Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční vlci v akci a rozdělená ČSSD před referendem

Jardu Foldynu znám už více jak dvacet let. Ne vždy spolu souhlasíme, ale stejně jako se týkalo „humanitního“ bombardování Bělehradu, souhlasím s jeho podporou a setkáním s Nočními vlky. A tady nejde o osobní sympatie nebo antipatie, ale o zásadu. U nás a mnohdy naprosto bezdůvodně se mnozí hlupáci snaží udělat z Nočních vlků vyvrhele jen proto, že jsou z Ruska. Zbabělé až úchylné přitakávání mnohých novinářů a lidí všemu co se nakydá za hnůj na Rusko a jeho představitele bez zjišťění jaká je pravda mě vadí. Nikdo nechce důkazy a nikdo nevidí kolik špíny natropí ve světě naši spojenci. Nechtěli jsme poslouchat Moskvu a chtěli jsme být svobodní. Místo toho máme spojence, kteří nás drží pod krkem nad propastí a chovají se jako zvířata puštěná z řetězů. Byli to naši spojenci, kteří bez mandátu Rady bezpečnosti OSN zapříčinili, že se celý svět ocitl na pokraji katastrofy. Irák je zdecimovaný stejně jako Libye, z Kosova se stal protektorát EU a kde vládnou  drogové mafie a jejich bossové. A za všechno může Rusko i když bez Ruska by v Sýrii  doposud s podporou našich spojenců vládl Islámský stát a mohl bych pokračovat přes sestřelené letadlo nad Ukrajinou, přiotráveného Skripala až k nedodržování smluv, které byly dojednány s Gorbačovem. Naši spojenci a jejich trpaslíci by chtěli mít vojenskou základnu nejen na Krymu, ale i na Rudém náměstí jen proto, že chtějí ovládat svět.   Proč mám nenávidět Rusko, když se po nás chce abychom lezli Německu do řiti a zapomněli na protektorát a mnoho mrtvých? Ano obsazení vojsky Varšavské smlouvy bylo nezákonné a nepochopitelné jenže to zlo, které se kolem nás děje dnes není pochopitelné a zákonné. Dnes nikdo nic nemusí dokazovat stačí, když ukáže prstem a mnoha idiotům to stačí stejně jako za toho protektorátu. 

Hamáček se také přiživil na odsouzení Foldyny a vstoupil do jedné řady s Kalouskem, Gazdíkem nebo Farským. Jenže zůstal skoro sám, kdo si myslí, že myšlení lidí a členů ČSSD se dá zahnat do houfu jako husí hejno je blázen. Ale na to přece ČSSD dojela. Stala se hluchou a hloupou. Začala vylučovat neposlušné členy a otevřela dveře oranžové mafii. Doslova rozprášila vnitřní opozici a najednou zjistila, že nejsou voliči a ubývají i členové, kteří jen proto, aby mohli odejít nezaplatí roční příspěvek a mají pokoj nejen s ČSSD, ale i s Hamáčkem. Jeden oranžový mafián a dokonce advokát, který býval členem ČSSD tvrdí, že k ANO odešlo více jak 300000 voličů. Kolik jich odešlo k SPD a mnozí mladí k Pirátům zatím nikdo nespočítal, ale schází nám ještě dalších 400000 voličů. Jestli si ČSSD a její vedení myslí, že se tito voliči vrátí zpět jen proto, že budeme registrovanými partnery ANO pak se hluboce mýlí. Spíš si myslím, že to co udělal Foldyna je pro návrat mnoha voličů větší pozvání než Hamáčkova koaliční pohádka. Na Foldynu si vyskočil generál Pavel, ale o mnoha zelených hlavách nemá cenu hovořit i když pane generále nevím jestli vyfocení s Nočními vlky je horší než fotka s okupanty rozlezlými po celém světě. Nebo mě chcete tvrdit, že vás v Afghánistánu chtějí? Já myslím, že až odejdete z této země lidé si znovu oddychnou. Foldyna hovoří o vlastenectví, které můžeme vnímat každý jinak, ale zbabělá msta vůči všemu ruskému určitě není vlastenectví. Možná se mýlím a Foldynovi jde také o návrat zdivočelých sociálních demokratů do oranžové stáje. Pokud by se zpět vrátilo jen 5% voličů byl by to úspěch větší než lezení ANO do řiti. Byl by to úspěch Foldyny. Tak jak vypadá koaliční smlouva s Babišem a stojí za přečtení, dostat zpět několik tisíc voličů dá pořádnou fušku hlavně ve chvíli, kdy je ČSSD rozdělena jako nikdy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozpůlí se.

(Papoušek, 28. 5. 2018 10:27)

ČSSD v této podobě dříve či později skončí.

Re: Rozpůlí se.

