Jdi na obsah Jdi na menu
 


Probuďte se přátelé a přestaňte ČSSD jen zneužívat.

4. 1. 2018

V ČSSD je mnoho lidí, které strana živila a přihrávala jim koryta o kterých se jim v životě ani nesnilo. Za komunistů jen přihřívali svoji polívčičku u vekslování a pokoutním kšeftování nebo podvádění. Mohli jen tam, kam jim to STB dovolila a ani o krok dál. Po sametu se rozjela zlodějna a podvody ve velkém a bohužel nešlo jen o pasáky nebo kšeftaře, ale o ctihodné politiky a šejdíře ve velkém. Když Havel a jeho banda přizvali zločince k politice a do čela stran přišli lumpové, začalo se krást ve velkém a v čele tohoto tažení byli politici. Všichni lidé to viděli a věděli, ale nic se nedělo. Klausovi prošlo všechno a jestli je pravdou, že je vlastníkem PPF měl být zavřen už dávno. Dnes se honí Babiš kvůli pár milionům z Bruselu, ale šmejdi jako Klaus, Macek, Čermák, Kočárník a další dělají jako by se nic nestalo a policie, naše justice a stát dělá, že se nic neděje. Samozřejmě si nedělám iluze o Babišovi, ale pokud se ho šmejdi nezbaví mohl by zašťourat ve starých lumpárnách. U nás v kraji je dobré se ptát jak je to se Šulcem, Novákem a stovkami modrých i oranžových mafiánů minulých i dnešních a proč nesedí? Také všichni včetně justice víme, že žádný neznamý voják jen tak z plezíru nezastřelil Housku, ale šlo o organizovaný zločin a ten s největší pravděpodobností platila ČSSD z Altnerových peněz nebo Bakalových či přímo krajských. Když jsem psal o organizovaných zlodějnách ani jsem netušil, že se jedná o mnohohlavou hydru, která u nás na kraji sice přišla o nějakou hlavu, ale jede dál bez toho, aby železná lady z Roudnice hla prstem nebo dokonce státní zastupitelství a soudy prolezlé v kraji korupcí něco konali.

 

Když mě někdy policisté vyšetřovali, měl jsem pocit, že jde spíš o sondu do nitra mého vědění. Prostě o tom co vím a co je třeba ochránit. Když už to vadilo socanům moc vyloučili vás proto, že jste pravdou o zlodějnách a podvodech škodil ČSSD. Dnes se ČSSD propadá do úplné bezvýznamnosti a ti samí lumpové a podvodníci ji chtějí zachraňovat. Odejít se jim nechce dokud je voliči nevyženou a stále doufají, že Babiš se s nimi ve vládě dohodne jako Havel s bolševiky. Vy dostenete drobky a my slíbíme beztrestnost. Kdyby skutečně byl zájem něco dělat už by bylo nutné postavit další věznici. Co dodat na závěr. ČSSD čeká na svůj funus i v roce 2018. Jeden člen mě říkal. Co dělat, když už je to podělané? Povídám udělejte pro začátek aspoň gesto. Vzdejte se funkcí, které máte navíc. Hejtmanů, starostů apod. Lidé si toho všimnou a uvidí, že vám to jde rychleji než Babišovu hnutí. Je to krůček, ale pro začátek by to bylo gesto dobré vůle. Nikdy jste nic nesplnili. Lichva řádí v zemi jako epidemie, Exekutoři obcházejí ty vaše kosmetické úpravy a lidi ničí dál, Klausova PPF krytá Kellnerem nikomu nevadí, že podvádí lidi dál aniž by za něco nesla odpovědnost, církevní restituce jsou stále bez daní a zloději, podvodníci a vrahové se nám všem smějí do očí. Nikdo nic nedělá a všichni se diví, že vyhrál Babiš. A kdo by měl vyhrát ČSSD, která jede ve zlodějnách pořád a stále se stejnými lidmi?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

takhle se mi to líbí :-)

(Loupežník (a) Štětka, 20. 1. 2018 20:41)

Udělali jste to nejlepší, co jste mohli, jen si tam pěkně nechejte pana Foldynu, Ryšánkovce, Andrta - čím déle, tím lépe pro nás, pravicově smýšlející, rozpadáte se zevnitř... :-D super taktika :-D

Grund

(Grund, 14. 1. 2018 14:48)

Lexo, tak jsem slyšel, že se do předu opět tlačí Grund. Prý si na členské chůzi nutil první místo na kandidátce společně s Kestřánkem. Jen Mezián věděl, že Kestřánek je nedobrý socan a nechtěl ho ve straně. Doufám, že Lexa nepodpoří Grunda. Grund zklamal. Vylučte ho. Tak co s tím litoměřičtí uděláte? Ani v Lovosicích ho nechceme.

