSD znovu na 35%.

(Bibi, 31. 12. 2017 8:50)

Zpráva, která obchází mnohé členy ČSSD. Ať to zkusí a na Praze 5 přestanou blbnout. Je ubohost jestli se ještě někde bojí. Jediný strach mohou všichni mít z komunálních voleb, že vyhoří úplně.

Re: Paroubek vytáhl ČSSD znovu na 35%.

(Vlk, 1. 1. 2018 21:47)

To už se podruhé nepodaří, ale nic to nemění na skutečnosti, že Paroubek by se měl vrátit zpět do ČSSD a ti pitomci co mají strach by měli odejít.

Re: Paroubek vytáhl ČSSD znovu na 35%.

(Divoch, 3. 1. 2018 6:45)

A i to jde už bylo dost vyloučených a odstrčených. Paroubek odešel sám a má se právo vrátit. Nejde vůbec o nic jen o ten návrat a pokud by se mu podařil zázrak a zachránil by ČSSD tak díky. Pokud ne nedá se nic dělat, ale právo na vstup by mu Praha 5 odepřít neměla je to proti logice. OK Litoměřice by měla přijmout takové usnesení a ne sedět v koutě a zase sebou nechat vyjebávat.

Oranžoví šmejdi.

(Gigolo, 30. 12. 2017 5:36)

Oranžoví šmejdi. Ze stíhaným premiérem nikdy, a nyní se stíhaným premiérem to jde. Nevolte tu růžovou chátru ani v komunálních volbách podrazí jako vždy.

Klid před bouří.

(Užovka, 29. 12. 2017 12:24)

Socani se nikdy nezmění, vždy jim šlo jen o koryta a plnění kapes.

Grund

(Petr, 26. 12. 2017 21:57)

To chcete Grunda. Když zemřel člen litoměřické organizace, přítel Fořt, tak ani nepřišel na jeho pohřeb. Členi ČSSD ho nezajímají. Pouze ho zajímá, aby byl starosta a nebo místostarosta. Grund jo špatný a zlý člověk, který myslí jen na sebe.

Re: Grund

(Kačer z Litoměřic, 27. 12. 2017 17:32)

Vždyť je to jen Grund o kterém i hasiči říkají, že je to s ním těžké a hraje si na chytrého i když rozumu moc nepobral.

Včera u Soukupa.

(Jirka, 26. 12. 2017 21:53)

Andrte, vyzýváme tě, odejdi. Již jsi nadělal dost špatností a navíc nic než kecat neumíš.

Včera u Soukupa.

(Užovka, 21. 12. 2017 6:14)

Doslova mafiánská hydra. Když o tom starý Piegl psal nikdo tomu nevěřil

Re: Včera u Soukupa.

(Hynek, 21. 12. 2017 19:38)

A pak, že není na Ústecku u moci mafie socanů, která má pravděpodobně na svědomí i Housku. Proto šlo všechno tak rychle a nikomu nevadí, že nikdo tomu nevěří. Ještě větší lumpárna než s Kájinkem.

Re: Re: Včera u Soukupa.

(Zemák, 22. 12. 2017 9:11)

A u toho všeho Foldyna byl. Teď dělá ze sebe blbce.

Re: Re: Re: Včera u Soukupa.

(Makarenko, 22. 12. 2017 9:13)

U toho byla většina těch co dnes na kraji sedí. Andrt je jen z nich nejhloupější a proto ho zvolili. Nic neudělá a nic nedokáže je jen pro smích.

Re: Včera u Soukupa.

(Věrka, 24. 12. 2017 21:24)

A je to prokázáno.Na kraji kradli nejvíce špičky ČSSD.Nikdo tomu nezabránil.No a když o tom Piegl píše, tak i jeho syn mu nadává.Místo, aby ho chránil a pomáhal mu,tak ho duševně vydírá společně s Jandou.

Re: Včera u Soukupa.

(Kuba z Ústí, 26. 12. 2017 5:43)

Andrt už se jim nehodí nechce, aby se šlo s Babišem do vlády. Pokud tento názor nezmění tak si zaslouží naši podporu a je třeba se zbavit Foldyny, Růžka, kliky a ostatních vyžírků. Nejen na krajích i na okresech.

Hezké vánoce.

(Jituna z Chomutova, 24. 12. 2017 11:31)

Přeji všem hezké vánoce a zdraví v Novém roce. Do 3. ledna tady nebudu. Honzíku možná už po vánocích bude v ČSSD líp.

Program ČSSD

(Jituna z Chomutova, 23. 12. 2017 5:47)

Foldyna už vymyslel program. Vlézt Babišovi do zadku. Pak už budeme konečně v prdeli.

Re: Program ČSSD

(Milka, 24. 12. 2017 11:27)

Zase mu jde jen o koryto jako vždycky. Už mě unavuje, že si hraje na toho hodného a je to stejný paťák jako ostatní. U všech lumpáren byl a toho vola co věří, že Jarda je čistá by měli vystavit v Praze na Václaváku.

Každý se musí rozhodnout sám.

(Slum, 22. 12. 2017 20:09)

Mladý si vybral to lepší a je spokojený. Starý byl moc urejpaný a co z toho má? Všichni se na něho vykašlali. A že to bylo kamarádů okolo.

Re: Každý se musí rozhodnout sám.

(Ferda, 23. 12. 2017 5:40)

Možná se to změní. Ryšánek po komunálních volbách pochopí sám, že už svoji partii dohrál. V politice je největším uměním odejít včas.

Piegl

(Novotný, 22. 12. 2017 18:03)

Honzo, měl by se Tvůj syn stydět. Proč Ti nepomáhá. On to byl, kdo kamarádil s Koudou. Kouda je mizera, který stranu pohřbil. No a Andrt, Szanto, Ryšánek a Tvůj syn je skupina, co pohřbí vše a Tvůj syn i Tebe, aby byl u nich dobře zapsán, tak Tě zatratí.