(Babiška, 29. 5. 2018 7:33)

Babíš ČSSD rozdělí. Nevěřím tomu, že skončí, ale na mnoho let se stane stranou s malým volebním potenciálem. Nevěřím, že příchodem Paroubka se něco změní a když tak k horšímu. Strana začíná být směšná.

Re: Re: Rozpůlí se.

(Ben, 29. 5. 2018 18:25)

h odně bude záležet na komunálních a senátních volbách. Pak se uvidí, ale další prohra ČSSD rozhodí. Navíc ještě návrat Paroubka také straně nepřidá.

Re: Re: Rozpůlí se.

(Marfuša, 1. 6. 2018 7:58)

Babiš ČSSD nerozdělí, ale ČSSD se rozštěpí sama. Socani jsou sami sobě největším nepřítelem.

Re: Rozpůlí se.

(Socánek, 2. 6. 2018 7:55)

Značku mohou používat jen ti co zůstanou a nic jiného nemá cenu ani toho pověstného tabáku.

Re: Rozpůlí se.

(Neutron, 3. 6. 2018 11:41)

Nevím jestli se rozpůlí, ale název je jen jeden. Dá se založit platforma např. Proti vládě s ANO jako za Zemana a uvnitř hrát opozici.

konec se blíží

(Bivoj, 31. 5. 2018 15:20)

nejen referenda i ČSSD v této podobě.

Už lezou do Chomoutu.

(Josef z Děčína., 31. 5. 2018 8:27)

Čeká nás legrace, kdy Zeman bude jako melouch kormidlovat stranu místo Hamáčka do záhuby. Odstřihněme se od Zemana. Je nebezpečný, ješitný, mstivý a senilní.

Kdo dá dohromady ČSSD?

(Věra, 28. 5. 2018 7:16)

Referendum ji rozděluje a může dojít až na novou stranu. Nechápu co jsou v ČSSD za lidi, kteří nevidí, že je Babiš nechce a Zeman z nich dělá chameleony bez páteře. Být kašpary před komunálními volbami je velké riziko.

Nechci s Babišem.

(Kuba z Ústí, 27. 5. 2018 21:42)

To raději s mamutem.

No nevím?

(Jituna z Chomutova, 22. 5. 2018 7:04)

Ale v tomto Foldynu také podporuji. Kam jsme došli, aby nám tady stále někdo říkal s kým smíme mluvit a s kým ne? Je to horší než za bolševiků. Chci vidět Noční vlky jdu se na ně podívat stejně jako na americké tanky.Bez obojího se u nás obejdu, ale taková je svoboda bez povídání lidí jako je Kalousek.

Re: No nevím?

(Zima, 22. 5. 2018 19:48)

Nejhorší je, že se u nás nedodržují zákony a z justice se stala mafie sloužící politikům.

Re: Re: No nevím?

(Hami, 24. 5. 2018 7:29)

Hamáčku tak jsi viděl na vlastní oči jak to jde, když se spojí ANO, SPD a KSČM. To je koalice vzešlá z voleb a ne ta vaše kostní moučka na záchranu ČSSD.

Re: Re: Re: No nevím?

(ANO, 25. 5. 2018 7:20)

Nenecháme se nikdy omezovat těmi co volby prohráli.

Re: Re: No nevím?

(Socánek, 24. 5. 2018 18:36)

Ale to už dávno jinak by tady na severu už žádná ČSSD nebyla.

Re: No nevím?

(Felicie, 24. 5. 2018 18:40)

Také si myslím, že v ČSSD jsou jiní a lepší než Hamáček.

Re: No nevím?

(ANO, 27. 5. 2018 7:26)

Foldyna je příliš nevyzpytatelný. On sám neví co chce. Cesta se Zemanem ho může chránit jen po dobu co Zeman bude mít vliv na politiku nebo co bude prezident, ale copak. Je lehké sloužit dolním deseti milionům, ale nula od nuly pojde. Bez vůdců jsou neschopní. V ulicích se prohání tzv. naše elita. Muslimové a jejich poskoci si dělají co chtějí a noviny a lid mlčí.

Nesouhlasím s tím, aby šla ČSSD do vlády.

(Josef z Děčína., 23. 5. 2018 7:19)

Ale nevěřím členům vedení kraje, že budou hlasovat tak jak tvrdí. Vidím kolem sebe příliš podrazáků, kteří za koryto zvednou ruku pro jakoukoli špinavost.

Re: Nesouhlasím s tím, aby šla ČSSD do vlády.

(Janík, 26. 5. 2018 6:26)

Nesouhlasím, aby šla ČSSD do vlády s Babišem. Oni nás stejně k ničemu nepotřebují.

Re: Re: Nesouhlasím s tím, aby šla ČSSD do vlády.

(Kačer z Litoměřic, 26. 5. 2018 6:32)

Je u vás příliš zbabělců, kteří by hlasovali proti vstupu do vlády. Chováte se jako podělaní trpaslíci a stejně to stranu rozdělí.