Re: Grund

(Fišer, 17. 1. 2018 15:24)

Čssd může jedině zachránit při letošních komunálních volbách duo Grund a Kestřánek.I když kandidátka ještě není postavená,my všichni členové víme koho si tam Litoměřické vedení chce protlačit a to jejich sebevražda.Ti nejmenovani lidé jsou absolutně nevolitelní.Vzpamatujte se vedeni nebo budete na posledním místě,jako při minulých komunálních volbách kde jste hrdinsky obhájili předposlední místo v rámci celé republiky.Vedení čí to asi je chyba???

Příteli Lexo.

(Fantom, 15. 1. 2018 4:00)

Grunda jsi Zdendo přived tak se ho také zbav je to pijavice v Litoměřické ČSSD.Stejně jako Mezián je Grund tvoje práce. Mezoán končí, ale grund začíná a škodí. Ryšánkovci už toho také moc neudělají. Škoda, že nikdo z nich neumí odejít. I Ryšánková dostala kus buchty v Terezíně, Křtěnová v Litoměřicích, ale už i v ANO převažuje názor, že ty desátky musí skončit.

Tak se lidi změnili?

(Holomek, 14. 1. 2018 9:06)

U nás se příliš mění názory. Znám hodně lidí co volili tu nudnou žížalu. Na druhou stranu Zeman musí začít něco dělat jinak ho porazí zdraví. Byl jsem u volební komise a slyšel jsem jak lidi mluví. Nemoc a až nepříčetná podpora Babiše. Jenže stačí, aby v druhém kole přišlo pár voličů volit Zemana navíc a voliči jiných kandidátů si k volbám vzali svoji hlavu a svůj rozum a je po Drahošovi. Stejně to může být i naopak. Já osobně nevím. Chci Zemana, ale nechci aby Babiš byl za každou cenu premiérem. Proto dodržování ústavy je nutné. Nic jiného není, abychom mohli žít v klidu před rozbitím demokracie. Pokud však nebude Zeman nebude ani Babiš. I když se mi to jeví nepravděpodobné.

Foldyna

(Jarda, 13. 1. 2018 20:50)

Foldyna, Grund a Andrt. To jsme to vyhráli. Všichni 3 se těší dobrých míst, ale nic dělat nechtějí. To radši Meziána. Ten nastolí šáriu a bude dobře. Třikrát ALÁCH. Jó srandičky, to vás užije.

ČSSR se úplně zbláznila.

(Socánek, 13. 1. 2018 7:40)

Předsedou nemůže být každý namyšlený ješita, ale někdo, kdo má povědomí o stavu a situaci. Nový Paroubek by se hodil, ale ten fakt není a ze starého mají ti pitomci strach. Proto se objevilo mnoho záchranářů s povídáním, které každý člen i nečlen ví. O skutečné změně nemluví nikdo a vizi také nemá nikdo. Přečtěte si Paroubka ten dobře ví o čem mluví, ale ani tady není žádná jistota. Mělo by se začít od začátku jinak se z ČSSD stane sluha Babišova Agrofertu jako se stal z Foldyny.

Volíme tatíčka Zemana

(Boris, 12. 1. 2018 16:55)

Volíme tatíčka zemana

To snad nemyslíte vážně.

(Honzo ty jsi blb, 12. 1. 2018 16:53)

Foldyna jako předseda? To teda půjdu k Babišovi. Ten jediný to může rozklíčovat. Snad vyšťourá ty zmetky, co rozkradli naší republiku. Ať žije Babiš. 3 x hurá.

Hamáček

(Foldys, 12. 1. 2018 16:47)

Já to vidím takto. Foldyna jako předseda, Hamáček jako místopředseda. Poradcem bude Sobotka a Zaorálek. No a pak se to zvedne ne? Jak to vidíte?

Volby!

(Vlk, 12. 1. 2018 11:01)

Nezapomeňte volit Zemana.

Jardo už tě mají plné zuby.

(Mrovenec, 11. 1. 2018 12:31)

A volí tě a ty se divíš, že půjdete stále ke dnu. Nediv se ČSSD je prolezlá špínou a křiváctvím.

Martin ČUŘÍK

(Jarda, 9. 1. 2018 15:29)

Kamarádíčkové Grunde, Andrte, ml.Pígle, Ryšánku a Ryšánková, proč zesměšňujete Čuříka tím, že ho volíte do OKK jako předsedu. Copak nemáte soudnost. Jeho projevy před celou členskou základnou jsou ponižující. Copak nevidíte, že neumí mluvit, že nemá slovní zásobu a jeho eeeeeee za každým slovem je směšné. Celá základna se tomu směje a Martina tím degradujete na blbečka. Netvrdím, že je blbeček, ale jeho slovosled je strašný. Už si z něho dělá prd.. každý. Já vím, chcete vyniknout a tak si volíte někoho., kdo vám dá vyniknout a navíc, on je vám za to vděčný. Nechcete se nad tím zamyslet?

Re: Martin ČUŘÍK

(Holly, 10. 1. 2018 6:55)

Jeno se posmívejte. Až vás Martin čapne tak vám ve vnitrostranických sporech doporučí soud a státního zástupce. Advokát vás vyjde na tisíce a vás přejde chuť otravovat Čuříka. Stejně nikdy nepochopím, že Litoměřicko odhlasovalo podporu Foldynovi. Všichni nadávají a pak pro něj hlsují. Nejste na hlavu padlí? Nebo si opravdu myslíte, že lidi jsou blbí a nepamatují si s čím jste šli do voleb? Se stíhaným premiérem nikdy. Vy neznáte Foldynu ten kvůli korytu i vlastní hovno sežere a u nás na Litoměřicku jsou takoví lidé také, že Ryšánkovci? Táhněte už do řiti i s Foldynou nebo běžte do ANO. Prvně Babiše napráskáte a pak mu lezete do řiti vy šmejdi socanští.

Re: Re: Martin ČUŘÍK

(Kačer z Litoměřic, 10. 1. 2018 20:11)

Litoměřice už nezachrání nikdo. Všichni nadávají na Foldynu a pok ho navrhují do vedení. Zase vás zradí.

Foldyna

(Martin, 9. 1. 2018 15:20)

Přátelé, byl jsem na Okr. konferenci. Proč se nikdo mimo Lexy k ničemu nevyjádřil. Pouze Lexa nám řekl co se děje. Pouze se divím, že neposlal Foldynu do řiti. Vždyť dobře ví, že je to jen kecálista. Teď Foldyna křičí, já vás zachráním od těch šmejdů. Jak si Foldyna může dovolit házet vše špatné na Sobotku, Zaorálka Hamáčka a ostatní, když s nimi 4 roky ničil naší ČSSD. On sám je tvůrcem naší porážky. Foldyno, odejdi. Máme Tě dost.

Mě to moc vadí.

(Ústečák, 9. 1. 2018 6:03)

Že některý z politiku už nepozná, že ho mají lidé plné zuby a měl by odejít, že pane, poslanče.

Podivné uskupení lidí.

(Podivín, 6. 1. 2018 21:37)

Všichni chtějí kecat, ale nikdo nechce dělat. Pro Zemana hlasovat, ale ať se neplete do ČSSD. Už bylo dost Zemana. Pomstil se a už s tím skončit. Nic dobrého z toho nevyleze než posluha Babišovi napořád.

Re: Podivné uskupení lidí.

(Fantom, 7. 1. 2018 5:57)

A tak je to pořád. Za chvíli je sjezd a pár Zemanových přicvrndávačů zase dělá ostudu. To nemohou počkat do sjezdu? A právě oni dobře vědí, že nesou také vinu za stav v ČSSD

Re: Podivné uskupení lidí.

(Lukáš, 8. 1. 2018 7:29)

Jsou to členové a mají na to právo podobná uskupení by měly vzniknout na každém okrese a ne se dívat jak se mnohým nechce od koryt.